Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
184 posty 3135 komentarzy

Wrzodak Z

w odpowiedzi szabes - goi-wi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tezeusz, kasuje moje wpisy, z powodu jak piszę, używania wulgaryzmu, tą drogą muszę mu odpowidać

A gdzie te wulgaryzmy??? Naplułeś na nieboszczyka, który 23 lata już nie żyje, który nie ma prawa do obrony, nigdzie nikt nie potwierdził twoich i SE plewocin, który przepraszał za ohydne oszczerstwa, a Ty, nadal nie znając śp. działacza Solidarnosci, redaktora gazetki podziemnej Wolny Głos Ursusa, ohydnie go poniżyłeś. Mało tego wyśmiewasz się z tragedii moich rodziców z ich tragicznej śmierci, podajesz fikcyjne dane o mnie, nie podając z jakich zródeł czerpiesz te perfidne kłamstwa.
Cytujesz moje artykuły nie podając autora.
Wystarczy tylko przeczytać te twoje ostatnie wpisy, jest tam lawina oskarżeń, prostackiej propagandy pro-syjonistycznej, pomówień i perfidnych bredni.
Np; opłacani w dolarach trolle moskiewscy??? Pytam jakie masz na to dowody. Konkretnie.
Albo czerwona hołota napada na Ukrainę??? Przecież takie stwierdzenia to ponure kłamstwa i setki takich bredni wypisujesz, to nawet nie chodzi by bronić ,,Moskwy", to chodzi o elementarną prawdę, kto jest wrogiem naszym, kto dokonał ekonomicznych rozbiorów Polski. Nie możesz pojąć, że ktoś ma inne poglądy, ma większą wiedzę, Nie Ty,  postępujesz tak jak syjonistyczne CNN i TVP, i inne banderowsko – żydowskie gadzinówki, a wiec na siłę w kółko powtarzać kłamstwa aż ,,głupi lud wszystko kupi”. Rosja Putin z takimi niewolnikami kłamstw nie musi rozmawiać, rozmawia z sprzątaczka w Pentagonie n/t Polski, do takiego stanu doprowadziliście siepacze komuny, tak tak komuny, ponieważ taka propaganda to klasyczny wzór postępowania sekretarzy wydziałów z PPR-u.
Ty na siłę zakłamujesz rzeczywistosć, nie chcesz debaty, chcesz na siłę usprawiedliwiać kata naszego, kata dla którego pracujemy, kata, który panoszy się na naszej ziemi jak po swoim salonie, czemu ani jednym zdaniem nie napiszesz co w Polsce robi Jonny Daniels przy boku Kaczynskiego, Dudy i Morawieckiego, a co do banderowców - to może zaprotestuj przeciwko nim, którym marzą się 17 powiatów Polskich.
Klasyczne ludobójstwo rozegrało się w na Wołyniu, Podolu, Polsce wschodniej, tam w sposób nie wyobrażalny dla ludzkiego umysłu mordowane były nasze dzieci, starcy, a Ty ani słowem o ludobójcach z pod znaku OUN UPA. Jeżeli już to bierzesz banderowskie rządy w obronę itd.
Siedzisz od rana do wieczora i plujesz jadem na wszystko co Słowiańskie, plujesz na prawdę, na Polaków, zależy ci tylko na wykonaniu powierzonego zadania w sposób bezgranicznie poddany jesteś złu. Twoje zadania na N24, to wypisz wymaluj robota szabes - goia, człowieka bez zasad moralnych, bez honoru, a rozum zalany komuną, tylko nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, poniewaz jesteś ograniczony intelektualnie, takich siepaczy potrzebowała UB, a teraz ich dzieci robia to samo, tylko podpierają się tymi samymi tylko z zachodu, a ojcowie wczesnie z wschodu.
Pamiętaj taki czas kiedyś się kończy.

Apeluję do pozostałych blogerów N24, aby pomijać tego antynarodowego szaleńca, niech sobie z Huskym gadają do woli. Bojkotujmy jego blog, aż sie znudzi i pójdzie na Szalom24
 

KOMENTARZE

 • @ Autor - 5*
  To jest metoda stosowana przez syjonistyczne kreatury, które nie posiadają kontrargumentów.
  Tę metodę powszechnie stosują rajzusy z niepoprawni.pl, których zgraja tu, na Neon24.pl, pojawiło się w nadmiarze.
 • @Rzeczpospolita 22:29:45
  rajzus z niepoprawni.pl

  https://niepoprawni.pl/blog/11785
 • @Rzeczpospolita 22:29:45
  Niestety, ale zaczynają już grozic, oczerniać w takic sposób, by świrowaci po przeczytaniu, mieli cię znienawidzieć a wiec szukać zemsty. To co robi tezeus to kwalifikuje się do podania go do prokuratury.
 • @Husky 22:36:40
  Hasky, spadaj z tymi banderowcami z nienormalni.pl
 • @Husky 22:36:40
  kundlu,
  i znów muszę ci podziękować za ten link.

  Jeśli ktoś tam zajrzy od razu zorientuje się jakie antypolskie, antysłowiańskie, antynarodowe, kreatury administrują stronką niepoprawni.pl.
 • A po co w ogóle czytać notki tego wcielenia?
  https://m.neon24.pl/4e85e35c5612bccee7597eb0a2fb1de6,14,0.jpg
  ja nie czytam żadnych opowieści o gwałceniu zakonnic, ruskich, i podobnych przebrzmiałych głupotach,

  inna sprawa, co ta administracja promuje ? Zrobiła z witryny szambo.

  Do niedawna mogliśmy się jeszcze bronić przed zalewem rozumnych inaczej pisząc więcej własnych notek,

  ale teraz, gdy administracja kasuje polemiki z wrednymi krasnoludami, nawet ten sposób jest utrudniony.

  Tak więc zrobili z witryną, to co chcieli, rozpędzą resztkę dawnych autorów, i wiernych czytelników, i będzie jak wszędzie.

  Doprawdy, lepiej wpisywać aforyzmy w interii lub podobnym ścieku, niż pisać felietony dla neonu.
 • @interesariusz z PL 23:05:12
  Doprawdy, lepiej wpisywać aforyzmy w interii lub podobnym ścieku, niż pisać felietony dla neonu.

  To co Ty tutaj jeszcze robisz, skoro jest ci tak źle. Jaki aj waj waj pod niebios wyżyny, że powoli następuje na neonie kasacja pisowskich trolli, opłacanych przez podkomendnych Jarosława ,,zbawiciela'' z Odessy. Normalnoś, czyli uniemożliwienie pisowskich kanaliom zaśmiecania i paraliżowania w ten sposób portalu, to rzecz dla nich nienormalna i nie do pomyślenia. Chcieliby panować wszędzie, by wszystkie portale niczym nie różniły się od tzw. banderowskiej niezależnej, odmóżdżonych niepoprawnych, wybiórczej.pl i jej odnogi interii, a tu taki zonk. Zapominają patałachy, którzy Putina widzą już dosłownie wszędzie. Otworzą lodówkę, szafę czy cokolwiek innego, a tam Putin. W ich przypadku potrzebny jest już wyłącznie psychiatra, choć osobiście uważam te ich przypadki za nieodwracalnie stracone.

  A tak swoją drogą zastanawiam się ile przewodnia siła narodu, płaci im za codzienne trolowanie, bo właściwie siedzą tu na okrągło przez 24 godziny na dobę, co dla ormalnego człowieka, który musi wykonywać swoje codzienne obowiązki jest to nierealne, by warować na jakimkolwiek portalu przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.
  Z tego co pamiętam Tusk za swoich rządów płacił swoim podkomendnym trollom internetowym 50 groszy za post, ale widać obecna jedynie słuszna ekipa rządowa musiała tą stawkę podbić stawkę wielokrotnie wyżej, mają w końcu z czego płacić za takie usługi poprzez masową grabież Polaków, którzy jak się okazało z ich własnych mediów, wcale nie odczuwają żadnej poprawy w swoich kieszeniach ich trzyletnich rządów. Ja sam pracując jako zwykły szeregowy pracownik w jednej z pisowskich spółek skarbu państwa nie tylko nie odczułem żadnej poprawy, ale dzieje się wręcz odwrotnie, czyli zarabiam coraz mnie. Sama zaś firma zarządzana jest od początku przejęcia jej przez PiS w taki wspaniały sposób, że takiego syfu i nieudolności nowego szefostwa, firma ta nie widziała jeszcze nigdy w całej historii swojego istnienia. Dlatego musi to być dla tego rodzaju trolli fucha o wiele bardziej opłacalna, niż uczciwa praca i żal im serduszka ściska, że okazja do zarobienia tutaj, może im się nagle skończyć, co uszczupli ich dochody i stąd ten skowyt.
 • @Wrzodak Z. 22:42:52
  // spadaj z tymi banderowcami z nienormalni.pl//

  Banderowcy ?
  Nienormalni?
  Rozumiem
  Szanuje
  Lista... niepelna w/w


  @Zawisza Niebieski
  @Trybeus
  @Astra
  @Rebeliantka
  @Lotna
  @Rzeczpospolita
  @Aleszuma
  @Romuald Kałwa
  @KrzysztfJaw
  @35stan
  @leszeksmyrski
  @Zygmunt Korus
  @Humpty Dumpty
  @Husky
  I jeszcze paru komentatorów


  Miłego dnia Panu i Polakom życzę
  Miłej zabawy

  8-)))))
 • Jest odpowiedż
  https://zielonooka.neon24.pl/post/150559,kim-sa-hejterzy-zolnierze-wojny-hybrydowej
 • BAN
  Taki szuja na Neonie o ksywie Tezeusz banuje wszystko, co jest niewygodne i podwarza jego kłamstwa. Jestem tego przykładem.
 • @goat 07:30:53
  "Taki szuja na Neonie o ksywie Tezeusz"
  Za to masz bana
 • @Autor
  Te Huskie, Tezeusze, ci z Gdyni, to byli ubecy. Dzisiaj nadal są strażnikami rozwałki Polski. To oni w sieci stoją na straży wypłaty żydowskich roszczeń, a tym samym oddania Polski w ręce żydostwa.
  Ich ubecki rodowód potwierdzają idiotyzmy, które te szumowiny wypisują. Przecież zdrowemu człowiekowi takie kretynizmy nawet do łba nie przyjdą. Brak jakiejkolwiek wiedzy to ich elementarna cecha, ale czego uczyli w ubeckich szkołach?
  Kreują się na patriotów i o Słowackim przypominają, podczas gdy kretyn jeden z drugim w życiu nawet jednego wiersza nie przeczytał i to nie tylko Słowackiego.
  Ignorować ich i nic więcej. Olewać totalnie, bo próba podjęcia jakiejkolwiek dyskusji, to tak jakby wdepnąć w gówno.
  Niepoprawni od samego początku są projektem ubecji i tego nikt nie zmieni. Na początku chodziło o skanalizowanie wolnościowej myśli, ale wszyscy normalni stamtąd odeszli, a pozostali tylko ubecy, którzy w swoich własnych fekaliach posilają się ubecką propagandą.
  Nie przejmować się i tyle.

  Pozdrawiam!
 • @Jan Twardowski 08:22:42
  Uwielbiam wiersze i poezję Jana Twardowskiego, pamiętam jak w szkole recytował je na sam .....Bierut czy Józef Różański

  Śpieszmy się kochać czerwonych – ........tak szybko odchodzą.
 • Pełna beka!
  https://www.finansowysilacz.pl/trolling-w-internecie/

  TROLLING W INTERNECIE
  Wracając do kwestii finansowej, ta grupa zawodowa zarabia dużo lepsze pieniądze niż trolle ilościowe. Za każdy wpis powyżej 20 tysięcy zasięgu zarabiają od 8 do 12 zł, w przypadku 100 tyś zasięgu jest to kwota od 30 do 40 zł, za wpisy powyżej 500 tysięcy ta kwota może osiągnąć nawet 250 zł. Oprócz zasięgu liczy się również przekaz oraz zgodność przekazu. Takie stawki dziś oferuje partia rządząca oraz największa partia opozycyjna. Niższe stawki oferuje Razem, która jest trzecią i ostatnią partią w Polsce która inwestuje w przekaz internetowy.

  Pieniądze jednak nie są jedynym co ciągnie ludzi do tej pracy. Poprzez solidną pracę na rzecz partii w Internecie można uzyskać profity w postaci pracy. Jest to praca w biurach poselskich, mediach, a nawet startować z ramienia partii do rad gmin i miast. Polskie partie polityczne posiadają imponujące armie w Internecie.


  https://innpoland.pl/145595,pis-oplaca-armie-internetowych-trolli-odkryli-to-naukowcy-z-oxfordu

  https://superbiz.se.pl/wiadomosci/pis-oplaca-internetowych-trolli-by-siali-propagande-aa-jLEf-SoL1-mQiX.html


  https://www.focus.pl/artykul/polski-wiceminister-wynajal-trolle-do-walki-z-sedziami-nie-on-pierwszy-prowadzil-brudna-kampanie-w-sieci-190820050123

  Mamy tu paru, kilku niedawno zainstalowanych:

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/trolle-internetowe-osoby-o-sklonnosciach-sadystycznych-psychopatycznych
 • @Husky 08:32:06
  Ty i poezja Twardowskiego, a to dobre jest. To tak jakby przyjąć, że szambo wypełnione jest Chanel 5.
 • ITD
  http://polityczek.pl/uncategorised/8658-komitet-dudy-oplacal-trolli-w-kampanii-wyborczej-wycieklo-rozliczenie-za-wpisy-w-internecie

  https://wprawo.pl/2019/08/23/farma-trolli-posla-po-krzysztof-brejza-zlecal-hejt-w-internecie-a-akcje-finansowal-inowroclawski-ratusz/
 • @Jan Twardowski 08:40:39
  A nie jest?
  Przejdź nad Wisłę, to przekonasz się że tak
 • @Husky 08:48:17
  No widzisz. Rzecz w tym, że ty uważasz, iż jest, a Kaczelnik to prawicowiec, no nie?
  Ciekawe ile z tych 360 miliardów dolarów, z których okrada Polskę przeznacza na to, aby Huskie myślały, że gówno to francuskie perfumy.
 • @Tezeusz 07:50:04
  Te smrody ubecko - banderowskie klei u siebie, z mojego blogu spadaj
 • @Jan Twardowski 08:40:39
  Husky, ostrzegam, że i ciebie wywalę, ponieważ piszesz jak sadysta, cieszysz się z tego, ze kogoś oczerniłeś, tak zachowuje się psychopata, jeszcze troche i wejdziesz na ścieżkę psychopaty i sadysty tezeusa.
 • @Wrzodak Z. 09:13:27
  Teraz wiesz dlaczego masz Bana za chamstwa w czystej postaci
 • @Jan Twardowski 08:22:42
  Husky to chyba małolat, za młody na SB.
 • @Jacek Boki 06:12:25
  a co Cię to, oszczerco, obchodzi ?

  Poziom twojej podstępnej wypowiedzi jest taki, że nie ma co się wysilać, zasługujesz na powyższą inwektywę.
 • @Husky 08:48:17
  W państwie scentralizowanym przez PiSiorów to chyba rząd powinien odpowiadać za ochronę przed ściekami?
 • @Wrzodak Z. 22:42:06
  Tezeusz, wydaje się być trollem nasłanym do rozwalenia Neonu24, poprzez właśnie płodność, zajmowanie cennego miejsca na ekranie i w ten sposób zamazywanie innych ważnych wątków.
  Wystarczy paru takich Tezeuszy (których tu już pod różnymi postaciami było trochę), by rozwalić portal. Z całą pewnością pod nickiem Tezeusz pracuje cała grupa, bo mało jest prawdopodobne, by pojedynczy bloger miał tyle czasu na wyszukiwanie materiałów, segregowanie ich, pisanie artykułów i potem komentowanie.
  Myślę, że dla obrony Neonu24 przed rozbiciem, należy koniecznie zdefiniować w punktach działalność takich trolli i filtrować "nowe" nicki (bo pewnie pod nowymi wracają stare zdemaskowane).
  Z całą pewnością jednym z punktów będzie właśnie ta nienormalna płodność.
  Warto więc stworzyć taki portret trolla, by ich w miarę szybko demaskować i w ten sposób oszczędzać cenne pieniądze na utrzymanie portalu.
  Inna grupa trolli, to ci którzy jak z rękawa strzelają w komentarzach całymi szpaltami cytatów z "Pisma Świętego" (pewnie z wersji przerobionej przez Świadków Jehowy), ze swoim jakimś tam kierującym na manowce komentarzem. Ich zadaniem jest zaciemnianie dyskusji pod postem.
  Model trolla, należałoby umieścić w menu na samej górze, by czytelnicy mogli łatwo takiego rozpoznać, chociaż i bez tego są oni rozpoznawalni (i śmieszni) na wiorstę:-)
 • @Autor
  Panie Zygmuncie na Szalomie24 już się dawno poznali na tym plagiatorze i złodzieju cudzych tekstów.On się już tam rzadko produkuje bo blogerzy wiedzą co to za ptica.Tam nawet pies z kulawą nogą nie zagląda i nie czyta jego paranoidalnych wymiocin.
  Ja już wcześniej pisałem żeby nie karmić złodzieja,nie wchodzić,nie komentować omijać z daleka.Ja jak ostatnio tam wszedłem to musiałem stać pod prysznicem ponad godzinę aby zmyć ten smród kału i wymiocin które produkuje.

  Skoro admini i właściciel tolerują tego chorego człwieka o skrzywieniu psychicznym związanym z rusofobią to niech tu smrodzi ale omijajcie go na kilometr.
 • @zbig71 10:44:22
  Mylisz się. Husky to stary ubek bodaj z Torunia.
  Małolaty nie mają wnuków.
 • @Jan Twardowski 08:22:42
  "Te Huskie, Tezeusze, ci z Gdyni, to byli ubecy."
  To fałszywy trop... oni gadają jak radio "Wolna Europa" taka sama propaganda... Tym CIA karmiła Polaków by w końcu wskrzesić solidaruchów...
  to raczej ten nurt nie SB.

  Oni pokazują jak zamrożony w czasie klimat propagandy zachodniej z tamtych lat.
  Wtedy pożyteczni idioci myśleli że to głos wolności zza żelaznej kurtyny.
  Dzisiaj wiemy że to tylko propaganda CIA dla pożytecznych idiotów i że całe zachodnie media to jedna wielka propaganda dla pożytecznych idiotów i wiemy że to całe CIA to jedna z agend USA całkowicie opanowanej przez globalną mafię żydowską ..podobnie jak NKWD za Stalina czy Polskie SB też za Stalina ...
  i podobnie jak dzisiejsze służby "Polskie"...

  Polskie SB po 68r było już Polskie ... dzięki Gomułce.
 • @Jan Twardowski 16:23:58
  Gdyby mi pierwszy w życiu "numerek" wyszedł tak jak powinien ,to miałbym dziś prawnuka ......w twoim wieku
 • @Husky 16:31:24
  No właśnie, ale tobie nigdy nic nie wychodzi. Drobny łajdaczek jesteś. Takie twoje przeznaczenie.
 • Znalazłem ciekawy tekst o mordach Niemców na Polakach na pomorzu.
  https://pl.aleteia.org/2019/09/04/krzyczacym-z-bolu-wkladano-w-usta-gips-zbrodnia-pomorska-1939-kosztowala-zycie-30-tys-polakow/?fbclid=IwAR1NjKukl7pkGZdVFZ6jJlqRfdcZGpCE0mQKBYbZxt4eGxCO_rbKeQYbis4

  Wydaje mi się że czytałem identyczny tekst Tezeusza ale traktujący o mordach Rosjan na Polakach chyba we Lwowie ? (też gipsowali usta ofiarom ??).

  Pytanie który tekst jest zmanipulowany ?
  warto by było znaleźć tekst Tezeusza i zestawić z tym który znalazłem...
  i wyciągnąć publiczne wnioski.

  Coś mi wygląda na to że to IPN tak twórczo interpretuje fakty historyczne...a trolle rozprowadzają...

  Tezeusz współpracujesz z IPN ?
  Pracujesz w IPN ?
  Kto ci podsunął ten artykuł .... ty go przerobiłeś .. czy dostałeś przerobiony ?

  ale to mi się tylko wydaje... trzeba by poszukać ... autorów może być trzech... Tezeusz, Husky, Janusz z Gdynii...
  ale mogę się mylić .. skleroza...
 • @Oscar 18:48:32
  https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/983117,kim-jest-rusofob
 • @Wrzodak Z. 22:42:52
  https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/983117,kim-jest-rusofob
 • 5* oczywiście za sam tekst
  i 6* za całokształt!
  popieram- olewać tezeusza/ dziennikarza obywatelskiego/wande i jego pomocników od trollowania. Olewać totalnie..

  w zupełności wystarczy dać ocenę 1* i oddalić się ;)

  Z pozdrowieniami i wyrazami szacunku dla Sz. P. Zygmunta Wrzodaka...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031