Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
184 posty 3135 komentarzy

Wrzodak Z

Chciało by się mieć na kogo głosować!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Moim zdaniem, Bosak to młody Giertych, to on mógł być ostatnim popartym na rezydenta, ale jak zwykle to media kształtują oraz tzw. ,,ludzie z cienia" umysły nawet ludzi z opcji narodowej.

Chciało by się mieć na kogo głosować!!!

Niestety, ale widocznie My, Polacy nie zasługujemy na prezydenta, który nie zdradzi nie oszuka.
Trochę naiwnie czekałem, aż zakończą się głupie tzw. pro-amerykańskie pra – wybory w Konfederacji, którzy wystawią sensownego kandydata na Prezydenta R.P.
Niestety, ale jak wskazała TVN tak się policzyli, że wystawili gościa, który kompletnie jest nie wiarygodny i w najmniejszym stopniu nie zasługuje by go popierać i zaangażować się w jego wybór.
Bosak to ulubieniec liberalnych mediów, żaden narodowiec, sam się określa jako liberał – konserwatysta. Bosak nie posiada żadnych, najmniejszych zasług w ratowaniu Polski, narażenia się w obronie Polski, wręcz przeciwnie, płynie z nurtem rzeki jak zdechła ryba. 15 lat studiował i żadnych studiów nie skończył. 38 – letni kawaler? Od 2007 roku nie wiadomo z czego żył siedząc w Warszawie, a pochodzi z Zielonej Góry. Mieszkając w Warszawie, trzeba było mieć na wynajem mieszkania, płatne studia, na życie. Pytanie nasuwa się kto go utrzymywał???
Pracował krótko w liberalnej fundacji republikańskiej założonej przez ,,słynnego” posła PIS Przemysława Wiplera, był tam dyrektorem. Fundacja ta, finansowana była min. przez fundacje niemieckie takie jak: Eberta, Schumana, Adenuera, a wiec Bosak wypłatę miał min. z pieniędzy niemieckich. FR dostarczała kadry dla PIS w poszczególnych ministerstwach czy agencjach.
Tajemnicą poliszynela jest też to, z czyich pieniędzy utworzył tzw. klub N44, który to klub posiadał piękne mieszkanie w centrum W-wy oraz jakie są osiągnięcia tego klubu i jakie zadanie realizował ten klub???
Pomijając jego nie jasną przeszłość, skupmy się teraz na jego programie i jego wypowiedziach w mediach. Moim zdaniem mówił co innego co ma zapisane w swoich koncepcjach programowych Konfederacja.
Bosak popiera okupacje wojsk amerykańskich w Polsce, popiera budowę obcych baz wojskowych w Polsce za nasze pieniądze, popiera zakupy uzbrojenia wojskowego w USA, popiera tworzenia monopolu amerykańskiego w energetyce itp. Czyli opowiada się za kluczowymi interesami mafii syjonistycznej z ameryki w Polsce. A w polityce zagranicznej będzie otwarty na zachód, i ,,izolował” Rosję. Czyli po co wybory, po co zmieniać Dudę na Bosaka czy na Siemoniaka czy innych.
Moim zdaniem, Bosak to młody Giertych, to on mógł być ostatnim popartym na rezydenta, ale jak zwykle to media kształtują i tzw. ludzie z cienia umysły nawet ludzi z opcji narodowej. Wybrali najgorszy ,,towar” dla Polaków. Już pewniejszym i o wiele poważniejszym kandydatem z Konfederacji był by Poseł Braun.
Konfederaci, jak można było tak być naiwnym, dać się wpuścić w maliny!!! Ktoś z zewnątrz wystawił wam kandydata a Wy, daliście się ograć jak zółtodzioby w polityce.
Nadal Polska nie ma szczęścia.
19.01.2020 rok Sk-ice
Z. Wrzodak
 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Sporo racji: co w zamian?
 • @Krzysztof J. Wojtas 19:35:16
  Może Tytko poprzeć??? Przynajmniej autentycznie broni skarbów polskiej ziemi? Ma zasługi, walczy, a nie spija smietankę z kufla wielkiej ambasady i tej małej.
  Tytko ciężką pracą czegoś się dorobił. No i pewny Polak, może wadą jest geopolityka.
 • Panie Zygmuncie...
  Gratuluję panu dobrego samopoczucia (słowo panu piszę z małej litery, bo dużą rezerwuję tylko dla Pana Boga).
  Tutaj ma pan dowód na to, że prezydent, premier itd, itp w Polsce, obojętnie który by to był, obojetnie z którego ugrupowania...
  nic w tej Polsce nie może :
  https://www.youtube.com/watch?v=tjiTtwx20c0&t=2s
  Skoro w tej, wydawałoby się najważniejsze sprawie nikt tutaj niczego nie może zrobić, to co w innych sprawach?

  Była taka kiedyś możliwość, gdy Gierek prosił w katowickim Spodku tym słynnym "pomożecie?", ale Polacy do dzisiaj się z tego śmieją. Z tym tylko, że od 1989 roku, już przez łzy.
 • @Wrzodak Z. 19:39:42
  Też bym wolał Brauna. Tytko musiałby mieć jakieś zaplecze polityczne i zebrać 100000 głosów. Czy to jest realne? Chyba nie za bardzo. Zresztą i tak,, wygra,, Dudłaj, bo tak chcą nasi sojusznicy. Nie wierzę w demokrację, a demokrację Polską w szczególności. Myślę, że każde wybory są fałszowane.
 • @Jan Paweł 19:46:09
  Widzi pan sami siebie w 80 roku spałowaliśmy.
 • @Wrzodak Z. 20:35:39
  Żeby nie było nie domówień rezydent Duda to:
  Wygrana w wyborach prezydenckich A. Dudy, może oznaczać przyspieszenie rozbiorów polskich zasobów naturalnych, cenzury i dyktatury mediów i pieniądza, zwiększenie wojny medialnej przeciwko Rosji w interesie określonych środowisk syjonistycznych z USA, a więc narodowi polskiemu grozi ewentualna wojna nuklearna na terytorium Polski lub zrobienie z Polski jednego wielkiego obozu koncentracyjnego, a z Polaków narodu niewolniczego, który pozbawiony będzie całkowicie prawdy, własności, wpływu na cokolwiek w swoim otoczeniu, a demokracja będzie nadal fasadowa.
  Oddawanie Polski wrogom Polskości, grozi nawet fizycznym eliminowaniem wielu tych co będą próbować ratować siebie i pozostałych Polaków.
  Podporządkowywanie Polski i Polaków określonym środowiskom z USA i Izraela przez prezydenta Dudę wraz z jego partią polityczną, musi skończyć się dla Narodu Polskiego wielką tragedią już w nie odległej przyszłości.
 • @Wrzodak Z. 20:41:11
  Panie Zygmuncie, w 1980 roku właściciele świata mieli do stracenia 1mln dolarów (dla Solidarności) i te stare kserografy do powielania ulotek typu "Związkowiec".
  Dzisiaj do stracenia jest już trochę większa kasa, ale to jest jeszcze mały pikuś, bo przede wszystkim do stracenia jest zdobyty przyczółek, grube złoża do wyszabrowania (tylko od czasu tzw "odzyskanej" wolności to np tylko z KGHM-u wyszabrowano ok 120 ton złota, 36tyś ton srebra a miedzi to nie wiem, ale pewnie grubo więcej).

  Kto to odpuści?

  Wydaje się, że jedyny kandydat to pan Grzegorz Braun, ale czy nie przyjdzie do niego dwóch "menedżerów" z neseserami (w jednym sztabka złota a w drugim kula 7,62 od kałacha) do wyboru?

  Co wybierze?

  Ja na jego miejscu, niezwłocznie zaraz po wygraniu wyborów zwróciłbym się SZCZERZE (nie teatralnie instrumentalnie) do naszej Królowej na Jasnej Górze o pomoc w doprowadzeniu do... pełnej Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla.
  Bez tego, jak Sam nam wiele razy powiedział, nie przetrwa żaden naród.
  Tylko czy ci teraz nareszcie "wolni" europejscy Polacy (ci co jeszcze zostali) wybiorą taki wariant?
  Pozdrawiam serdecznie
 • @Wrzodak Z. 20:41:11
  Poza tym nie dostrzegamy zasadniczej roli w naszym życiu społecznym, politycznym, gospodarczym, rodzinnym i każdym innym, Kościoła, Jego Ciała mistycznego.
  Polacy utożsamiają Kościół z marginalną, ale bardzo hałaśliwą grupą tworzącą afery w Kościele ziemskim a przecież Kościoł to przede wszystkim : Pan Bóg w Trójcy Przenajświętszej, łaski, Prawo Boże i sakramenty, Matka Boska, Aniołowie i święci a także dusze czyśćcowe, czyli ci z nas tu na Ziemi, którym udało sie po śmierci nie spaść poniżej tej granicy z Piekłem.

  I teraz, obrażając się na tą garstkę aferzystów w tym Kościele ziemskim, wylewamy "z kąpielą"... ŁASKI PANA BOGA...

  I jak się okazuje to my sami, mamy taki Kościół (ten ziemski) na jaki swoim grzesznym życiem zasługujemy.
  Nauczyliśmy sie wszystko zwalać na Kościół a tutaj jak nigdzie indziej sprawdza się ta prawda : JACY WIERNI, TAKI KOŚCIÓŁ...

  Właśnie napisałem posta o jednym, ale wydaje się bardzo ważnym naszym (zwykłych wiernych świeckim) udziałem w niszczeniu Kościoła a więc i świata (bo jaki Kościół taki świat) :
  http://gibson.neon24.pl/post/152683,szafarze-swieccy-przeklenstwo-rzucone-polsce-i-swiatu

  Myślę, że uporanie się z tym ZASADNICZYM naszym bezeceństwem robionym Panu Bogu, bardzo już oczyści te kanały którymi spływają na nas ŁASKI PANA BOGA.

  Naszą wojnę o Polskę, zacznijmy więc "bitwą" z tzw szafarzami nadzwyczajnymi.
  Wydaje się, że ich pycha i pozycja wyrobiona im przez aferzystów jest tak mocna, że tylko nasz bojkot może ich odsunąć od ołtarza i w ten sposób zdecydowanie oczyścić ta kanały, którymi spływaja na nas Łaski Pana Boga
 • Źródła i dowody
  Szanowny Panie Wrzodak, "moim zdaniem" to za mało dla skutecznej oceny, proszę o podanie wiarygodnych źródeł poglądów kandydata Krzysztofa Bosaka, podanych przez Pana w powyższym artykule.

  Takie poglądy, gdy są udokumentowane, demaskują i kompromitują jego, lub Pana, gdy nie poda Pan konkretnych źródeł lub dowodów.

  Panie Wrzodak, pogrzebałem w innych artykułach. Znalazłem nawet własny "Z WIATRÓWKĄ DO SEJMU RP", z historyczną wypowiedzią K. Bosaka, którą pozwalam sobie poniżej zacytować.

  Na salonie24.pl znalazłem również notkę z wypowiedziami Krzysztofa Bosaka. Jego aktualne poglądy pokrywają się z tymi z roku 2012 i nie prowadzą do wniosku, że mówi je skorumpowana, pasożytnicza, polityczna gnida, jak Pan w swojej notce sugeruje.

  P.S.
  Poprawna pisownia
  "nie wiarygodny" to niewiarygodny.
  "nie jasną" to niejasną.

  CYTATY:
  Z WIATRÓWKĄ DO SEJMU RP, 14.11.2012, 01:26
  https://idb.neon24.pl/post/79805,z-wiatrowka-do-sejmu-rp
  "Krzysztof Bosak, były Prezes Młodzieży Wszechpolskiej
  Odzyskujemy Niepodległość duchową, odzyskujemy kontakt z własną tradycją, nie dajmy sobie wmówić, że mamy się wstydzić własnych tradycji, że mamy czekać, że przyjdzie ktoś i poda nam na tacy jakieś mądrości, których podobno nie znamy.
  Echo: Narodowa Duma, Duma, Narodowa Duma
  Czas się zorganizować. Czas się zorganizować w oparciu o nasze wartości. My jesteśmy przywiązani do prostych wartości i do starych zasad. W tym jest nasza siła.
  Echo: Jest nas cała Polska, jest nas cała Polska"

  Z artykułu "KONFEDERACJA WYBRAŁA KANDYDATA NA PREZYDENTA - TO KRZYSZTOF BOSAK", 18 stycznia 2020, 14:19
  https://www.salon24.pl/newsroom/1013217,konfederacja-wybrala-kandydata-na-prezydenta-to-krzysztof-bosak

  Bosak zdobył 51,9 proc. głosów elektorów, a prezes Korony poseł Grzegorz Braun 48,5 proc.
  Wolność gospodarcza i własność prywatna jest tym, co pozwala zachować wolność człowiekowi, a jeżeli społeczeństwo złożone jest z wolnych ludzi, to naród jest silny. To zawsze była filozofia narodowej demokracji – mówił.
  Krytykował też „nadmierny etatyzm” i „rozbuchanie państwa”. – Narodowcy nie chcą, żeby naród był przybudówką do biurokracji państwowej. Narodowcy chcą narodu silnego, narodu wolnych ludzi – zaznaczył.
  Mówił także, że narodowców łączy z konserwatystami i klasycznymi liberałami oraz tradycjonalistami dążenie do zbudowania silnego państwa i przekonywał, że silne państwo nigdy nie jest państwem zadłużonym. Obecny rząd według niego zadłuża Polskę i to w czasach dobrej koniunktury.
  – Nasze państwo jest zadłużone coraz bardziej, jest coraz bardziej zależne od kaprysów ośrodków finansowych, które mogą podjąć decyzję, czy kredytujemy polski rząd, czy wstrzymujemy kupno obligacji – zaznaczył kandydat Konfederacji na prezydenta.
  Przekonywał, że nie jest to „recepta na państwo niepodległe”. – Nasza niepodległość, tak samo jak cięta na plasterki i oddawana do Brukseli, tak samo na polu gospodarczym jest cięta na plasterki i oddawana na forum międzynarodowe – powiedział.
  Według niego, „jeżeli chcemy być ludźmi wolnymi, jeżeli chcemy móc się postawić, to musimy akcentować również, że zdrowe państwo, to państwo, które ma finanse zrównoważone, które się nie zadłuża, które nie jest po prostu państwem rządzonym niegospodarnie”.
  Jak podkreślił, „ten etos gospodarności zawsze był, jest i będzie i musi być obecny we wszystkich naszych środowiskach”.
 • @adevo 22:18:31
  A czy to prawda, że Bosak ma zmienione nazwisko?
 • @Jan Paweł 22:34:35
  Ja nic o tym nie wiem. Masz jakieś podstawy by tak twierdzić?
 • @adevo 23:20:46
  Chodzi o to, że ktoś znalazł jakiegoś Żyda, który żył przed wojną i nosił nazwisko Bosak. I odtąd pojawiły się plotki, że to dziadek K. Bosaka. Sam viceprezes RN odniósł się do tego w wywiadzie udzielonym Jackowi Międlarowi, tłumacząc, że jest to absurd. I podał historię swej rodziny, można sobie obejrzeć na kanale J. Międlara.
 • @zbig71 23:53:03
  Być może ten przedwojenny Żyd dostał takie nazwisko w zaborze niemieckim lub austriackim. Na początku XIX wieku zaczęto w Europie porządkować nazywanie żydów. Do tego czasu oni używali tylko imion swoich ojców.
  Urzędnicy nadawali wtedy żydom śmieszne nazwiska. Być może przyszedł żyd do urzędu boso, bez butów i urzędnik to zobaczył i nazwał go ten "bosak".
 • @adevo 00:34:33
  Nazwisko Bosak:

  https://nazwiska-polskie.pl/Bosak
  http://nlp.actaforte.pl:8080/Nomina/Ndistr?nazwisko=Bosak

  Herb Bosak:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Bosak_%28herb_szlachecki%29
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Hauke_%28r%C3%B3d%29
 • @zbig71 23:53:03
  "Chodzi o to, że ktoś znalazł jakiegoś Żyda, który żył przed wojną i nosił nazwisko Bosak."/zbig71/


  Prawdopodobnie chodziło o Meira Bosaka:

  "Meir Bosak urodził się w 1912 roku w rodzinie żydowskiej, ukończył Gimnazjum Hebrajskie w Krakowie. Uzyskał wyższe wykształcenie na Uniwersytecie Warszawskim równocześnie ucząc się w Kolegium Studiów Żydowskich w Warszawie. Uzyskał stopień magistra na podstawie pracy pt. "Historia krakowskich Żydów w XIX wieku", napisanej pod kierunkiem Profesora Majera Bałabana. Od 1929 publikował artykuły w prasie polskiej i hebrajskiej. Do wybuchu II wojny światowej nauczał w Hebrajskim Gimnazjum w Krakowie."
  https://en.wikipedia.org/wiki/Meir_Bosak

  Nazwisko Bosak pochodzi od trójzębu na kiju (bosak), używanego często przez strażaków. Jest to nazwisko bardzo popularne szczególnie wśród Chorwatów i generalnie w Europie Środkowej i Południowej.
  Wielu Bosaków mieszka też w USA.
  https://actacroatica.com/en/surname/Bosak/

  Jest w Niemczech ród mieszczański Hauke herbu Bosak (Hauke-Bosak) mający w herbie Gryfa trzymającego bosak.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Hauke_(r%C3%B3d)

  Inne znane osoby o nazwisku Bosak:

  Aleksander Bosak (ur. 14 sierpnia 1993) – polski kierowca wyścigowy.
  Joan Bosak (USA) jeden z kreatorów uniwersalnego języka XML
 • @Pedant 01:21:58
  Solidna odpowiedź. Dziękuję.
  Gdy atak "na żyda" nie zafunkcjonuje, to zostanie agentem Putina :)
 • @AgnieszkaS 01:38:37
  Witam. Ciekawe informacje znalazłaś. Dużo tych Bosaków. Można zapomnieć o ataku "na żyda" Bosaka.

  Zresztą o tym wiedziałem od lat. On był przecież finansowany bezpośrednio przez wielkiego patriotę, polskiego multimilionera, antysemitę Jana Kobylańskiego.

  Może Pan Wrzodak tego nie wiedział, dlatego nie napisał. Była jednak afera z dotacjami od USOPAL.

  Założę się, że PiS pójdzie właśnie ścieżką śródziemnomorską by skompromitować Bosaka.
 • @adevo 01:57:08
  Myślę, że nie ma co go kompromitować. Problem Bosaka polega na tym, że nie ma on żadnego doświadczenia ani żadnych poważnych osiągnięć aby myśleć o prezydenturze.

  Pamiętam kiedy Hillary Clinton w czasie swojej kampanii prezydenckiej musiała odeprzeć najcięższy zarzut braku doświadczenia i to pomimo faktu bycia senatorem przez długi okres czasu. Zatem, w desperacji powoływała się na fakt bycia żoną Billa Clintona przez dwie kadencje (8 lat), choć brzmiało to trochę zabawnie. Osoba taka jak Bosak, w wieku Bosaka, bez doświadczenia, a również bez żony i rodziny wzbudziłaby u nas śmiech. Niestety, ale taka jest prawda.
 • @adevo 01:57:08
  Jeśli chodzi o nazwisko Bosak, to niczego nie da się wykluczyć :)

  Właśnie wyczytałam, że w Argentynie jest mnóstwo Żydów przybyłych z Polski o nazwisku Bosak. Bosak jest popularnym żydowskim nazwiskiem. Tutaj lista:

  https://www.hebrewsurnames.com/BOSAK
 • @AgnieszkaS 02:25:18
  Agnieszko, wykaz który mi podałaś zawiera 12 nazwisk z których żydami o religii "judia" są

  BOSAK, AVON
  BOSAK de BERGMAN SOFIA
  BOSAK FROIM

  Pozostali mają inne religie jak "catolica" więc nie są pewnie żydami.
 • @AgnieszkaS 02:15:54
  > Myślę, że nie ma co go kompromitować. Problem Bosaka polega na tym, że nie ma on żadnego doświadczenia ani żadnych poważnych osiągnięć aby myśleć o prezydenturze.
  -----------------------------------
  Masz rację Agnieszko to "zero". Nawet podwójnym "zerem", "00" był kandydat na prezydenta Europoseł Andrzej Duda.
  Jeszcze raz sprawdza się polskie ukondycjonowanie na "Pokorne cielę dwie matki ssie."
 • @adevo 02:39:58
  Lista Bosaków w Argentynie:

  Wszyscy na liście są Żydami- siedmiu z Polski, dwóch z Czechosłowacji i jeden z Rosji. Sześciu z nich jest katolikami, jeden jest wyznania ortodoksyjnego wschodniego (z Polski), jeden wyznaje Judaizm (z Rosji), jeden jest protestantem (Czechosłowacja) i jeden jest wyznania ewangelickiego (Czechosłowacja).
 • @AgnieszkaS 03:10:48
  Bosak polski żyd katolik. Może i tak. Życzę wspaniałego jeszcze wieczoru. Ja idę spać.
 • @adevo 03:22:17
  To jest lista emigrantów. Trochę mnie też zdziwiło, że Judaj Bosak z Czechosłowacji był protestantem. Może to tylko pozory.
 • Mnie wystarczy jeden fakt,
  który przekreśla Bosaka we wszystkim.
  Popierane banderowców.
  Kropka.
 • @adevo 03:22:17
  Dobranoc! :)
 • @AgnieszkaS 03:32:47
  Jedynym prawdziwym żydem na tej liście jest chyba tylko Avon Bosak, ten z Rosji. Pod listą jest jednak podana informacja, że na żydowskim cmentarzu w La Tablada w Buenos Aires są groby osób pochodzenia żydowskiego o nazwisku Bosak.
 • Czy to madre?
  Sadze, ze gdyby Grzegorz Braun zostal wybrany na prezydenta z ramienia Konfederacji to tez znalazlyby sie i na niego zarzuty, pomowienia, oczenienia. Wiadomo polskie piekielko, kazda kandydature opluje, ktora koliduje z obecna wladza lub stanowi dla niej zagrozenie. prosty wnisoke wyplywa, ze starzy wyjadacze walkowerem zdobeda nastepne kadencje.
  Bosak jeszcze nie rzadzil, wiec mozna wierzyc, ze nie zawiedzie. Nalezaloby dac mu szanse bo wiadomo, ze jak tak dalej pojdzie, jazgot niezadowolonych bedzie glosny to Duda, Kaczynski , cala banda czworga beda dozywotnio sprawowali wladze. I ciekawe komu to na reke?
 • "Chciało by się mieć na kogo głosować!!!"
  ---------------
  Tzw. demokratura - to taka zabawa czarciego pomiotu z ludźmi stworzonymi przez Boga. Zabawa - gdzie kotem jest czarci pomiot a myszą ludzie - więc cel tej zabawy może być tylko jeden i on taki jest. Reguły zabawy od A do Z dyktuje tenże - czarci pomiot.
  Wniosek?
  Gdyby reguły tej w/w, makabrycznej dla ludzi zabawy - mieli dyktować ludzie - to tzw. demonkratura natychmiast byłaby zakazana. Zakazana!
 • @Jan Paweł 21:46:53
  Pełną Intronizację propagował śp. ksiądz Kiiersztyn i zginął pod kołami tira. Kardynał Dziwisz nie pozwolił nawet na koncelebrację mszy pogrzebowej. Mówił o tym ks. Isakowicz-Zalewski. (mszę dla Geremka koncelebrowało dwóch biskupów). JPII (Totus Tuus) zwiedził wszystkie sanktuaria Maryjne na świecie prócz Gietrzwałdu. Kiedy go zapytano dlaczego tu nie był odpowiedział, że trzeba by zapytać Dziwisza. W państwie i w Kościele nie było lustracji. W Kościele na najwyższych stołkach siedzą ludzie z szemraną przeszłością. Tylu niewygodnych ludzi zeszło z tego świata, w piątki, przy zepsutych kamerach, bez dochodzenia przyczyn śmierci (bo pozorowanie śledztwa nie jest śledztwem). Tak działa ten system zwany demokratycznym. Szkoda byłoby Brauna, Bosakowi nic nie zrobią, bo stać go na lawirowanie.
 • @AgnieszkaS 01:38:37
  Tak, chodziło chyba o Meira Bosaka.
 • @adevo 00:34:33
  Nawet skłóceni magnaci nazywali swoich żydów nazwiskiem przeciwnika. Dobrze nie pamiętam, ale chyba był w to zamieszany Radziwiłł.
 • @AgnieszkaS 02:15:54
  Już nawet nie chcę wspominać o doświadczeniach Dudy, Kidawy, Kosiniaka, czy Biedronia. Jedno lepsze od drugiego.
 • @AgnieszkaS 03:10:48
  Urocze jest, jak sprawnie wyszukuje pani Żydów. Zupełnie niczym D. Kosiur.
 • @milusia 03:59:12
  Przed wyborami Dudy jego żona nie była przedstawiana z podwójnym nazwiskiem. Tak na wszelki wypadek.
 • @zbig71 08:59:54
  :)

  Z pańskiego podszeptu:
  ""Chodzi o to, że ktoś znalazł jakiegoś Żyda, który żył przed wojną i nosił nazwisko Bosak."

  A tak ogólnie to mamy w USA przeszło 200 Bosaków (census) i jest to chyba brać słowiańska - tak myślę. Jak wspomniałam, najwięcej mieszka osób o tym nazwisku w Chorwacji, ale też jest ich sporo na Ukrainie, w Polsce i w Rosji. Wielu wyemigrowało z Europy do Ameryki Południowej i USA. Oczywiście są też Żydzi o tym nazwisku, trudno aby ich nie było skoro stanowili duży procent ludności na terenach zamieszkanych przez Słowian.
 • @Jan Paweł 22:34:35
  Ja tylko zapytałem, bo słyszałem że on (czy jego rodzina) zmienił nazwisko, bo wcześniej jego nazwisko brzmiało : Jajko
 • @Jan Paweł 09:25:27
  Jajko to niezbyt atrakcyjnie brzmiące nazwisko dla polityka.

  Najwięcej osób o nazwisku Jajko mieszka w Tarnobrzegu:
  https://nazwiska-polskie.pl/Jajko
 • @adevo 22:18:31
  Dzięki za zwrócenie uwagi oraz za próbę obrony Bosaka. Tak dla przypomnienia, to ten młodzieniec był posłem LPR i razem z Giertychem usuwali mnie z LPR-u, założyciela i pomysłodawcy tej partii z ogromnym dorobkiem obrony Polski czy to w latach 80-tych czy 90 tych. Ten wówczas 22 latek decydował na chamskie i agenturalne zarzuty pod moim adresem o moim dorobku.
  Ale pomijam to. Sam powinieneś zauważyć cytując Bosaka, że on mówi to co cała klasa polityczna, wręcz tańczy na polu jakim wyznacza w Polsce POPIS, a wiec ,,wolność", biurokracja, podatki, itp. Na obecną chwilę to jest wtórna rzecz, chodzi o byt Narodu i Państwa jako Suweren i Niepodległosć. Nie zrobisz w Polsce nic zasadniczego a wiec nie zmienisz systemu politycznego i gospodarczego, jak nie odzyskasz samostanowienia o swoim losie. To wszystko jest obecnie w rękach zewnętrznych za pośrednictwem ludzi szpiegów i głupców z tzw. POPIS-u.
  Co możesz dobrego zdziałać dla Narodu gdy jesteś tylko usługowcem a nie właścicielem, co możesz zrobic dobrego dla systemu obronnego by być bezpiecznym jak cie okupują i nie masz swojej armii, która jest w ramach struktur mafii zydowskiej o nazwie NATO, która okupuje twój kraj za twoje pieniądze. Co zrobisz dobrego w kulturze jak okupant narzuca ci swoją kulturę satanistyczna, mafijną, pedofilską itd.
  Zdrowe państwo, zdrowe finanse - to demagogia liberałów.
  Zresztą przytaczasz wypowiedzi Bosaka to czyste slogany Mumi Wolności. On ma powiedzieć jak to zrobic. Np; likwidacja ZUS to demagogia ksieżycowa. Wyjscie z UE to nastepna demagogia, ponieważ nie zmieniasz systemu, a takie gadanie to populizm. itd. ,,Walka" z LGBT i z muzułmanami to tematy zastępcze. Tymi sprawami sterują słuzby specjalne na zyczenie okreslonych partii politycznych by odwracac uwagę od spraw zasadniczych.
  Nie przypisuj mi słów których nie napisałem ,,gnida", pasożyt, oraz nie poruszałem jego korzeni narodowościowych, ja przede wszystkim po analizie koncepcji politycznych oraz programu w pierwszej kolejności oceniam gościa, a On jest niedouczonym liberałem, choć jest wytresowany medialnie(gdzie go tresowano) to fakt, ale nie pracując od najmłodszych lat nie wiadomo skad ma na to fundusze, to i mógł połykać temat jak się robi propagandę, jest w tym dobry i dlatego ten elektorat nabrał sie na jego ładne słówka, dochodzi do tego sympatyczne reportaze w TVN no to macie swojego kandydata podobnego do Dudy programowo.
  Wypowiedz Bosakai n/t geopolityki i obronnosci sa liczne, wystarczy poszperać w wujku google np; to co mówił w Polsacie, TVNie, różnych portalach internetowych, ale co najważniejsze!!!!!!!!!!!
  Czy Bosak powiedział gdzieś, że jest przeciw dominacji i okupacji Polski przez wojska i słuzby specjalne z USA i Izraela???
  Czy określił się gdzieś w sprawie realizacji monopolu amerykańskiego w energetyce, gdzie to potępił???
  Czy Bosak, stanowczo opowiedział sie, że będzie bronił zasobów naturalnych polskiej ziemi????itd.
  Nie ma co sie obrażać drogi blogerze, masz prawo go popierać, bronić, ale mam jedna radę. To Ty, wyborca masz go zobowiązac do określonego programu i twoich interesów, a nie, że to On ma ci narzucic swój punkt widzenia, kto jest dla kogo???
 • Kogo poprzeć ? Jest jedno kryterium.
  Nie popierać wrogiej agentury.
  Jak poznać wroga agenturę ?
  Poznać można łatwo po ocenach polskojęzycznych mediów...
  Kogo te media lansują chwalą, pokazują, zapraszają, pozwalają w mediach się wypowiadać ...to wroga agentura...
  nie głosujemy na takich.

  Głosujemy na takich których w mediach nie widać, którzy są prze media opluwani, oskarżani... i to niezależnie od głoszonych, przez zakneblowane przez media, poglądów.
  Gdy takich prześladowanych przez media jest kilku wybieramy tego który nam pasuje (poglądy, wykształcenie, doświadczenie, charyzma....)

  Niestety dzisiaj na scenie jest wyłącznie PISKORSKI, kiedyś był jeszcze Lepper.
  Znacie jeszcze kogoś kogo media prześladują ?
  Trzeba takiego nagłaśniać promować..

  Fakt że PO opluwa PIS a PIS opluwa PO nic nie zmienia bo obie siły to wroga Polsce agentura...
 • @
  Czasy się zmieniają, zmieniają się okoliczności i dawne wymówki i w dobie POWSZECHNEGO DOSTĘPU DO INFORMACJI. Nie da się dalej powtarzać: ,,my o niczem nie wiedzielim".

  Królowa nieba jest królową Polski, toteż zbliża się Koniecpolski.

  Można iść w zaparte czerpiąc z nocniczka siostry Fałsztyny, można patrzeć na dobrze odkarmionych dobrodziei którzy na przemian w zależności jak wiaterek zawieje, albo mówią że jest dobrze, albo wręcz beznadziejnie, gdy skąpicie kasy na odwiecznie cieknący dach, a tu jeszcze nowa brama jest potrzebna.

  KRÓLOWA NIEBA SPUSZCZA WAM!

  Nic się nie zgadza: nie ma np wolnych sobót (chyba że dla pracowników prosektorium i prokuratury). Nie ma taniej kaszanki w przyfabrycznym bufecie, bo nie ma bufetu i fabryki itp, itd.

  Ale jest nadzieja, paliwo głupich..

  Księga Jeremiasza, rozdział 44, werset 16, jako odpowiedź slychać to samo niezmiennie, do końca, czyli niedługo.
 • @zbig71 20:03:54
  Braun musiał by być idiotą żeby startować. Wiadomo że ani Braun, ani Bosak nie mają żadnych szans. Jeżeli mądrze będą się rozwijali i budowali poparcie społeczne to w następnych wyborach Braun może próbować sił. Bosaka wystawili jako straceńca, ale w polityce lepiej żeby mówili źle niż w ogóle .
 • @marek500 11:00:05
  Braun buduje państwo religijne... to skrajny religijny ekstremista.
  Państwo ISIS już pokazało jak mogą wyglądać rządy takich skrajnych ideologicznych dewiantów.
  Braun ten swój ekstremizm religijny ukrywa ale on wyłazi z niego przy każdej okazji.
  Cała jego postać kłamie... Braun ukrywa swoje prawdziwe oblicze...nie tylko za zarostem...
 • @AgnieszkaS 02:15:54
  A jakie doświadczenie miał Obama? Typowy produkt.
  Tu nie idzie o zwycięstwo, ale o zdobycie dobrego poparcia. Która potem może przełożyć się w kolejnych wyborach.
 • @Oscar 11:28:05
  A jak wygladało państwo ISIS?
 • @Wican 12:37:57
  Zapytaj Syryjczyków.
  Dobra powiem... tak jak państwo żydowskie, Saudyjskie, czy nazistowskie..
  Ludzie pierwszej kategorii to ludzie "jedynie słusznej wiary" reszta to ludzie V kategorii jak goje czy podludzie w czasach Hitlera...albo jak Palestyńczycy w Izraelu.
 • @Oscar 12:45:48
  No właśnie chyba niekoniecznie. Różni lokalni przywódcy róznie postępowali. jakiś ksiądz stwierdzil, że tylko kazali mu pozbierać krzyże z okollicy i postawić na terenie kościelnym. Oraz zabronili używać dzwonu. Nawet dżizji nie ściągali, bo ludzie nie mieliby z czego placić. Nie było jednej centralnej administracji, tak naprawdę.
 • @Wican 12:50:56
  Też zgoda... byli rożni .. jedni ścinali publicznie ..palili żywcem a inni byli
  bardziej tolerancyjni...
  ale wszyscy skazywali kobiety na rolę dobytku ich właściciela... to fundament ich religii.
  Podobnie jak naziści .. też bywali dobrzy..
  Podobnie jak żydzi też są wśród nich porządni ludzie.
  podobnie jak księża ..
  podobnie jak PISowcy..

  i niepodobnie jak PO wcy.
 • @Oscar 12:56:04
  Czy to fundament religii? Ja Koran czytałem. W przekładzie Józefa Bielawskiego. Wiele to zwyczaję lokalne, a nie religijne. islam zresztą się dzieli: sunnici, szyici, charydżyci.
  Sunici mają 4 szkoły prawne, które są uznawane wzajemne. Są tzw. salafici, ale ich można chyba znaleźć w różnych szkołach prawnych.
  Ponoć najbliżej tradycjom Mahometa jest szkoła malekicka (Maghreb).
  Szyici też są zróżnicowani: 13-imanowcy, ismailici. Do tego chodżowie i jeszcze kilka nurtów.
  Do końca nie potrafię zdefiniować zajdytów z Jemenu.
  Islam jest bardzo zróżnicowany i pełno w nim naleciałości lokalnych
 • @Oscar 12:56:04
  Zejdźmy z tematu, bo notka nie jest o islamie.
 • @Oscar 11:28:05
  Ostatnio oglądałem program skandaliści z Braunem. Tak samo jak reszta politykierów bez wizji, bez podstaw ( ale fakt że mówi poprawną i ładną polszczyzną). A już tekst że służba zasadnicza w Wojsku Polskim służyła sowietyzacji powalił mnie. To co by tu powiedzieć o Wojsku Polskim i legionach w 1918 r. Toż to były same szpiegi zaborców. Teksty w tym stylu i ta ,,religijność'' to pic dla plebsu. Mogę się założyć że jak by w polityce bardziej opłacało się być ateistą, to w ciągu miesiąca 90% polityków zaczęli by udowodniać że byli chrzczeni na siłę, a co to jest komunia to nawet nie wiedzą. Zresztą urząd prezydenta przez te ostanie parę kadencji został tak skundlony że teraz każdego można bez żalu wybrać.
 • Po tytule myślałem, że da się wejść w jakąś sensowną polemikę
  a tu o bosym,
  https://m.neon24.pl/4e85e35c5612bccee7597eb0a2fb1de6,14,0.jpg
  Panie! jeśli Pan to ten znany wszystkim Wrzodak, który mówił o tych, co to "na plecach robotników doszły do władzy", to Pan miał swoje pięć minut dzierżenia złotego rogu.

  Zamiast wtedy pod wpływem krytyki stulić uszy po sobie, trzeba było wszelkimi kanałami rozesłać wici wszystkim tym, którzy jak ja, całkowicie podzielali pańskie zdanie.

  Powołalibyśmy solidarność od nowa, a Bolek poszedłby się wałęcać. bRZydactwo przestałoby rządzić, a już na pewno nie obejmowałoby ministerstwa spraw zagranicznych.

  Byłaby to całkiem inna Polska.

  Tak to jest, gdy się nie łapie szans.

  Ja, takiej jak Pan, nigdy nie miałem. Nie mogę rwać włosów z głowy, wspominając co zrobiłem, a czego NIE ZROBIŁEM.
 • @ Autor - 5*
  Ale nie zgadzam się z Autorem.

  Skoro bowiem rezydentem IIIŻydo-RP/Polin zawsze była jakaś antypolska, antynarodowa, antypaństwowa, filosemicka, kreatura, to przecież K.Bosak na rezydenta nadaje się jak mało kto. Nie dość, że spełnia wszystkie warunki, to jeszcze jest Żydem.
  Powiem tak: Bosak jest super.

  W latach 2005-2007, będąc posłem, był członkiem Parlamentarnej Grupy Polsko-Izraelskiej.

  Brat Bosaka pracuje w firmie rosyjskiego oligarchy - https://twitter.com/marekbosak/status/826043101428928513?lang=fa
 • @Rzeczpospolita 15:21:06
  Rzeczony Marek Bosak - brat kandydata na kandydata

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2019/07/vivus_11209-copy-1.jpg

  Marek Bosak, brat Krzysztofa Bosaka, jest dyrektorem w firmie Vivus (udzielanie chwilówek) rosyjskiego oligarchy Olega Wiktorowicza Bojko. Oleg Wiktorowicz Bojko to jeden ze stu najbogatszych Rosjan. Swoje imperium finansowe zaczął budować w latach 90-tych. Jak podaje portal Niezależna.pl, był informatorem KGB, działał między innymi z pomocą byłego oficera KGB, Walerija Polomarczuka. https://www.fronda.pl/a/brat-krzysztofa-bosaka-jest-dyrektorem-w-firmie-rosyjskiego-oligarchy,126037.html

  Powyższe potwierdza sam M.Bosak – http://vivusmagazine.pl/vivus-finance-na-forum-ekonomicznym-w-krynicy/
 • @Rzeczpospolita 15:31:22
  Marek Bosak - najlepiej ubrani na Europejskim Kongresie Gospodarczym 2015 Katowice

  https://dziennikzachodni.pl/europejski-kongres-gospodarczy-2015-najlepiej-ubrani-mezczyzni-na-eec-2015-katowice-zdjecia/ga/c3-3830103/zd/5195455
 • Każdy polityk musi okazać swoje drzewo genealogiczne!!!
  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/05/22-27-v-2019-roszczenia-zydowskie-po_67.html  22 - 27 V 2019

  (…)

  - Czy roszczenia żydowskie po wyborach będą zrealizowane?
  - Będą dziecko.
  - Niestety, Panie Jezu?
  - Czyż nie ma na was przyjść ucisk.
  - Ale im, Panie, Jezu, nie chodzi przede wszystkim o pieniądze ale o przejęcie własności w Polsce (?)
  - Tak, przede wszystkim dziecko. Dlatego kwota ta urosła tak aby Polska nie mogła jej dać waszym wrogom i wrogom Kościoła – synagodze szatana. Jak mówiłem synagoga szatana dotyczy przede wszystkim żydowskich elit i to tych, które mówią o sobie, że są żydami lecz nimi nie są lecz kłamią.
  - I nie wywoła to, Panie, protestów Polaków?
  - Wywoła dziecko lecz jeszcze nie w tym roku, to znaczy protestom przeciw którym wysyła się policję i wojsko. Jeśli robią to we Francji to myślicie, że nie zrobią tego u was?
  Gdyby to ugrupowanie (Konfederacja) oddało Polskę Chrystusowi i szło zawsze z moim sztandarem Chrystusa Króla byłoby inaczej. I musiałoby to być zapisane w ich statutach. Nie być tylko prywatną sprawę niektórych jej członków.
  Zresztą na jej czele stoją kryptożydzi a przecież to nie może przynieść nic dobrego.

  - Ty, Panie Jezu, mówiłeś, że potomkowie żydów nasłanych przez carat nie mają prawa do mieszkania w Polsce. Czy dobre zrozumiałem, że nie mają też prawa do reprezentowania Polski jako posłowie? Ale to przecież oczywiste.
  - Tak, to oczywiste. Braun, Liroy, Korwin – Mikke, Winnicki nie mają prawa do mieszkania w Polsce.
  - To mocne Słowa Panie Jezu.
  - Moje słowa zawsze wydawały się mocne, także apostołom i uczniom. Jakże surowe były prawa dla Izraela ( nie mówię o naleciałościach poprzez faryzeuszy i uczonych w Piśmie), zwłaszcza na tle dzisiejszych czasów. Podobnie surowe prawa musi mieć Polska.
  - Podobne ustawodawstwo jak w Izraelu?
  - Można tak rzec moje dziecko.
  - Czyli nawet jakby Konfederacja podwoiła wynik wyborów w jesieni 2019 a nawet potroiła to i tak Polska zostanie sprzedana gdy idzie o ucisk żydów na Polskę?
  - Tak dziecko, nawet gdyby miała – 20, –25 procent głosów. Inaczej byłoby tylko w sytuacji gdyby mogła samodzielnie stworzyć rząd.
  - No tak, tak to Panie Jezu też wychodzi gdy idzie o rozum.
  - Jak, Panie Jezu, opublikuję Twoje Słowa, że Korwin, Braun, Liroy, Winnicki nie mają prawa do mieszkania w Polsce wyjdzie, że jestem przeciw Konfederacji a i sympatyzujący jej będą może odrzucać te Orędzia.
  - Czy Ja jestem ważniejszy, czy ludzie?
  Polacy pozwalają ciągle by na ich czele stawali ich przedstawiciele ukrywający swoje pochodzenie, często będący agenturą i masonerią. Tak nie może być.
  -Tak Panie Jezu.
 • Prawdziwe oblicze Brauna
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/01/9-i-dokonczenie-10-11-i-2018.html

  (...)


  - Dlaczego, Panie Jezu, tylko jeden publicznie mówi o Smoleńsku?
  - Cały czas nie mówi, dziecko. Ty cały czas mówisz. Są na ten temat Moje Słowa i Twoje własne uwagi poza przekazem. G. Braun nie proponuje tu nic konkretnego jak jest przez Ciebie przekazana Moja Wola utworzenia Stowarzyszenia i Centrum Smoleńskiego.

  Nie, dziecko, nie został przeze Mnie namaszczony ni na Króla Polski ( jest przecież monarchistą), ni na prezydenta. Powiedziałem: niechaj robi to co robi. Co nie znaczy, że jest człowiekiem szczerym. Niezależnie od tego będzie mu policzone, że mówi prawdę tam gdzie ją mówi, w tym o Smoleńsku. Jednakże gdyby to robił Polak, zostałby zniszczony. Powiedziałem, że nikogo nie zabiją za wygłoszenie pogadanki smoleńskiej i to prawda. Jednak gdyby zyskał popularność jak G. Braun i takich spotkań byłoby wiele, zostałby zniszczony.
  To tyle, dziecko, o nim.
  - Chwała Tobie Chryste.
  - A czy profesor Dakowski jest człowiekiem, któremu można ufać?
  - Nie dziecko, nie można. To, że ktoś mówi prawdę w jakiejś sytuacji, czy na jakiś temat, a nawet na wiele tematów, nie znaczy jeszcze, że można mu ufać.
  - Dlatego też, Panie, chciałeś, proponowałeś by niezależni ludzie wygłaszali pogadanki o inscenizacji smoleńskiej?
  - Po części dlatego lecz nie tylko.
  - A czy ten człowiek, Panie Jezu, który chciał kandydować na prezydenta lecz wycofał się, nie zebrał podpisów i miał I część nazwiska „Korab” byłby odpowiedni jak mi odpowiadał?
  - Jezus nie wybiera kandydata na prezydenta, ale tak, to jest człowiek, któremu można zaufać. Jest niepozorny, ale byłby skuteczny. Jest czysty.
  - Wiem, Panie Jezu, że bez Intronizacji to wszystko nie ma znaczenia.
  - Tak dziecko. Gdyby nawet udało się wybrać na prezydenta niezależnego człowieka to o ile będzie tak chciał postępować - zostanie zabity. I to tak jak Kennedy.
  - Nie będzie, Panie Jezu Intronizacji dopóki na Polaków nie spadnie ucisk.
  - Nie będzie, dziecko.
 • @adevo 02:45:38
  "Masz rację Agnieszko to "zero". Nawet podwójnym "zerem", "00" był kandydat na prezydenta Europoseł Andrzej Duda.
  Jeszcze raz sprawdza się polskie ukondycjonowanie na "Pokorne cielę dwie matki ssie."
  ___________________

  Adevo,

  Nie odpowiedziałam wczoraj na ten komentarz. Nie, w żadnym razie nie uważam osoby z niewystarczającym doświadczeniem za zero. Patrzę na to zupełnie inaczej. Bosak jest bardzo inteligentny, potrafi doskonale wpasować się w sytuację, a przy tym wyróżnić własną osobę w sposób zauważalny i korzystny. Andrzej Duda był również kandydatem z bardzo niewielkim doświadczeniem, lub tez żadnym doświadczeniem, tu przyznaję Ci rację. Dodatkowo Duda wydaje się nie posiadać umiejętności, którą obdarzony jest Bosak - jest to niemalże aktorski kunszt w ustawianiu siebie w pozycji optymalnej na odbiór "widowni".
  Na szczęście Duda ma dobrych doradców.

  Pozdrawiam.
 • @Janisław 16:40:31
  Jest na to jakieś lekarstwo? Może przydałby się jakiś dobry lekarz? Psychiatra, rzecz jasna.
 • @Wrzodak Z.
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15796242441d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3727cd0007957345c04af5dd0fbcd3b5e18.jpg
  A to dobre! Kandydat Konfederacji tłumaczy swoje kompetencje: W liceum startowałem w olimpiadach! Ekonomią interesowałem się już od liceum, kiedy startowałem w olimpiadach ekonomicznych tak swoje kompetencje w zakresie finansów publicznych wyjaśniał dziś Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji na prezydenta RP. Krzysztof Bosak został w sobotę kandydatem Konfederacji Wolność i Niepodległość na prezydenta. Zdecydował o tym zjazd prawyborczy elektorów. W ostatniej turze wyborów Bosak otrzymał 163 głosy i pokonał Grzegorza Brauna, na którego zagłosowało 146 osób. Po ostatnim, siódmym głosowaniu Bosak zdobył 51,9 proc. głosów elektorów, a prezes Korony, poseł Grzegorz Braun - 46,5 proc. Nic więc dziwnego, że rośnie zainteresowanie nowym kandydatem. Dziś pojawił się on nawet w RMF FM, gdzie opowiadał o swoich ekonomicznych kompetencjach. Jak dało się wyczuć, jest to fachowiec z krwi i kości od finansów publicznych. Chciałem podkreślić, że ekonomią interesowałem się już od liceum, kiedy startowałem w olimpiadach ekonomicznych. Tutaj widać stały rozwój moich zainteresowań na tym odcinku. Proszę nie kwestionować moich kompetencji w tym obszarze stwierdził dziś w RMF FM kandydat Konfederacji na prezydenta RP.

  https://twitter.com/i/status/1219537957151039488

  Krzysztof @krzysztofbosak został zapytany przez Red. Mazurka w czym jest ekspertem. Posłuchajmy odpowiedzi. Wyraz twarzy Redaktora bezcenny. Kompetencje ekonomiczne: laureat olimpiady? uśmiechnął się prowadzący audycję Robert Mazurek.
 • @Wrzodak Z.
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19iMjQ0Ni9wLzIwMjAvMDEvMjEvODI1LzUwNC8zMGNlZjRiMmFlM2M0ZWI4ODE4ODdmZWYzYTg0ZmU1MC5qcGVn.jpeg

  Kandydat Konfederacji zaczyna już obiecywać. Bosak: Jako prezydent nie podpiszę żadnej ustawy podnoszącej podatki. Jako prezydent nie podpiszę żadnej ustawy podnoszącej podatki Polakom - zadeklarował we wtorek kandydat Konfederacji na prezydenta, wiceprezes Ruchu Narodowego i poseł Krzysztof Bosak. Według niego, ostatnie rządy miały trwałą tendencję do podnoszenia większości obciążeń podatkowych.
  https://wpolityce.pl/polityka/483277-bosak-jako-prezydent-nie-podpisze-podwyzki-podatkow

  Ps...Nie podpiszesz, bo nigdy Prezydentem nie będziesz! Temu chłopczykowi dać krótkie spodnie wiaderko i szpadelek, nie urząd 38 milionowego kraju. Panie Bosak - pan jako "ekonomista" to nawet nie będzie wiedział co jest w ustawach; myślę, że los panu oszczędzi takich rozterek, będzie litościwy dla nas.
 • @Wrzodak Z.
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18xMTgwNy9wLzIwMjAvMDEvMjIvODI1LzU1Mi9jM2IyYzgxNDhjZTY0MGFmYWFkMzNlNWRlOGJhNTQ3NC5qcGVn.jpeg

  To jest hit! Kidawa-Błońska zarzuca Kaczyńskiemu, że zależy mu na Polsce. Internauci: To mówi o PO więcej, niż setki analiz..Wiele było wypowiedzi Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, które nie jednego wprawiły w zdziwienie. Jednak teraz, kandydatka Koalicji Obywatelskiej na prezydenta błysnęła wyjątkowo. Oskarżyła Jarosława Kaczyńskiego o to, że… zależy mu na Polsce. Kidawa-Błońska udzieliła wywiadu dziennikarzom TVN. Wypowiedziała się na temat prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Jak wiemy, Jarosławowi Kaczyńskiemu nie zależy na świecie, na Europie. Jemu zależy tylko na Polsce oświadczyła Kidawa-Błońska.

  Jej słowa wywołały falę komentarzy na Twitterze.

  Pani Marszałek trudno się nie zgodzić #PolandFirst odpowiedział Krzysztof Sobolewski.

  Wreszcie Małgorzata Kidawa-Błońska powiedziała coś z sensem. Wniosek dla sztabu jest prosty, mniej promptera i dać mówić. Ale, już poważnie, potwierdzam, że J.Kaczyńskiemu bardzo zależy na POLSCE. Zrobi wszystko, by Polakom żyło się lepiej i bezpiecznie, a pozycja PL była coraz bardziej znacząca podkreśliła europosłanka Beata Mazurek.

  Kandydatka kandydatką… ale że TVN do czegoś takiego dopuścił?! zwrócił uwagę poseł Paweł Lisiecki.

  Kandydatka PO na Prezydenta Kidawa-Błońska powiedziała, że Prezesowi Kaczyńskiemu nie zależy na świecie - „Jemu zależy tylko na Polsce”. Jaka to piękna różnica wobec Marszałka Grodzkiego i reszty opozycji, która nawet doniesie na swój kraj dla swoich interesów politycznych zauważył poseł Kazimierz Smoliński.

  Gdyby Kidawa-Błońska nie istniała, Kaczyński musiałby ją wymyślić.

  Jeszcze chwila i Kidawa dostanie zakaz udzielania wywiadów

  Kampania na Urząd Prezydenta jeszcze się dobrze nie zaczęła, ale już w tej chwili odnoszę wrażenie, że głównym pijarowcem na rzecz PiS będzie Małgosia Kidawa napisał „Dumny Polak”.

  TVN zablokował, ale o jakieś naście godzin za późno! Cała Polska i pół świata już wie. Brawo Pani Kidawa-Błońska. Jaka będzie piękna porażka!!

  Kidawa-Błońska: „Jarosławowi Kaczyńskiemu nie zależy na świecie, na Europie, zależy mu tylko na Polsce”. Ten „zarzut” mówi o polityce PO więcej, niż setki analiz publicystów i politologów! A tak na marginesie: Kidawa godnie reprezentuje Bula.
  TT

  Ps...No to się zapowiada ciekawe starcie z prezydentem Dudą. Nic czas na suflerkę zza pleców jak u hrabiego Komorowskiego bo inaczej to będzie tragedia. Kidawa Błońska to Komorowski w spódnicy. Kidawa to jest "Bul" bigosiarz w wersji żeńskiej. Taki sam poziom, czyli ZEROWY. Woda sodowa i pustka umysłowa. Ta baba jest paradoksem matematycznym. Udowodniła, że całość może być mniejsza od swojej części. Bo ona jest głupsza od swojego POdogonia. MK-B "polska polityk i producentka filmowa, z wykształcenia socjolog"? Jak to coś o IQ kury zdobyło takie wykształcenie…. Zainteresował bym się dyplomami czy aby nie z bazaru Różyckiego.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031