Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
184 posty 3135 komentarzy

Wrzodak Z

Prezydent Trump, zamiast w W-wie,gra w golfa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Trzeba zrozumieć, że Trump i jego poprzednicy, kierują się przede wszystkim kalkulacją ekonomiczną a nie sentymentami swoich podwładnych. Interesem Trumpa jest zarobić jak najwięcej kasy w interesie lobby korporacyjnych, które go tam postawiło,,,

Prezydent Trump, zamiast w W-wie, gra w golfa,
Prezydent USA, Donald Trump, nagle odwołał wizytę w Polsce. Oficjalnie dlatego, że miał pomóc mieszkańcom Florydy w walce z huraganem Dorian, który ma dotrzeć do wybrzeża USA w poniedziałek lub w wtorek ale według ekspertów od prognoz pogody, huragan Dorian ma ominąć Floryde o czym pisały media w USA od wtorku mijającego tygodnia. Tymczasem, zamiast przebywać w Waszyngtonie lub polecieć na miejsce, Trump poleciał w piątek do wypoczynkowej rezydencji prezydentów USA - Camp David w stanie Maryland. W sobotę rano poleciał natomiast do klubu golfowego. A więc wczoraj grał w golfa, pewnie dziś (niedziela) leczy zakwasy.
Natomiast w naszym upadłym kraju, wszelkiej maści wasale i wazeliniarze usraelskiego prezydenta, usprawiedliwiali go na wszelkie sposoby, by wmówić ludziom co innego.
No i krokodyle łzy wylewali, że ich mocodawca, komornik nie będzie na wiecach wyborczych partii służącej syjonistom. Geopolityka się zmienia, Trump godzi się z Franacją, Niemcami, Rosją, czego dowodem jest stwierdzenie Trumpa, że reparację wojenne dla Polski to ich sprawa i Niemców!!! Obecnie Trump , ma ,,ważniejsze” problemy, razem z Macronem, Merkel, obalają rządy w Włoszech Salviniego w jego miejsce odtwarzają rządy LGBT i imigrantów.
Podobnie skończy się w Polsce, gdzie rządy pisuarowskie, pomimo strasznej wazeliny, wręcz obrzydliwego wasalstwa na rzecz Trumpa w ostateczności kopnie w tyłek wazeliniarzy i prymitywnych szpiegów. Wystarczy, że PO-KO, lewacy PSL a może i Knfederacja zapewnią, że podtrzymają zamówienia amerykańskiego sprzętu wojskowego, zapewnią, że będą kupować gaz i ropę od pośredników z usraela oraz zapewnią, ze 300 mld $ dla mafii syjonistycznej będzie wypłacane w zawyżonych cenach w tych zakupach, a wiec po co im kłopoty wizerunkowe w popieraniu wazeliniarzy z pisuaru.
Od wieków, zawsze liczono się z wiarygodnym ludżmi, ludżmi sumienia przy władzy, nie liczono się nigdy z pachołkami jak to ma miejsce obecnie w Polsce.
Spór w Polsce nie toczy się o umacnianie, gospodarki, ekonomii, bezpieczeństwa energetycznego, obronności, żywnościowego itp. Spór polega na tym, który z podwładnych, będzie lepszym nadzorcą nad niewolnikami w imieniu tego samego mocodawcy.
Zlekceważenie wizyty w Polsce przez Trumpa , ma podwójne dno. Nigdy w takich sytuacjach nie zostawia się swoich ,,wiernych przyjaciół”. Stało się inaczej a wiec mamy do czynienia z jakąś grą nad głowami Polaków. Pisiory! nadal plujcie w imieniu swoich mocodawców na Rosję, domagajcie się większych sankcji przeciw Rosji, zamknijcie granice, ustawcie strzelby w kierunku wschodnim, ale nie widzicie, że Jałta wisi w powietrzu.
Trzeba zrozumieć, że Trump i jego poprzednicy, kierują się przede wszystkim kalkulacją ekonomiczną a nie sentymentami swoich podwładnych. Interesem Trumpa jest zarobić jak najwięcej kasy w interesie lobby korporacyjnych, które go tam postawiło na tym stanowisku. Każdy prezydent USA, w pierwszej kolejności kieruje się interesami lobby żydowskiego, które jest zorganizowane w różnych wręcz mafijnych korporacjach. Jak przyjdzie czas to Nas i każdego sprzedadzą w interesie korporacji.
Tylko tak naiwny i mało rozgarnięty rezydent jak Duda, robi wszystko aby nie chcieć tego zrozumieć.
Polityka PiS i ich rezydenta przyniesie w najbliższych latach straszne szkody dla Polski i Polaków, ponieważ polityka ta uprawiana jest na kolanach przed władcą, a wiec polityka bez znaczenia.
zw
 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Oj tam.
  Pisałem już: bardzo dobrze - może chociaż niektórym wyjaśni się, że Trump miał tu deal do zrobienia.
  A bez dealu - po co miałby tu być.

  Durnie myśleli, że on tak z szacunku dla Polski... Naiwni jak dziecko we mgle.
 • Zaraz zlecą się pieski od gdyni do londynu i zaczną śpiewkę !
  Rooskie onuce, szpiony i te rzeczy a to usrael jest Mordercą Świata, ale to nich nie dociera, wystarczyłby mały ruch, aby społeczeństwo uwierzyło, że Polską Żądzą Polacy, minimum przyzwoitości i brak lęku przed tupnięciem usraelskiego buta, a tak mamy co mamy, którąś tam kolumnę antypolską, czy oni patrząc się w lustro są w stanie powiedzieć, że Polska jest dla nich Najważniejsza, nie, to polin im w genach wierci tępe mózgi !
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:25:30
  Co z tego, że durni mamy u władzy i różnej maści szpiegów, skoro Polska jest osamotniona w świecie, nie mamy przyjaciół, ponieważ prowadzona polityka od zawsze, jest polityką poddańczą. A to co wyprawia Jude - Duda, to już nie śmieszność, ale prymitywna błazenada.
 • @provincjal 09 12:32:08
  Te ,,ruskie onuce" jak to pieski z Szalom24 piszą, trzęsą Trumpem, Macronem, Merkel i też Chinami. To Oni mają własną politykę, a nie korporacji żydowskich, których na usługach jest Trump.
  Takie prymitywne czasy sanacyjne mamy.
 • Wrzodak to zdjęcie to fake z Onetu
  z 2013 roku!
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:25:30
  Trump jest prezydentem USA i pilnuje, monitoruje to co się dzieje w USA, np huragan Dorian czy strzelanina w Texasie i Alabamie. Do Polski przyjedzie jeszcze w tym roku. Sfrustrowane, odsunięte na długo (oby na zawsze) od rządzenia oPOzycyjne kundle (bez urazy dla mniej rasowych i zawsze kochanych piesków) żałośnie i zajadle POszczekują zza płotu..
 • Onet już te fake i zdjęcie usunął
  Lecz w Internecie nic nie ginie.
 • Brawo Autor.
  PiSlam mógł uniknąć tej klęski wizerunkowej. Starczyło zaprosić także Putina (skoro Merkel została zaproszona?) to Trump olał by huragan i golfa.
 • @kula Lis 68 13:02:15
  I co z tego? Teraz ma lepsze uderzenie?
 • @kula Lis 68 13:03:54
  Nie przyjedzie bo znowu będzie musiał coś "monitorować".
  Zresztą po co ma przyjeżdżać? Już sprzedał co miał do sprzedania. A jak znowu będzie coś miał to starczy jeden telefon i nasz dumny prezydent poleci w trymiga. Nawet jakby Wisła wylała na całej długości i paliła by się cała Puszcza białowieska.
 • @kula Lis 68 13:02:15
  To zdjęcie dała redakcja. Faktem jest, że wczoraj dzień spędził na grze w golfa, a dziś (zaraz wstanie) pewnie będzie leczył zakwasy, no to jak tu lecieć do W-wy???.
  Gdyby ,,nasi włodarze" nie klękali na kolanch przez sprzątaczkami z Waszyngtonu i zaprosili by na takich samych warunkach Putina jak Merkel, to zapewne Trump, gre w golfa by przełożył.
  Nie poważne organizowanie obchodów wybuchu wojny przez pisiorów, kończy się kompromitacja.
 • @Wrzodak Z. 12:44:10
  Jednego Pan nie rozumie, bo gdyby zrozumiał - to może "byliby z Pana ludzie".

  Otóż to, że jesteśmy tak osamotnieni i atakowani - wskazuje na jedno: że jesteśmy czymś więcej niż "mieszkańcami tenkraju". Mamy wizję współżycia i potrafimy ją realizować.

  A tego wszelkiej maści płazy i inne żmije nie mogą zboleć, bo nie dorastają nam do pięt.
  Stąd się bierze ta nienawiść do Polski, polskości i Polaków.
 • Ciekawe
  Co by było gdyby w Dudę strzelił piorun kulisty i ten odbylby podróż do Mińska, potem do Moskwy, potem do Pekinu , a jeszcze potem do Teheranu i wróciłby przez Ankarę do domu. To znaczy, ciekawe jest to, czy chlopina przeżyły taki eksperyment. Oczywiście to tylko strefa marzeń.
 • @Wrzodak Z. 13:28:11 oraz @kula Lis 68
  Fakt, to ujęcie to akurat moja robota tym razem. Podstawa:

  $4 punkt 7 regulaminu stanowi:

  "Administrator zastrzega sobie możliwość dodawania lub usuwania elementów graficznych do publikacji użytkowników, jeżeli jest to, w jego ocenie, potrzebne do publikacji takiej treści na stronie głównej lub stronach poszczególnych kategorii Serwisu."

  Tym razem na potrzeby promocji wpisu w social mediach. Powyższy fragment i tak będzie wymagał modyfikacji.
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:34:37
  Idzie pan w narrację nieudaczników z PiS. Ich nikt nie lubi, oni tacy mądrzy ale zawsze nie zrozumiani. By być poważanym krajem trzeba umieć montować sojusze. Ale do tego potrzeba mieć dypolomację a nie dyplomatołków. A tam nikt nie jest mądrzejszy od Kaczyńskiego, zaś Kaczyński potrafi tylko rządzić na zasadzie, tupnę nóżka i wszyscy słuchają. Ale w polityce międzynarodowej takiego mędrca się śmiechem zbywa.

  Niech pan popatrzy na PIS-owskich dietetyków w PE. Czy jakieś znaczące stanowisko im dali? Szydło dwa razy była jedynym kandydatem i też stołka nie dostała.

  Jeśli nie ugrał, to co w Danii chciał ugrać, to czy dziwne iż wolał na golfa pojechać niż stać na defiladzie której i tak w USA nikt by nie zauważył?
 • @Zawisza Niebieski 13:54:07
  Wiem, wiem, że dla Pana Trzaskowski to geniusz.
  Dla mnie też - geniusz g...

  PS. Dlaczego Trzaskowski zawsze wygląda jakby był naćpany? Co on bierze?
  Może to z kanalizacji, bo minę ma taką obrzydzoną. No, ale widać ze prezydenturę to i musi.
 • Szaleństwo i głupota
  Dzisiaj 1 września br gdy Polacy z należną czcią oddają hołd swoim bohaterom obrońcom ojczyzny wielu się z tego naśmiewa i szydzi wraz z byłym Posłem RP ! Szydera głupota farsa czy to może zacietrzewieniw a może po prostu to wrogowie Polski ?
 • @Tezeusz 14:07:54
  Ktoś tu się śmieje z obrońców Ojczyzny? Pokaż paluszkiem.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:13:40
  Wieczorem odpowiem jak wrócę z Warszawy z uroczystości.
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:02:36
  Bo to żydowski poubecki miot wciągający z Rabiejem i Nitrasem białe "kreski", stąd ta mina kota srającego na puszczy.
 • Trump zachował "twarz" w sprawie roszczeń
  nie pojawiając się w Warszawie bo musiał by zająć w tej sprawie stanowisko, a w tej sytuacji nie musi. Po wyborach okaże się że Polska nie zrobiła nic w sprawie żydoskich roszczeń (co jest jak najbardziej prawdą) - tak też będzie brzmiała konkluzja raportu dla Kongresu USA. W tej sytuacji osoby reprezentujące w USA interesy największego światowego szantażysty i terrorysty zwrócą się do sądu o rozstrzygnięcie sporu. Zapewne znakomity sędzia amerykański ( słyszałem Błaszczaka - w USA wszystko jest najlepsze ) w każdym razie posiadający nieskazitelne pochodzenie "prawnicze" nakaże zapłatę. I kaczelnik nakaże zapłatę bo "z wyrokami sądu się nie dyskutuje" a z wyrokami sądów USA w szczególności. Poza tym z tego co wiem po lasach jeż od dawna kryją się w swoich Abramsach egzekutorzy roszczeń ( w niektórych krajach znani jako krzewiciele demokracji). Zwracam uwagę że pozwoli to zachować twarz nie tylko Trupowi chociaż w przypadku drugiej strony tej transakcji raczej chodzi o dziób.
  Technicznie też z realizacją tak dużej transakcji nie będzie problemu bo tak się szczęśliwie złożyło że miłościwie nam przewodzący premier sprowadził odpowiednio duży bank ( chwilówka na 360 mld $ to nie byle co nawet dla PKO BP, a wiadomo że bezspadkowe ofiary holokaustu nie mogą czekać ) w ramach jednej z pierwszych decyzji po objęciu stolca czym wykazał się nadzwyczajnymi zdolnościami przewidywania przyszłości, niczym mityczna Kasandra.
 • @lipao45 13:37:10
  Fałszywek z 2013 roku to raczej nie masz prawa zamieszczać bez zgody autora.
 • @Drab61 15:18:36
  Huragan Dorian coraz groźniejszy. Zbliżający się do Bahamów i Florydy huragan Dorian ma już najwyższą, piątą kategorię w skali Saffira-Simpsona - poinformowało amerykańskie Narodowe Centrum ds. Huraganów (NHC). Niszczycielski wiatr wieje obecnie z prędkością 260 km/godz. NHC informuje, że Dorian znajduje się nad Atlantykiem ok. 60 kilometrów na wschód od wyspy Wielkie Abaco w północnej części Bahamów i 360 kilometrów na wschód od West Palm Beach na Florydzie. Huragan posuwa się w kierunku zachodnim z prędkością 13 km/godz.

  Z powodu huraganu, który zagraża Florydzie, prezydent USA Donald Trump odwołał w ostatniej chwili przyjazd do Polski na uroczystości z okazji 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Zamiast niego do Warszawy przybył wiceprezydent Mike Pence, natomiast wizyta prezydenta odbędzie się w innym terminie.
 • @Drab61 15:18:36
  Ogromna tragedia jakiej jeszcze nigdy nie było w USA, 5 stopień huraganu to niewyobrażalne szkody dla Florydy, dlatego wojsko i uzbrojenie już wczoraj zostały przeniesione, a ludzie ewakuowani. Czy wrócą do swoich domów? Polacy bardzo Wam współczują i modlą się o Was obyście jak najmniej ucierpieli, niech Pan Bóg ma Was w swojej opiece.
 • @Drab61 15:18:36
  Stan wyjątkowy ogłoszono nie tylko na Wyspach Bahama. Stan wyjątkowy wprowadzono na Florydzie, Georgii, North Carolina i South Carolina. Cały południowo-wschodni region kraju jest zagrożony. Jest to obszar zamieszkany przez miliony ludzi. Populacja tylko Miami Metro liczy ponad 6 mln ludzi, a stanu Floryda - ponad 21 mln.
 • @Wrzodak Z. 12:44:10
  " nie mamy przyjaciół..."
  W polityce nie ma przyjażni są interesy. Trump pozałatwiał swoje z Polską i nie widzi potrzeby fatygować się na jakieś spotkania z Dudą. Już mu pewnie obmierzła ta poddańcza postawa i "murzyńskość". Trump to facet twardo stojacy na ziemi i biznesmen. A Duduś to wystrugany urzędas jak inni nad Wisłą i nad korytem niczego się nie dorobiwszy w życiu żeuja na urzędniczych posadach. Armia niekompetentnych darmozjadów na kolanach.
  Pewnie Trump przekłada wajchę w polityce na Rosję stąd darmozjady w Polsce mają pełne pory. Co będzie jak i Putin potraktuje ich chłodno?
  Polskę w stosunkach z USA zaorali: kontrakty na drogi gaz miliardy na utrzymanie baz amerykańskich w Polsce. na konferencji "irańskiej" wydając 2 mln zł otrzymali po łbach od Pompeo. Teraz Trump będzie się konsolidował z Putinem, bo największy wróg to Chiny zagrażające pozycji USA w świecie.
 • Nawet Steinmeier się spóżnił.
  Podobno z powodu usterek technicznych samolotu. Duda odetchnął że jednak przyleciał do Wielunia. Wygłosił swoją przygotowaną kwestię, że obecność Niemca to zadośćuczynienie moralne za zbombardowanie miasteczka. Tanio wycenia Polaków.
 • @Drab61 15:18:36
  Hurricane #Dorian continued to maintain category-4 intensity overnight with maximum sustained winds of 150mph! As the impressive eye wobbles across the warm waters of the Atlantic, periodic bursts of lightning activities can be seen rotating around the eye!


  https://twitter.com/i/status/1168100229402333184
  National Hurricane Center

  NHC_Atlantic
  2 godz.2 godziny temu
  Więcej
  NEW: Dorian is now a category 5 hurricane with 160 mph sustained winds. The eyewall of this catastrophic hurricane is about to hit the Abaco Islands with devastating winds. Next advisory: http://hurricanes.gov

  https://pbs.twimg.com/media/EDYIZGhU4AAUloQ.jpg:large
 • @Drab61 15:18:36
  NOAA Satellites

  31 sie
  Więcej
  The wide eye of HurricaneDorian is visible even from the GOESEast perspective 22,300 miles away in space. While some fluctuations in intensity are possible, this major Cat. 4 storm is expected to remain a powerful hurricane during the next few days.
  http://go.usa.gov/xVByS
  https://twitter.com/i/status/1167788039873146880

  https://twitter.com/MiamiHurricane
 • @wercia 15:50:09
  Niemcom co rusz ten rządowy samolot się psuje. A Bundeswera bez butów chodzi, należą się 3 pary, dostają żołnierze jedną i 2 pary skarpet! Tak "rządziła" Bundeswerą Leyen.
 • wojtas13:35:14
  A skąd wojtas wiesz, że ciebie są ludzie???
  Jesteśmy atakowani, osamotnieni z powodu, zbyt łatwowiernej postawy i zwykłego lenistwa, a wtedy wrogowie od wieków włażą nam nam plecy i na głowę jak wszy. Do siebie bierzmy też porażki
 • 5* oczywiście
  świetny tekst !
  Wygląda na przygotowania do resetu politycznego na lini Waszyngton- Moskwa..
  Pis może zostać zastąpiony nowym rządem protranzytowym ( oś- Paryż- Berlin- Warszawa- Moskwa)
 • @Zawisza Niebieski 13:54:07
  Mają, mają kadry. Obecnie pchają na szefa komisji rolnictwa w UE, byłego sędziego stanu wojennego oraz funkcjonariusza ZSL i PSL, który tak mocno zachwalał oraz realizował koalicję z L. Millerem
 • @kula Lis 68 14:39:44
  Nie poniżaj Pawła Rabieja - wielkiego przyjaciela J. Kaczynskiego z lat 80/90
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:16:09
  BINGO !
  Dokładnie tak- Trump mógłby mieć okazję do UZASADNIONEGO WIZERUNKOWO OCIEPLENIA STOSUNKÓW Z ROSJĄ PRZY OKAZJI WIELKIEJ ROCZNICY ...no ale skoro nie było ważnego przywódcy mocarstwa.... no to szkoda wysiłku, żeby się fatygować :
  Czy to możliwe, że Pis nie połapał się w porę , że opcja RESET jest coraz bardziej realna i trzeba szybko zacząć naprawiać stosunki z Rosją?
 • @Paulus Aquarius 17:06:16
  Dzięki. Na to wygląda, ponieważ musi być inny powód wizyty Trumpa w Polsce niż ten wiatr!!! Może jeszcze nie wygrają lewacy w Polsce wyborów, ale jak wygra PiS to zaczną się wielkie ruchy odśrodkowe w PIS i wtedy stracą większość. Tam (w Pisie) jest uśpionych wielu agentów lewactwa liberalnego, zawsze służby specjalne te zewnętrzne mogą ich odpalić.
  Wygląda na to, że rzeczywiscie UE i Rosja, USA, Izrael idą na wojnę z Chinami, bez Rosji, taki plan się nie powiedzie, Rosja zażąda od USA zmian w europie wschodniej, a zmiany realizować będą amerykanie. Pierwszym takim krokiem będzie wygrana w wyborach prezydenckich w Polsce na wiosnę D. Tuska.
 • @Tezeusz 14:07:54
  Odróżnij krytykę wazeliniarzy od Polski oraz jej bohaterów.
  Duda - Pisuar to nie Polska, to hołota, która niszczy reszte fundamentów Polski. Organizowanie rocznicy klęski Polskiej w 39 roku, powinno odbyc zgodnie z prawdą historyczną, a nie z takich dramatów naszych pokoleń robić sobie kampanię wyborczą.
  Z Niemiec na obchodach naszej klęski (dzięki rządom sanacji, czyli takim samym popaprańcy jak obecnie pisuar) zostali zaproszeni i prezydent Niemiec i kanclerz Niemiec. Trzeba było ich nie zapraszać jak również nikogo z Rosji, albo już jednych i drugich oraz z tego dramatu nie robic hucpy politycznej.
 • @Wrzodak Z. 17:22:12
  Po pierwsze, ze wybory prezydenckie będą jesienią. Po drugie ryży szwabożyd Tuske jest bez szans przeciw Dudzie, więc nie wystartuje. Więc o jego wygranej nie ma mowy, chyba, że na fujarce.
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:34:37
  "Mamy wizję współżycia"

  Tylko że ta obecna KACZYSTOWSKA "wizja współżycia" polega na tym aby wszyscy co krok prezesa nad prezesami za wszystko przepraszali, oraz całkowicie posłuszni wykonywali jego polecenia

  Niestety TAKA "wizja współżycia" NIGDY nie dojdzie do skutku - i dobrze
 • @kula Lis 68 13:03:54
  Masz rację, że to zdjęcie to marna fałszywka.
  Kto i gdzie widział na polu golfowym takie krzaczki i trawę po pachy.
  No i Trump na polu golfowym, chyba że lizał loda czy smakował czekoladki, bo po tym jak się porusza widać, że ma potężne problemy z układem krążenia i z sercem, a miną nadrabia jak się tylko da, żeby tego nie było po nim widać.
  Trump jest o trzy lata ode mnie młodszy, ale chodzi jak by miał przedwczoraj dwa zawał.
  Gdzie takiemu człowiekowi grać w golfa.
  Ale frajerom można wszystko wcisnąć.
 • @Tezeusz 14:07:54
  Komentarz rosyjskiego polityka Wołodina o II WŚ.
  Rosyjski polityk stwierdził, że Polska nie rozumie, iż "zwycięstwo w II wojnie światowej nie ma zabarwienia politycznego"
  Wołodin ocenia, że "działania władz polskich znieważają pamięć o ponad 600 tys. żołnierzy i oficerów, którzy zginęli za wyzwolenie Polski"
  Mówiąc o sytuacji geopolitycznej 1939 r., inny polityk rosyjski - deputowany Rady Federacji - Franc Klincewicz stwierdził, że "winna jest również sama Polska"
  RIA z kolei pisze, że Józef Piłsudski "przyjął z zadowoleniem dojście nazistów do władzy"
  - Podejmując decyzję o umniejszeniu roli ZSRR, Rosji, w II wojnie światowej władze Polski demonstrują swoją niepełnowartościowość, upolityczniają rezultaty wojny i próbują przekreślić pamięć historyczną - powiedział Wołodin dziennikarzom w Moskwie. Dodał następnie, że "jest to niedopuszczalne".

  Czy wystawianie Polski na takie strzały są Polską Racją Stanu???
  Taka jest polityka wazeliniarzy.
 • @kula Lis 68 17:31:29
  To nie Ty, ani ja, nie będą decydowali o tym???
 • @Oświat 17:32:36
  Może masz rację. Nie grał w golfa tylko poszedł na panienki. W sumie jaka to różnica?
 • @kula Lis 68 17:31:29
  Uważasz, że Duda to dobry prezydent?
 • @kula Lis 68 15:31:00
  skończ pierd... kolego ;)

  najnowsze prognozy mówią co innego..

  maksymalna siła wiatru, która pojawi się na wschodnim wybrzeżu Florydy w wyniku przejścia huraganu ( huragan w zasadzie ominie Florydę) TO OK. 50 MPH ...

  TAK WIĘC BEZ PANIKI ;)

  ps. ...ale fakt Trump zyska sondażowo, że tak się martwi o Florydę :)

  Tak więc Kula nie broń syjonisty- otwórz oczy ;)
 • @
  Na zdjeciu z 2013go roku pokazany jest Trump, który gra w golfa. Tow. Wrzodak Z. napisał, że Prezydent Trump gra w golfa ponieważ „durni mamy u władzy i różnej maści szpiegów, skoro Polska jest osamotniona w świecie”.
  Wyjaśniam: Prezydent Trump może grac w golfa kiedykolwiek i gdziekolwiek. A durni mamy … w NEonie.
 • @Wrzodak Z. 17:37:37
  Tak,różnych wazeliniarzy Hitlera pozapraszali,a prezydenta Serbii nie zaprosili popisowcy,kolejny skandal...
 • @kula Lis 68 15:31:00
  NAJNOWSZA PROGNOZA z niedzieli rano ( czasu US)
  https://www.youtube.com/watch?v=_84Ucf5Fb_4
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:39:58
  A tak naprawdę to po co on (Trump) nam?
  Przyjechał, nie przyjechał. Pojechał golfem czy pasatem, walnął się na amerykankę i odsypia nieprzespane noce.
  Kogo to interesuje.
  Mnie się zdaje, po tych wszystkich komentarzach, że najwięcej martwi to anty PiSowców, martwi, albo podnieca.
  Trump nie przyjechał!!!!!!!!!
  News roku na pierwsze strony i na Neon24
 • Cisza Przed Burzą. DORIAN. David. Lew Judasza. Czas jest krótki. Babylon USA. WW!!! (3).
  .

  https://www.youtube.com/watch?v=g9KK20R25iM  RZĄDZENIE ŚWIATEM alfa-betem - gość specjalny

  https://www.youtube.com/watch?v=ZSfctCTx1f8&feature=youtu.be  Aby zobaczyć i zrozumieć, KTO i JAK RZĄDZI CAŁYM ŚWIATEM,

  naciśnij na obrazek (powiększ go) przyjżyj się UWAŻNIE postaciom z

  gory do dołu i Z LEWA do PRAWA !


  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/wp-content/uploads/sites/2/2019/02/Syjonizm-w-historii-Egiptu.jpg  "Dorian" to Zmodyfikowany przez Inżynierów na Usługach Globalistów Huragan - "Nowy Światowy Porządek Kapitalizm Katastrof"

  https://www.youtube.com/watch?v=-K1AtVpGjDM

  https://beforeitsnews.com/weather/2019/08/dorian-is-an-engoneered-hurricane-mike-morales-2447214.html  Bogumił Boguchwał
 • @Paulus Aquarius 17:47:52
  Komentatorka powiedziala: "It will go HOPEFULLY off the shore."

  Tak piszesz jakby Trump kierował huraganem.
  Tymczasem Trump zaproponował rozsadzic go od wewnątrz bombą nuklearną, ale Demokraci zaprotestowali.
 • @Paulus Aquarius 17:47:52
  ps. W porównaniu z huraganem Michael z przed niemal roku , który jebnął w wybrzeże północnej Florydy z siłą 140MPH... DORIAN to pierdniecie komara...PRZYNAJMNIEJ DLA FLORYDY...

  Bahamy, co innego im się przeważnie obrywa ...no ale nimi się nikt z polityków zbytnio nie przejmuje...
 • @Seth 17:46:03
  Kontynuują robotę PO - ch..., dupa i kamieni kupa.
 • @Zdzich 18:06:52
  Ja nie mówię, że Trump nim steruje... tylko że Kula katastroficzne wizje snuje próbując zbudować narrację o tym jaki to Trump wybitny mąż stanu
  ;)
 • @
  1*

  Wszystkie liczące się ścierwo- media już dawno się wycofały z tego prostackiego fejka
  Żenada
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:25:30
  https://img6.dmty.pl//uploads/201908/1567266204_uq63qm_600.jpg
 • @Paulus Aquarius 18:06:59
  ponad 5 m fala na Miami to nie problem?
 • Oo
  Mam bana ?
 • @Husky 18:22:31
  Fotka sprzed 6 lat to jest trolling
 • @Wrzodak Z. 17:37:37
  Fotka sprzed 6 lat to jest sowiecka manipulacja .
 • @Wrzodak Z. 17:06:21
  Fotka sprzed 6 lat.Manipulacja
 • @kula Lis 68 19:24:30
  Gratuluję Polsce. To wspaniały kraj i naród. Mamy wielu Polaków w naszym kraju, może nawet 8 milionów. Kochamy naszych polskich przyjaciół.

  Będę w Polsce wkrótce - mówi prezydent USA 1 września w dniu rocznicy wybuchu II wojny światowej.

  https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/saVk9kuTURBXy8yZjM3OGIyNi1mODMzLTQ3ZDAtYTgwNy05NGEyYThkODg0NmMuanBlZ5OVAwDMq80VYM0MBpMFzQMUzQG8kwmmODU4YTM1BoGhMAU/donald-trump.webp

  Prezydent USA miał uczestniczyć w uroczystościach, które dziś odbyły się w Warszawie w dniu rocznicy wybuchu II wojny światowej
  Finalnie Donalda Trumpa zastąpił wiceprezydent USA. Powodem przełożenia wizyty Trumpa jest huragan Dorian, który uderzyć ma w pięć stanów USA
  Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu zostanie podane do informacji publicznej, kiedy Trump przyleci do Polski. Wizyta ma odbyć się jeszcze w tym roku
  Prezydent USA jest w drodze do Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego w sprawie huraganu. Dorian osiągnął najwyższą kategorię i przewiduje się, że będzie trzecim najsilniejszym huraganem atlantyckim w historii. O przesłanie dla Polski z okazji rocznicy II wojny światowej prezydenta USA zapytał - przy okazji konferencji prasowej - korespondent Polskiego Radia:

  Gratuluję Polsce.
  To wspaniały kraj i naród. Mamy wielu Polaków w naszym kraju, może nawet 8 milionów. Kochamy naszych polskich przyjaciół. Będę w Polsce wkrótce - odpowiedział prezydent USA.


  PAP
 • @Oświat 17:55:41
  Taki njus, że pisiory łkają z rozczarowania i zawodu. Ty nie łkasz?
 • @Tezeusz 20:13:55
  Świeżak
  https://fotos.laopiniondezamora.es/2018/04/23/328x206/trump-1.jpg
 • @Tezeusz 20:13:55
  Mike Pence:
  Jeśli ktokolwiek wątpił w wolność, niech spojrzy na Polskę
  Polityk zapewnił, że Stany Zjednoczone i Polska "dalej będą się opowiadać za wspólną obroną". - Nadal będziemy wzywać naszych sojuszników do wypełniania złożonych sobie nawzajem zobowiązań. Mocny sojusz wolnych, suwerennych i niezależnych krajów jest najlepszą formą obrony

  We remember the long roll call of Polish heroes who fought for freedom in the dark days of World War II. Their names and the memory of their heroism will be enshrined in the hearts of their people forever.

  Jeśli ktokolwiek wątpił w przeznaczenie ludzkości, którym jest wolność, niech spojrzy na Polskę. (...). Mogę zapewnić, że Polska i Ameryka, oraz wszystkie miłujące wolność narody świata, razem wyjdą przyszłości naprzeciw - stwierdził.  Podsumowując Mike Pence nawiązał do pielgrzymki papieża Jana Pawła II w 1979 r. - Wizyta ojca świętego wywołała rewolucję sumienia w całym waszym kraju. W ciągu 16 miesięcy Solidarność stała się pierwszym, oficjalnie uznanym wolnym związkiem zawodowym w bloku komunistycznym - powiedział wiceprezydent USA dodając, że dopiero po tym, co nastąpiło w Polsce, doszło do upadku muru berlińskiego w 1989 r. i do upadku Związku Radzieckiego w 1991 r.

  PAP
 • @rabszak 18:44:37
  No właśnie : po co?
  Rabszak, rabszak - o po co?
 • @Seth 17:46:03
  Wlasnie ukraincow,litwinow ,lotyszy ktorzy wspierali Hitlera w jego dziele.Jest to skandal.
 • HURAGAN DORIAN. Niszczycielski żywioł przybiera na sile! Władze zarządziły ewakuację wybrzeży
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/09/huragan_dorian_nczas-2.jpg Huragan Dorian, jeden z potężniejszych w historii regionu, pustoszy od niedzieli wyspy Wielkie Abaco i Wielka Bahama. Wkrótce dotrze do Florydy. Władze stanów Georgia i Karolina Płd. zarządziły ewakuację wybrzeży. Rozpocznie się ona w poniedziałek w południe.
  Ewakuacja strefy przybrzeżnej w obu stanach jest obowiązkowa. Częściową obowiązkową ewakuację zarządzono też na Florydzie.

  Dorian, który został zakwalifikowany jako huragan kategorii 5 w skali Saffira-Simpsona, będzie szaleć nad Bahamami do poniedziałku wieczór, następnie „niebezpiecznie przesunie się w stronę Florydy” – podało amerykańskie Narodowe Centrum ds. Huraganów (NHC).

  Meteorologowie ostrzegają, że w tym czasie na wyspy spadną ulewne deszcze, w wybrzeża uderzać będą ogromne fale, które już teraz osiągają wysokość od 5,5 m do 7 m, a silne wiatry mogą skutkować katastrofalnymi zniszczeniami.

  „Śmiercionośny i monstrualny” Dorian to huragan, który „wystawia nas na próbę, z jaka nie mieliśmy jeszcze nigdy do czynienia” – ocenił w niedzielę szef rządu Bahamów Hubert Minnis w swym wystąpieniu telewizyjnym. „To jeden z najsmutniejszych i najgorszych dni w moim życiu, gdy muszę zwrócić się do społeczeństwa Bahamów w związku z tym huraganem” – powiedział Minnis.
  W poniedziałek odbędzie się przymusowa ewakuacja ośmiu przybrzeżnych hrabstw stanie Karolina Południowa – poinformował gubernator Henry McMaster. Obejmie ona co najmniej 830 tys. osób – twierdzą władze stanowe.
  Podobną decyzję podjął gubernator stanu Georgia – Brian Kemp. Władze Florydy wydały ostrzeżenie, w który nawołują do zachowania środków ostrożności i zapowiadają możliwość częściowej ewakuacji mieszkańców.

  Narodowe Centrum ds. Huraganów (NHC) ocenia, że Dorian może być porównany tylko do huraganu, jaki nawiedził ten region w Święto Pracy w 1935 r. Był on najsilniejszy wśród wszystkich kataklizmów, jakie dotknęły USA od czasu, gdy prowadzone są pomiary.

  NHC nie ukrywa, że sytuacja jest katastrofalna. „To najbardziej gwałtowny huragan we współczesnej historii na północno-zachodnich Bahamach. To wyjątkowo niebezpieczna sytuacja” – powiedział dyrektor NHC Ken Graham.

  Położona na południowo-wschodnim krańcu USA Floryda co roku znajduje się na pierwszej linii uderzenia huraganów. Półwysep ma charakter nizinny i jego linia brzegowa jest szczególnie zagrożona, płaska jest też wewnętrzna część Florydy. Dlatego głównym zagrożeniem dla jej mieszkańców są powodzie.
  W niedzielę cztery hrabstwa Florydy ogłosiły ewakuację. Dotyczy to obszarów, na których ludzie mieszkają w domach mobilnych, na łodziach i na terenie przybrzeżnych wysp oraz terenów najbardziej narażonych na zalanie przez wysokie fale. W pozostałych hrabstwach tego stanu ewakuacja jest dobrowolna.
  Na prawdopodobnej trajektorii huraganu Dorian znajduje się posiadłość Trumpa w Mar-a-Lago. Tam również została zarządzona częściowa ewakuacja. W niedzielę Donald Trump zaapelował do Amerykanów o zachowanie szczególnej ostrożności w obliczu „bardzo, bardzo silnego” kataklizmu.

  „Wygląda na to, że może być większy niż te notowane dotychczas” – powiedział podczas posiedzenia Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego (Federal Emergency Management Agency; FEMA), która podlega Departamentowi Bezpieczeństwa Krajowego USA i odpowiada za zarządzanie kryzysowe.

  https://pbs.twimg.com/media/EDbhQOGWwAAQZXN?format=png&name=360x360
 • "Prezydent Trump, zamiast w W-wie,gra w golfa"
  Informacja i zdjęcie Trumpa grającego w golfa, pochodzi sprzed trzech lat, gdy przebywał na swoim polu golfowym w Szkocji.
 • @kula Lis 68 07:32:31
  Im gorzej dla Stanów, tym więcej radości dla Paulusa Aquariusa. Taka jest jego, i jemu podobnych, natura.

  PS: W tej chwili szybkość huraganu wynosi 300 km/h, kategoria 5. Tej nocy Prez.Trump opisal go jako „katastroficzny”.
 • @Zdzich 08:19:58
  Przed chwilą podali, że nawet ponad 350 km/h. No cóż są tacy i nie tylko wymieniony tu na Neonie którzy z czyichś nieszczęść i tragedii się cieszą. Świadczy to o ich człowieczeństwie.
 • Dorian: Georgia i Karolina Płd. zarządziły ewakuację wybrzeży.
  Huragan Dorian, jeden z potężniejszych w historii regionu, pustoszy od niedzieli wyspy Wielkie Abaco i Wielka Bahama. Wkrótce dotrze do Florydy. Władze stanów Georgia i Karolina Płd. zarządziły ewakuację wybrzeży. Rozpocznie się ona w poniedziałek w południe.
  Ewakuacja strefy przybrzeżnej w obu stanach jest obowiązkowa. Częściową obowiązkową ewakuację zarządzono też na Florydzie. Dorian, który został zakwalifikowany jako huragan kategorii 5 w skali Saffira-Simpsona, będzie szaleć nad Bahamami do poniedziałku wieczór, następnie "niebezpiecznie przesunie się w stronę Florydy" - podało amerykańskie Narodowe Centrum ds. Huraganów (NHC).

  Meteorologowie ostrzegają, że w tym czasie na wyspy spadną ulewne deszcze, w wybrzeża uderzać będą ogromne fale, które już teraz osiągają wysokość od 5,5 m do 7 m, a silne wiatry mogą skutkować katastrofalnymi zniszczeniami.

  "Śmiercionośny i monstrualny" Dorian to huragan, który "wystawia nas na próbę, z jaka nie mieliśmy jeszcze nigdy do czynienia" ocenił w niedzielę szef rządu Bahamów Hubert Minnis w swym wystąpieniu telewizyjnym. "To jeden z najsmutniejszych i najgorszych dni w moim życiu, gdy muszę zwrócić się do społeczeństwa Bahamów w związku z tym huraganem" powiedział Minnis.

  W poniedziałek odbędzie się przymusowa ewakuacja ośmiu przybrzeżnych hrabstw stanie Karolina Południowa poinformował gubernator Henry McMaster. Obejmie ona co najmniej 830 tys. osób twierdzą władze stanowe. Podobną decyzję podjął gubernator stanu Georgia Brian Kemp. Władze Florydy wydały ostrzeżenie, w który nawołują do zachowania środków ostrożności i zapowiadają możliwość częściowej ewakuacji mieszkańców.

  Narodowe Centrum ds. Huraganów (NHC) ocenia, że Dorian może być porównany tylko do huraganu, jaki nawiedził ten region w Święto Pracy w 1935 r. Był on najsilniejszy wśród wszystkich kataklizmów, jakie dotknęły USA od czasu, gdy prowadzone są pomiary. NHC nie ukrywa, że sytuacja jest katastrofalna. "To najbardziej gwałtowny huragan we współczesnej historii na północno-zachodnich Bahamach. To wyjątkowo niebezpieczna sytuacja" powiedział dyrektor NHC Ken Graham.

  Położona na południowo-wschodnim krańcu USA Floryda co roku znajduje się na pierwszej linii uderzenia huraganów. Półwysep ma charakter nizinny i jego linia brzegowa jest szczególnie zagrożona, płaska jest też wewnętrzna część Florydy. Dlatego głównym zagrożeniem dla jej mieszkańców są powodzie.

  W niedzielę cztery hrabstwa Florydy ogłosiły ewakuację. Dotyczy to obszarów, na których ludzie mieszkają w domach mobilnych, na łodziach i na terenie przybrzeżnych wysp oraz terenów najbardziej narażonych na zalanie przez wysokie fale. W pozostałych hrabstwach tego stanu ewakuacja jest dobrowolna.

  Na prawdopodobnej trajektorii huraganu Dorian znajduje się posiadłość Trumpa w Mar-a-Lago. Tam również została zarządzona częściowa ewakuacja. W niedzielę Donald Trump zaapelował do Amerykanów o zachowanie szczególnej ostrożności w obliczu "bardzo, bardzo silnego" kataklizmu.

  "Wygląda na to, że może być większy niż te notowane dotychczas"
  powiedział podczas posiedzenia Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego (Federal Emergency Management Agency; FEMA), która podlega Departamentowi Bezpieczeństwa Krajowego USA i odpowiada za zarządzanie kryzysowe. Huragan Dorian dotarł dziś do Bahamów. Wiatr o sile 295 km/godz. uderzył w niewielką wyspę Elbow Cay, należącą do wysp Abaco na północnym zachodzie tego kraju - poinformowało amerykańskie Narodowe Centrum ds. Huraganów (NHC). NHC nie ukrywa, że sytuacja jest katastrofalna. To najbardziej gwałtowny huragan we współczesnej historii na północno-zachodnich Bahamach. To wyjątkowo niebezpieczna sytuacja powiedział dyrektor NHC Ken Graham. Ciągły wiatr osiąga prędkość 295 km/godz, natomiast najsilniejsze podmuchy dochodzą do ponad 350 km/godz. Przewiduje się, że północno-zachodnia część Bahamów będzie dewastowana w ciągu najbliższych dwóch dni przez ulewne deszcze, wysokie fale i niszczący wiatr.
 • @kula Lis 68 09:02:25
  A Trump dalej gra w golfa........
  Niepojete
  8-))))))
 • @Zdzich 08:19:58
  Murzyni już szykują łomy i torby na łupy. Będą udane żniwa i każde czarne dziecko dostanie smartfona, a do tego dwie butelki whisky. I białą czekoladę żeby miały się czym ubrudzić bo dziecko brudne to dziecko szczęśliwe.
 • @Husky 09:04:21
  Tyle dni? podziwiam jego siły i wytrwałość. Czyżby bił rekord gry w golfa?
 • @kula Lis 68 09:12:07
  Na złość Dudzie i Kaczynskiemu
  8-)))))))
 • @Husky 09:13:59
  Tak, tak, pewne na 100%
 • @Husky 09:13:59
  Hasky, przestań klęczeć przed syjonistami, swoim poddaństwem przypominasz Wandę Wasilewską za czasów stalinowskich, która też tak piała i klęczała przed okupantem jak Ty dzisiaj.
  Trochę rozsądku, pomyśl o Polsce.
  Poczytaj co ten twój Juda - Duda wygaduje w gazetach izraelskich. Takiego zaprzańca to jeszcze Polska nie miała w III RP, nawet Kwas unikał oficjalnych poddańczych deklaracji jak to robi Jude.
 • @kula Lis 68 09:02:25
  Kula pomyśl o polakach, np; tych co pięciu zginęło w twoich stronach na autostradzie A-4.
  Satanisci sobie poradzą z wiaterkiem.
 • @Wrzodak Z. 09:22:48
  Jak mi przykro
  Tylko ja to wiem ze z tego "powodu" nie jest mi przykro
  A Trump dalej gra w golfa?
 • @Wrzodak Z. 09:24:08
  Zginęło przez głupotę i brawurę kierowcy busa. Nic na to nie poradzę, więc o tym nie myślę. Takich wypadków setki. Ja raz tylko jechałem busem do Holandii, nigdy więcej, wolę swoim i wolniej.
 • @kula Lis 68 19:24:30
  ???
  Miami w ogóle nie odczuje skutków przejścia Doriana. A 5 metrowe fale nie są tam niczym niezwykłym i nie są tam żadnym zagrożeniem . Surferzy się cieszą tylko. O ile będą takie fale...Prognozy mówią o 3,5 -4 m max..
  We wtorek i w środę powieje trochę na wsch. wybrzeżu Florydy, huragan muśnie może nieco miasta na północ od Palm Beach.

  Trampek już by wracał do USA z Polski i jeszcze miałby cały dzień żeby przygotować się do udawania na miejscu jak to się martwi o wyborców..
  Od czwartku wiadomo było, że huragan dotrze do wybrzeży Florydy w pon- wt
  Tak więc kiepską miał wymówkę ...
 • Wlatują w sam środek huraganu Dorian. To dzięki nim wiadomo jak silny jest wiatr [VIDEO]
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/09/Widok-huraganu-Dorian-z-kabiny-samolotu-WC-130-.jpg

  Widok huraganu Dorian z kabiny samolotu WC-130 fot. Twitter @53rdWRS

  Ludzie starają się unikać huraganów z powodu ryzyka jakie niesie znalezienie się na ich drodze. Są jednak tacy, którzy wlatują w ich środek. To tak zwani „Łowcy huraganów”. Nie robią tego dla przyjemności. Załogi samolotów zajmujących się rozpoznaniem pogody zbierają w ten sposób dane takie jak prędkość wiatru w poszczególnych miejscach huraganu, ciśnienie, temperatura i wiele innych. Pomagają one meteorologom w ustaleniu jaka będzie siła i przewidywana trasa huraganu, dzięki czemu można z wyprzedzeniem zarządzić ewakuację mieszkańców zagrożonych terenów i przygotować się na jego nadejście. Jednym z samolotów wykorzystywanych w tego typu operacjach jest Lockheed WC-130. To specjalnie zmodyfikowana wersja samolotu transportowego C-130 Herkules. Na jego pokładzie znajduje się specjalistyczna aparatura przeznaczona do dokonywania pomiarów, a także urządzenie umożliwiające zrzuty sond. Dzięki temu możliwe jest dokładne określenie mierzonych parametrów na różnych wysokościach.

  https://twitter.com/i/status/1168273729169907715 https://twitter.com/i/status/1168365343103959040 https://twitter.com/i/status/1167888425250254849
 • @kula Lis 68 09:16:58
  Czemu Trump grał w czasie huraganu w golfa?
  Żeby piłki lepiej niosło

  8-)))))0
 • Huragan Dorian spustoszył wyspy leżące na swojej trasie. Są ofiary śmiertelne [PRZERAŻAJĄCE VIDEO]
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/09/zniszczenia-huragan-Dorian1.jpg
  Zniszczenia wywołane przez huragan Dorian fot. Twitter @Sean_Breslin Huragan Dorian uderzył w niedzielę w wyspy Wielkie Abaco i Wielka Bahama. Zniszczenia materialne są ogromne. Niestety są też ofiary śmiertelne. Huragan Dorian osiągnął kategorię 5 w skali Saffira-Simpsona. W momencie uderzenia w wyspę Abaco średnia prędkość wiatru wynosiła około 300 km/h, a w porywach osiągał on prędkość 350 km/h. Na wyspie Wielkie Abaco, przez którą przeszedł huragan Dorian, odnotowano śmierć jednej osoby. 7 letni chłopiec utonął w trakcie opuszczania domu. Jego siostra jest uznawana za zaginioną. Huragan będzie oddziaływał na wyspy do późnych godzin popołudniowych w poniedziałek ale już teraz zniszczenia, które wywołał są ogromne. This is Marsh harbour, Bahamas right now with 185mph sustained winds affecting the town! https://twitter.com/i/status/1168210868628332546 https://twitter.com/i/status/1168197599901507586 https://twitter.com/i/status/1168249467935608834 https://twitter.com/i/status/1168225239576338432 https://twitter.com/i/status/1168220574415491079 https://twitter.com/i/status/1168362846562004992 https://twitter.com/i/status/1168222565996912646 Huragan Dorian zmierza teraz w kierunku Florydy, a później ma się skierować na północ i północny zachód.

  https://pbs.twimg.com/media/EDaFImxUYAAYc2d?format=png&name=900x900
 • @kula Lis 68 07:32:31
  widzę , że uwielbiasz sensacje :)

  niestety zawiedziesz się ;)

  Florydzie nie zagraża nic podobnego do tego co się stało (jeszcze się dzieje ) na Bahamach

  potrafisz oglądać ze zrozumieniem?

  https://www.youtube.com/watch?v=NFAshMEyDkI
 • @Wrzodak Z. 09:24:08 masz następnego busiarza.
  Wypadek busa. Wśród rannych dzieci. Około 20 osób, w tym dzieci, zostało poszkodowanych w poniedziałkowym zderzeniu busa z samochodem ciężarowym w Świniarsku koło Nowego Sącza – poinformował rzecznik małopolskiej straży pożarnej Sebastian Woźniak.
  Droga prowadząca przez Świniarsko jest zablokowana. Policja kieruje ruch na obwodnicę tej miejscowości.
 • @Wrzodak Z. 09:24:08 tu też mam płakać?
  Dwaj Polacy zginęli w wypadku. Dwóch Polaków zginęło, a jeden został ciężko ranny w wypadku, do którego doszło w niedzielę przed północą na autostradzie A20 w kierunku Lubeki, niedaleko miejscowości Tessin na północnym wschodzie Niemiec. Kierujący volkswagenem golfem 40-letni mężczyzna uderzył z dużą szybkością w jadącą przed nim ciężarówkę. Siła kolizji była tak wielka, że kierowca i siedzący obok 39-latek zginęli na miejscu. Drugi pasażer, 23-latek, w stanie ciężkim trafił do szpitala. "Przyczyny wypadku nie są znane. Kierowca nie zahamował i zderzył się z poprzedzającą go ciężarówką" dowiedział się PAP na komisariacie policji w Guestrow. Funkcjonariusze z tego miasta jako pierwsi przybyli na miejsce zdarzenia. Jak widać na zdjęciach zamieszczonych na Twitterze przez lokalny portal informacyjny z Meklemburgii-Pomorza Przedniego, golf, którym jechali Polacy, został całkowicie zniszczony. Jak ustaliła PAP w rozmowie z policją w Guestrow, kierujący pojazdem był zameldowany w Hamburgu. Pasażer, który zginął, miał prawo jazdy wystawione przez starostwo w Kościerzynie, natomiast ciężko ranny Polak w Chojnicach.
 • @Wrzodak Z. 09:22:48
  Wandzia to była taką dziewczyną na telefon dla "słońca ludzkości" ( z ang. callgirl ) ale nigdzie nikt nie wspomina że robiła to na kolanach ( jak Sikorski ale nie ten tylko ten co czasem jabłonki obrabia koło Potulic)
 • @Paulus Aquarius 09:57:37
  Przerażająca skala zniszczeń na Bahamach! Rośnie liczba ofiar huraganu Dorian [VIDEO]

  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/09/huragan-Dorian-zniszczenia.jpg

  Zniszczenia wywołane przez huragan Dorian na wyspie Abaco fot. Twitter @drpavito1

  Co najmniej pięć osób zginęło, a ponad 20 zostało rannych na wyspie Wielkie Abaco na Bahamach w wyniku potężnego huraganu Dorian – poinformował w poniedziałek po południu czasu lokalnego premier tego wyspiarskiego państwa na Atlantyku Hubert Minnis. Skala zniszczeń jest przerażająca. Dorian dewastuje Bahamy od niedzieli. Średnia prędkość wiatru przekraczała 290 km/godz., a w porywach osiągał on nawet 350 km/godz. Fale sztormowe spiętrzyły wodę na wysokość ponad 7 metrów zalewając większość terenów na wyspach. Straty są ogromne. Uszkodzonych lub całkowicie zniszczonych zostało około 13 tysięcy domów. Jesteśmy świadkami historycznej tragedii oświadczył Hubert Minnis. W poniedziałek huragan Dorian praktycznie zatrzymał się nad wyspą Wielka Bahama. Wprawdzie osłabł do kategorii 4 w pięciostopniowej skali Saffira-Simpsona, ale nadal jest bardzo niebezpieczny. Prędkość wiatru przekracza 230 km/h. Oficjalnie potwierdzono 5 ofiar śmiertelnych ale lista ofiar może być bez porównania dłuższa. Na wyspy kierowana jest już pomoc. Amerykańska Straż Przybrzeżna wysłała statki i śmigłowce na wyspę Abaco. Pomoc dla Wielkiej Bahamy wciąż nie jest możliwa bowiem centrum huraganu nadal znajduje się nad wyspą.
  https://twitter.com/i/status/1168686044784603136

  https://twitter.com/i/status/1168600295477108738
  Gráfico para entender lo que va a pasar en las Bahamas y el huracán Dorian

  https://twitter.com/i/status/1168164985379405824
  https://pbs.twimg.com/media/EDfWWUCXYAERkED?format=jpg&name=360x360

  https://pbs.twimg.com/media/EDfXr1IW4AEMrCO?format=jpg&name=360x360
  Według amerykańskiego Narodowego Centrum ds. Huraganów (NHC) Dorian będzie jednak powoli przesuwał się w stronę Florydy. Jak wynika z prognoz, huragan będzie przemieszczał się niebezpiecznie blisko linii brzegowej wschodniego wybrzeża Florydy od poniedziałku w nocy do wtorku, a może nawet środy wieczorem. Dotrze też do Georgii. Rozlegają się przestrogi, że nawet jeśli centrum huraganu nie uderzy na lądzie, nie można wykluczyć ogromnych szkód. Zgodnie z komunikatem Amerykańskiego Czerwonego Krzyża efekty uderzenia Doriana może odczuć nawet 19 milionów mieszkańców Florydy, Georgii i Karoliny Południowej.
  Źródło: PAP/Twitter

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031