Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
184 posty 3136 komentarzy

Wrzodak Z

J. Daniels nadal będzie rządził

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ustawka wyborcza już się zakończyła, nadzorcy ustawili wybory pod siebie, weszli ci, których wskazali, a tzw. ,,wolnościowcy" dopuścili na swoje listy tych co będą razem z okupantem w jedną trąbę trąbili.

Czyli Jonny Daniels nadal rządzi!!!

Nic się nie zmienia po wyborach do sejmu. Większość ledwie, ledwie utrzymuje PIS, a więc dla dobra interesów NWO, będzie realizował wewnętrzną politykę rozdawnictwa przez najbliższe dwa lata, a w polityce zagranicznej, obronnej, ekonomicznej, energetycznej będzie realizował cele mossadu i cia.
Nadal przy boku rezydenta Dudy będzie urzędował J. Daniels, to samo co u boku ,,kaczelnika” premiera i OTR. To faktycznie kontynuacja rządów budowy z Polski – Polin, pomocną w tym względzie będą media takie jak: TVPIS, Karnowscy, Sakiewicze i RM. To one utrwalać będą zwierzchnią władzę krajanów Danielsa i Suchewycza nad niewolnikami z Polski w interesie światowej mafii finansowej.
Nie przeszkadzać im będą ani Lewica, ani KO, ani J.K.M, ani 5 ,,narodowców”. Jeżeli będzie spór to będzie to spór o okruchy z stołu, a nie o fundamentalne sprawy narodowe jak:
Katastrofalna opieka medyczna, która realizuje interesy światowych korporacji przemysłu farmaceutycznego, braku profilaktyki służby zdrowia, narzucone programy nauczania młodych lekarzy przez światowe koncerny farmaceutyczne, przepływ ogromnych kwot na budowę prywatnych klinik i prywatnych przychodni służby zdrowia z pieniędzy budżetowych.
Katastrofalna sytuacja polskich rolników, którzy w większości zadłużeni na są na ogromne kwoty w prywatnych bankach zagranicznych, które są w posiadaniu rolniczych ksiąg wieczystych zastawionych pod kredyt.
Tragiczna sytuacja związana z energetyką, która wymaga budowy pilnej nowych elektrowni oraz remontu i budowy nowych linii przesyłowych. Itp. Można dalej wymieniać inne działy gospodarki, które wymagają pilnych działań w interesie Polaków.
A co w zamian, będzie realizować J. Daniels i jego krajanie. Polska będzie nadal płacić mld $ na utrzymanie wojsk okupacyjnych w Polsce, będzie im płacić na okupację swoich rodaków, będzie budować za mld $ bazy wojskowe, będzie kupować za mld $ broń od okupanta na rzecz okupanta.
Podstępnie będzie realizowana ustawa ,,naszych przyjaciół” z usraela 447. Ba, realizacja będzie po cichu przyspieszona. Na ten cel jest co okraść, okradli Nas z tego co nad ziemią, został warty bln zł. majątek ten pod ziemia i o to będzie jeszcze toczyła się walka ,,buldogów” pod dywanem. Polak ma być tylko dostarczycielem podatków, lichwy, no i ewentualnie ,,żołnierzem” gotowych do walki z wrogiem wskazanym przez Danielsa i jego rodaków z usraela, tak by ich interesów miał kto bronić i oddawać za ich interesy własne życie.
Niektórzy podniecają się tym, że obroni Nas 5 posłów z RN. Przypominam, że w ustępującej kadencji sejmu ,,narodowców” było z 15 i co??? Ano nic, rozeszli się po różnych klubach za ,,chlebem”.
Nawet gdyby było ich z 40 takich jak np.; Bosak czy JKM to nic nie zmienia, ponieważ ich świadomość jest taka sama jak J. Danielsa, a wiec jeszcze bardziej by to bolało, gdyby to ,,nasi” budowali przeciwko nam bazy wojskowe naszym okupantom, przeciwko nam, a tak buduje ten bazy za nasze podatki szpieg ,,kaczelnik” razem z Danielsem, a wiec przybłędy ,,urządzają” nam dom, a wiec łatwo z czasem będzie go zburzyć.
 

KOMENTARZE

 • Mina przestraszonego kaczelnika
  jednak bezcenna.
  5*
 • Autor 5* !
  Na razie trwa świętowanie a banki mają starych i nowych klientów z zabezpieczeniem finansowym na 4 lata, więc można brać kredyty, bo taki poseł czy senator tylko naturalnie może zejść ze sceny tego żydo_kabaretu.
  Knesejm będzie tylko przyklepywał to co "nasi" ustalą w mieszkaniach zaufanych osób a "opozycja" dostając frukty będzie czynić w sprawach zasadniczych dla Polaków jak sierżanci prowadzący ustalą z usraelskim psim ogonem.
  Ciekawe czy który poseł zgłosi judę i resztę potulnych kacyków do Trybunału Stanu za sprowadzenie uss_army ?
  Socjalizm skończy się po nowym roku potem otumanieni dostaną tak po doopach / finansowo i podatkowo /, że uchodźcy ekonomiczni z Polski zaleją świat i oto właśnie im chodzi, 15 mln Polaków do obsługi starozakonnych !
 • @provincjal 09 11:55:27
  Sielanka rozdawnictwa nie swojego zostanie raczej podtrzymana do wyborów rezydenta, potem będzie powolne oddawanie tego co rozdali.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:49:17
  Myśle, że raczej może zacierać ręce.
 • No cóż - to wszystko
  pokazuje, że tzw. demonkratura jest uniwersalnym narzędziem w łapkach czarciego pomiotu - do przerobu ludzi stworzonych przez Boga - na szatańskie odchody.
  Wniosek?
  Tzw. demonkratura jest niesamowicie nieprzyjaznym środowiskiem dla ludzi stworzonych przez Boga - natomiast czarci pomiot w owej demonkraturze - czuje się jak ryba w wodzie.
 • Znaczy Panie Zygmuncie to WSZYSTKO jest ustawką i zmową???Pytam na serio, bez cienia złośliwości. Ponieważ jest Pan dla mnie
  w wielu sprawach.

  Pochłonięta sprawami rodzinno domowymi, być może nie zauważam pewnych zjawisk.Z drugiej strony, jest całkowite milczenia i pomijanie przez WSZYSTKIE ugrupowania wielu ważkich spraw, nie licząc popiskiwania na forum..
  Ponownie zapytam KTO i KIEDY oprotestował służalczość rządów wobec 2 ambasad,na dodatek jeszcze Ukrainy ,nawet przy zrozumieniu przymusu poprawnych kontaktów, który to przymus został narzucony.KTO i kiedy docieka np. stanu w jakim jest JUST 447 w relacji do Polski...

  https://www.facebook.com/robertwinnickipubliczny/videos/426813124845182/

  https://dorzeczy.pl/kraj/55234/Winnicki-apeluje-do-Morawieckiego-ws-wizyty-izraelskiego-ministra-edukacji.html


  spłata "pożyczki" swap" dla Ukrainy,


  https://parezja.pl/winnicki-pis-czego-ukraina-odda-nam-4-miliardy-zlotych/


  DLACZEGO antypolacy też w Polsce...dostają hojne dotacje z NASZYCH podatków, wyrywane sa z budżetu setki mln,na muzea, cmentarze a nie można się doczekać Muzeum Kresów, na renowację grobów wielkich Polaków odbywa się coroczna żebranina z puszkami po cmentarzach............ ..itd...GDZIE są protesty, petycje, pikiety???????

  https://www.tvp.info/23630675/powstancze-mogily


  https://www.pch24.pl/kresowe-nekropolie-niszczeja--mogily-bohaterow-odzierane-sa-nawet-z-krzyzy,63837,i.html



  Wystarczy mieć inne zdanie, a trolliska z czosnkowych portali i zadaniowcy z różnych krajów....drą ryja o antypolsckości, a TUTAJ ciiicho sza!!wszystko gra...

  Podaję przykłady:
  https://www.pch24.pl/wysoki-grant-dla-specjalisty-od-polskiego-antysemityzmu--prof--cenckiewicz-alarmuje-,60337,i.html


  Noo, trawestując tę opinię to co ???Polak umiera jak pies pod płotem???
  https://youtu.be/Tyyi-NimsJU

  https://nczas.com/2018/05/17/narodowe-centrum-nauki-znow-finansuje-antypolskie-projekty-tym-razem-dalo-prof-engelking-boni-ponad-pol-miliona-zl/

  TO jest polskość???? rzucać milionami na cudze "zabytki" a własne gniją!!

  https://gloria.tv/video/LXi8BZy2DPxb47BrsyUWWjKJv


  https://youtu.be/u9ffMeKBLPc

  Muzeum POLIN,Muzeum Getta, Muzeum Chasydyzmu,100 milionów na cmentarz. Skoro przeznaczacie i zamierzacie przeznaczać kolejne setki milionów na upamiętnianie różnych aspektów historii Żydów w Polsce to może i na tę wystawę kilka złotych się znajdzie, Panie Premierze @PiotrGlinski?

  https://twitter.com/RobertWinnicki/status/971713809948831746

  https://kresy.pl/wydarzenia/tajne-spotkanie-delegacji-izraelskiej-z-przedstawicielami-rzadu-pis-w-osrodku-abw-konfederacja-sklada-interpelacje-video/

  Jeśli okazałoby się to prawdą, a informacje, które uzyskałem, wydają się wielce prawdopodobne, to by oznaczało, że rząd PiS prowadzi tajne negocjacje, utajnione przed polskimi obywatelami, z rządem Izraela; że one cały czas się toczą, na wysokim szczeblu – zaznaczył . Chciałby też wiedzieć, co w składzie delegacji polskiego rządu robił Jonny Daniels.

  https://wprawo.pl/2018/11/13/posel-winnicki-zapowiada-interpelacje-w-sprawie-finansowania-fundacji-danielsa-z-pieniedzy-podatnikow/

  Poseł Winnicki zapowiada interpelację w sprawie finansowania fundacji Danielsa z pieniędzy podatników

  https://twitter.com/RobertWinnicki/status/1062348973430763521

  https://www.facebook.com/glosgminny/posts/jeden-z-lider%C3%B3w-konfederacji-robert-winnicki-zareagowa%C5%82-na-s%C5%82owa-jonnego-daniels/1402169639926322/

  https://www.magnapolonia.org/na-wniosek-posla-winnickiego-w-sejmie-uczczono-pamiec-obroncow-lwowa/
  http://kontrrewolucja.net/wiadomosci/projekt-przeciwko-ustawie-447-zdjety-z-porzadku-obrad-winnicki-usuniety-z-mownicy-to-absolutny-skandal-wideo

  To są Ustawki.Tak????Pytam bo nie wiem!

  Pan Hartman tyż smutny z powodu Konfederacji!!nie tylko Daniels.
 • 5* oczywiście za ten tekst
  ...smutny, przygnębiający ale prawdziwy obraz

  ...a więc jednak będzie trzeba odkopać kałacha ... pewnie już niedługo
 • @Wrzodak Z. 12:34:47
  Panie Zygmuncie, wszystko to prawda, ale jaki program pozytywny, tzn. jaki program walki z okupantem? Jeśli tylko biadolenie, to jest to za mało jak na potrzeby czasu i miejsca.
 • @trojanka 15:17:49
  Cała prawda, ale ludziska chcieli i wybrali, co począć wola ludu jest przecież święta. Oj dostaną jeszcze w dupsko za swoje frajerstwo, jak Pis i reszta nowo wybranych szubrawców z Wiejskiej przyklepnie kataster. Przecież nie po to kazali się uwłaszczyć ludziom na swoim aby nic z tego nie mieć. Będą nas doić jak krowy aż do padnięcia. Jeżeli nie podołasz won ze swojego do przytułku ponieważ nie będzie cię stać na żadne utrzymanie z potwornym długiem na koncie. Palestyna bis mości Polacy, na własne życzenie założyliście sobie pętle na szyi. Nikt nas nie pożałuje bo jesteśmy zbrodniarzami wojennymi, mordowaliśmy żydów a nawet Niemców i Rosjan. Żydami paliliśmy w piecach we własnych obozach i w stodołach. Wydawaliśmy ich na śmierć z chytrości i przebiegłości dla własnych korzyści, a drzewka z Jadwaszem to tylko taka przykrywka i honor dla nielicznych. Palestyna bis ....
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:49:17
  Tak, następne 4 lata klinczu,

  z czego się cieszysz ?

  Nie szkoda Ci tych lat? Jak długo jeszcze pociągniesz ?
 • @interesariusz z PL 21:31:38
  Nie wiem ile. Wiem jedynie, że pośpiech, zwłaszcza w polityce nie jest wskazany.
 • Szanowny Panie Pośle
  miał Pan swoje pięć minut, i okoliczności były bardziej sprzyjające, niż teraz.

  Teraz to już nawet nie można stracić twarzy. Zdziczali ludzie liczą tylko kasę, nic innego nie widzą.

  Oczywiście, jak ktoś jest starej daty, to może biadolić się nad tą nieoficjalną eutanazją, ale dla młodych to chleb powszedni.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:35:50
  O czym Ty pleciesz? Straciliśmy 4 lata na nieudane próby jakiejś zmiany, stracimy następne.

  Ile ludzi w tym czasie wymrze?

  2WŚ trwała tylko nieco ponad 5 lat. Wolałbyś, aby trwała dłużej?

  To, że nadal PiS nie będzie mógł nic zrobić, np. pogonić zdeprawowanych sędziów, napawa mnie przerażeniem.

  Tak jak bym usłyszał wyrok, do pierdla na 4 lata.
 • @trojanka 15:17:49
  Szanowna trojanko, mam obowiązek wskazywać błędy lub odchylenia od tego co co inni dla kariery nazywają siebie narodowcami, a nimi wcale nie są. czego ewidentnym przykładem jest Bosak i JKM. Jeszcze raz powtórzę, że przyjęcie rozwiązań JKM to holokaust na narodzie Polskim. Dla JKM nie jest ważne kto będzie/jest przy władzy, ważne by jego koncepcja była wdrażana w życie.
  Nie może narodowiec, popierać koncepcji antyludzkich, to go eliminuje z bycia obrońcą myśli narodowej.
  Co do szczegółów, chwała dla Winnickiego za niektóre interpelacje, ale moim zdaniem od niego należało wymagać dużo więcej.
  Trojanka broni Winnickiego, to dobrze świadczy o pani, ale ja mam duże wątpliwości co do wiarygodnosci Winnickiego, np; dlaczego nie potępia polskich władz za antypolskie sankcje przeciwko Rosji uderzające w polskich rolników i eksporterów, dlaczego oczerniał posła z Samoo M. Piskorskiego, gdy ten siedział 3 lata w więzieni za nic, Poseł Winnicki nazywał go ,,ambasadorem Rosji w Polsce". Przecież M.P to Polak, ma poglądy Polskie. Dlaczego R.W cicho siedzi w sprawach władz banderowskich w Upadłej, dlaczego nie odciął się od pisowców w sprawie próby wymordowania obywateli ukrainskich narodowści rosyjskiej w Dombasie przez włądze banderowski ukrainy, dlaczego nie uznał przyłączenia Krymu do Rosji???
  RW cicho siedzi i nie wypowiada się w sprawach opanowania Polski przez syjonistów z ameryki, np; budowy baz amerykańskich w Polsce, finansowania przez Polskę amerykańskiego przemysłu zbrojeniowego, zamiast swojego. Milczy w sprawach narzucanego nam bardzo drogiego gazu katarskiego eksportowanego do Polski przez oligarchów syjonistycznych z usraela. Milczy w sprawach instalacji tzw. ,,tarczy atomowej" na terytorium Polski. Milczy w sprawach prowadzonej przez szpiegów usraela totalnej ,,wojnie medialnej" przeciwko Rosji, która jest w interesie światowego zydostwa itd. A wiec zachodzi podejrzenie, że ktoś go trzyma w tych sprawach na krótkiej smyczy.
  Dlaczego nie zareagował na wypowiedzi MSW Sinkiewicza z czasów rządów PO, że to słuzby specjalne ustalają trasę marszu 11 - listopada, że to co stało się z pod ambasada Rosji z podpaleniem budki, to była wspólna prowokacja służb i kierownictwa marszu.
  Pomijam to, że RW nie ma pojęcia o gospodarce, ekonomii, energetyce a wiec nie ma wizji Polski Narodowej. Samo ganianie się z imigrantami to nie program ratunkowy dla Polski.
  Pomijając w/w sprawy. Tworzenie Konfederacji w oparciu o ograniczone podmioty polityczne są niczym innym jak dbanie o swoją kariere, a nie o interesy narodowe. Była okazja by uzyskać wynik wyborczy w granicach 15%, pod warunkiem szerszego spojrzenia na opcje narodowe i zamiast 5 posłów można było ich mieć 50 i wtedy można by było zmusic POPIS do wspólnego rządzenia na okres dwóch lat, co obie te partie skompromitowały by sie do cna, wyborca pisowski przejrzał by na oczy na kogo oddawał glosy, a tak to co cztery lata bedzie 5 poslów z RN i będą sie dobrze bawić.
  Przy ustalaniu list wyborczych pominęli takie środowiska jak; ruch ludzi Jana Łopuszańskiego, przynajmniej 15 byłych posłów LPR, którzy mają wielkie doświadczenie w sejmie i mają sukcesy w pracy w sejmie, brak otwarcia na ludzi z ruchu anty szczepionkowego, przeciwników budowy farm wiatrowych, przeciwników GMO, środowiska samodzielnych lekarzy, środowiska WPS P. Zimińskiego itd. należało iść szerzej. Niestety, ale własne interesy przeważyły nad interesami narodowymi.
  To tak trojanko w skrócie. Mimo tego cieszę się, że G. Braun w moim okręgu wyborczym zbliżył się do mojego wyniku wyborczego z 2001 roku.
 • @Paulus Aquarius 18:54:13
  Dzięki. Pozdrawiam
 • @stanislav 21:18:23
  Gdyby Stanisław czytał więcej moich deklaracji to by znalazł mój program.
 • @interesariusz z PL 21:37:35
  Jakie sprzyjające? Z PiSdizelsko POpapraną dominacją?
 • @Wrzodak Z. 23:59:59
  Ma Pan sporo racji ,Panie Zygmuncie!
  Ale momentami prezentuje Pan dziecięcą naiwność.
  Czy Pan pamięta, jak opluty został śp.Kornel Morawiecki, jak odważył się z czystego pragmatyzmu napomknąć o poprawie relacji choćby handlowych z Rosją,które dawały naszym rolnikom miliardowe zyski i chłonny rynek zbytu.
  Czy pamięta pan jak Gruby Sakiewka i jego diaspora ryczała na prof.Osadczego ,ze był w Armii Czerwonej???Jak prawie każdy Polak w silnym zresztą,LWP i obywatel Ukrainy nawet z polskim pochodzeniem w Armii Rosyjskiej, również "pszyajciel" pana Dudy , czyli Poroszenko, Kliczko, Jajceniuk.... i "pszyjaciel pana śp.Lecha Kaczyńskiego ... Saakaszwili.
  Czy nie pamięta pan o aferze z wstawieniem na listy do PE, żyjącej w Polsce Rosjanki z polskim obywatelstwem???
  Podczas kiedy do pana Sycza z Mazur , syna członka UPA , twierdzącego że : "był wychowywany w nienawiści do Polaków" nikomu nawet ryj się nie otworzył, gościu był we władzach na Mazurach kilkakrotnie.Ostatnio również startował.!!!!!!
  Jak dziecko zarzuca pan bierność w sprawie Donbasu,Krymu..śp.Kornel Morawiecki również podsumował tę napaść na Donbas , został obrzucony błotem i opluty i zwyzywany przez "sprawiedliwych".
  To czego pan oczekuje, oznacza jeszcze większą zmasowaną nagonkę, wręcz śmierć polityczną , toż nie po to zainstalowano w Polsce 40 tysięcy agentów mossiadu i CIA, nie po to armie trolli przy chyba MSZ czy MON oraz Londynu czy USA... są opłacane z podatków..aby to nie było powtarzane po 10000000000000 razy dziennie o ruskich trollach i szampanie na Kremlu/biedny Putin pije co dnia setki litrów szmapana/.
  Świeżo powstała partia Konf. ma załatwić "od ręki" wszystko!!!rozwiązać wszystkie bolączki i przekręty.

  Jeszcze nawet nie będąc w sejmie.No litości panie Zygmuncie,może Pan ich nie lubić i nie cenić, ale błagam więcej obiektywizmu.No chyba że Pan jako wytrawny polityk to dobrze wie, tylko kierowany swoimi emocjami czy przeczuciami/oby się nie sprawdziły/chce Pan im dołożyć!
  Przecież ilość nieuzasadnionych nagonek, zarzutów, kłamstw,pomówień, blokady w mediach była większa od Himalajów/ w przeciwieństwie do POKO, SLD, PSL ,Biedronia.... które brylowały w mediach pisowskich min/dzień w dzień.
  To samo z dr Czerniakiem, gdybyż tylko został w KOnf. i wyszło by na jaw że był w ZOMO, wprawdzie tylko grał w piłkę...łooooooooo ileż radości dostarczyłoby to Sakiewiczowi, Perejrze,Wildsztajnowi. Rachoń w TVP by się zapluł i zadławił ze szczęścia.
  Konfederacja budowała się stojąc na cienkim lodzie.Sklejali powoli i tak na nich wylewano czarny pijar sączony z TVP dzień i noc ,był ich kompletny brak ich w mediach prawie do końca kampanii, obniżył im notowania ..i o to zresztą chodziło!
  Ja na serio nie wiem co oni wywiną, no nie wiem co w kto w nich siedzi!!
  Ja mam wiele "ansów" do niektórych jej członków, nie ze wszystkim się zgadzam.

  Niektóre rzeczy mnie denerwują. Ale jeszcze raz powiem NIKT! NIKT I NIKT, głośno i wyraźnie NIE UPOMINA się o ważkie dla Polaków sprawy, kresowe, ukrainizacji i islamizacji Polski,prawie całkowitej zależności i podległości 2 ambasadom ...nawet ponad wymaganą sytuację geopolityczną.NIKT!!NIKT nie INFORMUJE i uświadamia Polaków CO się święci!!co z polskim złotem w Londynie itp

  https://kresy.pl/wydarzenia/konfederacja-pyta-czy-polskie-zloto-w-londynie-jest-zabezpieczeniem-dla-roszczen-zydowskich-video/


  https://tech.wp.pl/dyskusja-w-sejmie-o-aluminium-i-szczepionkach-awantura-jak-na-facebooku-6336321377363585a

  Winnicki i Porwich w listopadzie 2018 głosowali za projektem znoszącym obowiązkowe szczepienia, co również naświetla ich poglądy na temat szczepień. Liroy-Marzec jest nieco bardziej umiarkowany.

  https://dorzeczy.pl/93463/Winnicki-Szczyt-w-Warszawie-sluzy-USA-i-Izraelowi-nie-Polsce.html

  http://www.debata.olsztyn.pl/wiadomoci/polska/6642-posel-winnicki-nie-istnieje-polska-suwerenna-polityka-zagraniczna-najnowsze-slajd-kafelek.html

  https://kresy.pl/wydarzenia/winnicki-pyta-rzad-o-polska-suwerennosc-nad-bazami-wojennymi-usa/

  https://parezja.pl/winnicki-obecnosc-wojsk-usa-w-polsce-to-dowod-wasalizmu/

  https://www.rp.pl/Polityka/190219666-Robert-Winnicki-Ambasador-USA-w-Polsce-zachowuje-sie-jak-namiestnik.html


  http://kontrrewolucja.net/wiadomosci/winnicki-o-wizycie-dudy-w-usa-sukces-dyplomatyczny-na-miare-becka-w-1939

  Braun, Korwin-Mikke i Winnicki przeciw konfliktowi z Iranem: Nie – wciąganiu Polski w wojnę bliskowschodnią [WIDEO]

  https://dzienniknarodowy.pl/braun-korwin-mikke-winnicki-przeciw-konfliktowi-iranem-wciaganiu-polski-wojne-bliskowschodnia-wideo/

  Tyle, teraz czas żeby pokazali jak się maja ich hasła do realnych działań. Chociaż mają mało pola manewru, o to już skrzętnie zadbano!!
  Ale uświadamiać Polaków jak są wkręcani mogą,i powinni.
  Pozdrawiam z szacunkiem!
  Żeby Żorżetta i Jojnie i ich mocodawcy mieli very good morning.
 • @trojanka 09:50:36
  Tak jest. *5.
 • Matka Boża wzywa Polaków do Pospolitego Ruszenia
  http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/ordz-alicja-mmczvi-bog-bogaty-w-miosierdzie

  Słowo Boże do Marii Michaliny od Apokalipsy (Internetowy Ruch Katolicki „Domy Modlitwy św. JPII”)

  6/7X2019r., Matka Boża:


  OGŁASZAM ALARM NADZWYCZAJNY

  dla wszystkich dzieci Moich wybranych - można rzec pożogi wojennej, która jak to wy mówicie, „wisi na włosku”. Mobilizacja Polaków do modlitwy, bo to jest ostatnia batalia w obronie Królestwa Mojego, któremu na imię POLSKA.

  Wybór należy do was. Zasygnalizował już MÓJ SYN JEZUS CHRYSTUS KRÓL POLSKI /nie oficjalnie nazwany/ przez posługę słowa św. Jana Apostoła od Apokalipsy, by zwołać



  WOLNĄ ELEKCJĘ na Błoniach Krakowa,
  by Jego Majestat Syna Boga Żywego, ogłosić oficjalnie Królem Polski


  Potwierdzam to jako Hetmanka Waszego Narodu, wzywam by to „pospolite ruszenie” wszystkich ludzi, którym leży na sercu dobro ojczyzny - wykonali w wolnej woli czyniąc ten wybór. Zarówno EP, arcybiskupi, biskupi, kapłani, lud mój, który pierwszy uwierzy w ten „Apel Nadzwyczajny”.

  Tak jak było powiedziane, napisane - ogłoszone winno być na stronie internetowej DM św. JP II i nie tylko, na wszystkich portalach zainteresowanych tą tak ważną sprawą.

  Poinformować wszystkie Grupy Intronizacyjne i odpowiedzialnych za tą nominację biskupów w Episkopacie Polskim, którzy tą zaszczytną z wybraństwa Polskę opóźniają - jako „Nowe Jeruzalem”.

  Wzywam osobiście Rząd, Parlament jak się ustabilizuje, możecie to uczynić w wolnej woli, którą wam dał BÓG, a nie w zaślepieniu służąc „dwóm panom”.


  Polecenie do arcybiskupa Krakowa M.J.: Należy już zdjąć tą nie słuszną suspensę z ks. Piotra Natanka, którego Duch Święty przygotował i tą Armię Rycerzy Chrystusa Króla na ten czas wojny duchowej.

  I niech wraz z Waszą EXL działa, ratując Moje Królestwo, Mój Lud i kapłanów oddanych MI w niewolę macierzyńskiej miłości, którzy są w Moim Maryjnym Ruchu Kapłańskim. Ten czas jest „brewe”, z łaski Bożej.

  Mój wybrany syn ks. P. N. ma media, a więc ogłosić trzeba mojemu ludowi czas, miejsce, by dokonać tej

  WOLNEJ ELEKCJI jak najszybciej- to jest w dniu święta Chrystusa Króla Wszechświata - proklamując nominację na KRÓLA POLSKI wraz ze wszystkimi atrybutami władzy.

  Berło i korona winna być dana z godnością i pokorze serca, „suplika” by zechciał przyjąć. Przymierze winno być na wzór św. Jana Pawła II przygotowane i „Zawierzeniem” przez Moje Niepokalane Serce Królowej Korony Polski i Litwy, Przeczyste Serce św. Józefa – oddane Trójcy Przenajświętszej.

  Teraz Ja Królowa Różańca Świętego z Pompei, Gietrzwałdu, Fatimy mówię: Błagajcie tą nowenną, by wrócili synowie biskupi z EP na łono Ojca Przedwiecznego. Tak jak ten marnotrawny syn mówiąc: „Zgrzeszyliśmy, popełniliśmy błąd nie uznając - Moich Królowej Pokoju - Objawień Oławskich”- bo wtedy, by była inna wasza droga do nawrócenia. „Zaprzepaściliśmy dary Ducha Świętego, jesteśmy w potrzebie, ratuj Matko Królowo Korony Polskiej, bo giniemy”.

  Ojcowie Paulini módlcie się z waszym arcybiskupem Depo i nie idźcie na zaparte. Obraz Chrystusa Króla Polski - dar Polonii w tym dniu oficjalnie podwyższyć do godności wg Matki waszej życzenia, umieścić na poczesnym miejscu w Mojej Kaplicy, bo to BÓG ŻYWY winien królować w tym znaku jako KRÓL POLSKI. Basta - tyle czasu i łask zmarnowanych przez zarządzenia wasze.

  (…)

  Powtarzam: III wojna wisi w powietrzu, jeśli POLSKA - Naród mój nie dokona tej „INTRONIZACJI MOJEGO SYNA W WOLNEJ ELEKCJI!.
 • @Janisław 17:10:36
  Co za brednie ? Pan jest chyba przybyszem z przeszłości może ze średniowiecza, Chrystus królem polski? I co z tego będą mieli Polacy, że ogłosicie tego zmarłego 2000 lat temu kaznodzieję królem, posadzicie jego figurę na tronie i wsadzicie mu koronę na gipsowy odlew głowy, wyposażycie go w berło i jabłko? Będziecie bić mu pokłony do ziemi i śpiewać psalmy. I co się stanie wtedy? Świat się zatrzyma, anulują wszystkie długi? Polska będzie krainą mlekiem i miodem zalana? Objawienia Ołowskie czy te wizerunki na szybach lub drzewach niby Matki Boskiej wiecznej dziewicy po 5 dzieciach. Ludzie idźcie się leczyć, nie wiedziałam, że w kraju mamy tyle debili.
 • @Wrzodak Z. 00:01:49
  Czytam panie Zygmuncie, jak tylko pan mi przesyła te deklaracje:)))

  W związku z tym, że trafnie pan wyspecyfikował "ograniczenia" w narodowym myśleniu młodych " celebrytów narodowych" - R.Winnickiego, K.Bosaka, W.Tumanowicza itd., to sam pan rozumie, że same deklaracje bez realnej samoorganizacji i konsolidacji rzeczywiście dojrzałych i świadomych środowisk narodowych jest koniecznością, aby karierowicze i lawiranci ideowo-programowi nie wyprowadzali na manowce całych rzesz, przede wszystkim młodego pokolenia Polaków.
  Istnieje oczywiście coś takiego jak solidarność pokoleniowa, ale nie może ona dominować w tworzeniu środowisk politycznych.
  Ale jak pan zapewne wie, właśnie zwrócenie przeze mnie uwagi na tę manipulację na I Kongresie RN, spowodowało złość i natychmiastowa reakcję " młodych celebrytów narodowych" i kompromitującą organizatorów decyzję o wyproszeniu przedstawicieli WPS z obrad I Kongresu RN

  https://www.youtube.com/watch?v=ueTvHwWikRo
 • Jezus: Braun, Liroy, Korwin, Winnicki nie maja prawa do mieszkania w Polsce!
  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/05/22-27-v-2019-roszczenia-zydowskie-po_67.html



  22 - 27 V 2019 Roszczenia żydowskie po wyborach będą zrealizowane
  / Braun, Liroy, Korwin – Mikke, Winnicki nie mają prawa do mieszkania w Polsce/
  W bliskim czasie nie grozi tym Orędziom w Internecie niebezpieczeństwo/
  W Polsce musi być podobne ustawodawstwo jak w Izraelu

  (…)

  - Czy roszczenia żydowskie po wyborach będą zrealizowane?
  - Będą dziecko.
  - Niestety, Panie Jezu?
  - Czyż nie ma na was przyjść ucisk.
  - Ale im, Panie, Jezu, nie chodzi przede wszystkim o pieniądze ale o przejęcie własności w Polsce (?)
  - Tak, przede wszystkim dziecko. Dlatego kwota ta urosła tak aby Polska nie mogła jej dać waszym wrogom i wrogom Kościoła – synagodze szatana. Jak mówiłem synagoga szatana dotyczy przede wszystkim żydowskich elit i to tych, które mówią o sobie, że są żydami lecz nimi nie są lecz kłamią.
  - I nie wywoła to, Panie, protestów Polaków?
  - Wywoła dziecko lecz jeszcze nie w tym roku, to znaczy protestom przeciw którym wysyła się policję i wojsko. Jeśli robią to we Francji to myślicie, że nie zrobią tego u was?
  Gdyby to ugrupowanie (Konfederacja) oddało Polskę Chrystusowi i szło zawsze z moim sztandarem Chrystusa Króla byłoby inaczej. I musiałoby to być zapisane w ich statutach. Nie być tylko prywatną sprawę niektórych jej członków.
  Zresztą na jej czele stoją kryptożydzi a przecież to nie może przynieść nic dobrego.

  - Ty, Panie Jezu, mówiłeś, że potomkowie żydów nasłanych przez carat nie mają prawa do mieszkania w Polsce. Czy dobre zrozumiałem, że nie mają też prawa do reprezentowania Polski jako posłowie? Ale to przecież oczywiste.
  - Tak, to oczywiste. Braun, Liroy, Korwin – Mikke, Winnicki nie mają prawa do mieszkania w Polsce.
  - To mocne Słowa Panie Jezu.
  - Moje słowa zawsze wydawały się mocne, także apostołom i uczniom. Jakże surowe były prawa dla Izraela ( nie mówię o naleciałościach poprzez faryzeuszy i uczonych w Piśmie), zwłaszcza na tle dzisiejszych czasów. Podobnie surowe prawa musi mieć Polska.
  - Podobne ustawodawstwo jak w Izraelu?
  - Można tak rzec moje dziecko.
  - Czyli nawet jakby Konfederacja podwoiła wynik wyborów w jesieni 2019 a nawet potroiła to i tak Polska zostanie sprzedana gdy idzie o ucisk żydów na Polskę?
  - Tak dziecko, nawet gdyby miała – 20, –25 procent głosów. Inaczej byłoby tylko w sytuacji gdyby mogła samodzielnie stworzyć rząd.
  - No tak, tak to Panie Jezu też wychodzi gdy idzie o rozum.
  - Jak, Panie Jezu, opublikuję Twoje Słowa, że Korwin, Braun, Liroy, Winnicki nie mają prawa do mieszkania w Polsce wyjdzie, że jestem przeciw Konfederacji a i sympatyzujący jej będą może odrzucać te Orędzia.
  - Czy Ja jestem ważniejszy, czy ludzie?
  Polacy pozwalają ciągle by na ich czele stawali ich przedstawiciele ukrywający swoje pochodzenie, często będący agenturą i masonerią. Tak nie może być.
  -Tak Panie Jezu.

  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/05/22-27-v-2019-roszczenia-zydowskie-po_67.html






  < Dodam tu dla ograniczonych spoza stałych czytelników tego bloga czytających go w dobrej wierze, albo zadaniowanych udających ograniczonych, że to oczywiście nie dotyczy tylko tych kilku osób i nie jest ograniczone do jednego czy nawet kilku ugrupowań politycznych tylko dotyczy wszystkich i nie tylko politycznych. Wynika to z cytowanego pod poprzednim przekazem Orędzia Pana Jezusa zatytułowanego „Polska nie jest miejscem dla Żydów” gdzie Pan Jezus mówi iż prawo do mieszkania w Polsce mają tylko ci żydzi, którzy od wieków mieszkali w Polsce, ich potomkowie o ile nie uznają państwa Izrael lub jest dla nich obojętny. Nie mają natomiast prawa potomkowie żydów nasłanych tu przez carat w czasie zaborów ani żadni inni.>
 • @Janisław 09:42:43
  Jakie orędzie? Kiedy i komu Jezus mówił te słowa? Może w Tworkach, tam pełno Jezusów i Hitlerów a nawet znajdziemy tam jakiegoś króla może Mieszka albo innego Jagiełłę. Tam mówią co chcą i co im ślina, można chodzić z komórką i nagrywać. Potem montuje się takie orędzia i objawiania dla jeszcze gorszych debili co tylko przez przypadek są jeszcze na wolności. No ale żeby z tym na NEON gnać ?? Tu już chyba żadne leczenie nie pomoże, zmiany w mózgu są nie do naprawienia.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930