Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
184 posty 3136 komentarzy

Wrzodak Z

POPIS razem rozkradali Polskę, razem służą temu samemu panu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PIS pluje na PO, a PO pluje na PIS, wyborca jeden głosuje na PO przeciw pisowi, a drugi głosuje na PIS przeciw PO!!! Spór toczy się tylko o to, kto ma w imieniu naszego okupanta lepiej nadzorować niewolników.

POPIS razem rozkradali Polskę, razem służą temu samemu panu...

Ktoś z imienia i nazwiska, który dokonywał rozbiorów ekonomicznych Polski został skazany? Pisiory obiecywali dekomunizację, rozliczenia złodziejskiej prywatyzacji i co???

Ujawnienia aneksu WSI, przyczyn katastrofy smoleńskiej, obniżenia podatków, zaprzestania zadłużania Polski w obcych bankach, itp.

Nic w sprawach zasadniczych dla przyszłości Polaków się nie zmieniło, a wręcz przeciwnie koszty naszego życia są coraz wyższe, a bezpieczeństwo narodowe jest wyjątkowo naruszone. Korupcja polityczna jest olbrzymia, ale obecni rządzący tuszują prawdę w swoich mediach, które ciągle odwracają uwagę od straszliwej korupcji na wszystkich szczeblach władzy, czy to państwowej czy samorządowej.

W zamian, mamy ich gigantyczne kłamstwa, ale elektorat pisowski jest strasznie niekumaty, oni nie rozumieją, jak są brutalnie, prymitywnie oszukiwani przez TV-PIS, radia, media OTR, ich prasę itd.

Pisuary w sposób już jawny budują z Polski - Polin, oddają szybko najważniejsze atrybuty władzy na rzecz rządom światowym, jak wojsko, pieniądz, politykę zagraniczna, gospodarczą, żywnościową, energetykę, zasoby naturalne ziemi, służby specjalne.

Działania POPIS-u polegają na wzorowaniu się na medialnym zatruwaniu mózgu Polakom inspirowanym z CNN itp. Przecież obecni rządzący to byli u władzy za Wałęsy, Mazowieckiego, Suchockiej, Bieleckiego, Buzka, Marcinkiewicza, Tuska, to oni na czele z Kaczyńskim odpowiadają za rozbiory Polski. To architekci III RP, układu magdalenkowego, okrągłego stołu.

Obecni politycy PiS-u, mieli w kraju wszystko co można było mieć, prezydentów, szefów NIK, służb specjalnych, większość sejmową, senacką, kilka rządów, szefa NBP, ministrów sprawiedliwości itd.

I co??? Nie ma żadnych rozliczeń osób, które stały za ekonomicznymi rozbiorami Polski. Rządzą lub współrządzą krajem z 20 lat, razem z UW, SLD, PO PSL, UP dokonali rozbioru Polski.


Teraz Antypolacy z portalu SZALOM24, wciskają w interesie PIS ciemnocie, że to PO jest winna a MY, czyści.

RAZEM OKRADALI POLSKĘ, RAZEM ZLIKWIDOWALI NIEPODLEGŁOSĆ POLSKI, RAZEM WEPCHNĘLI NAS DO EUROKOŁCHOZU, RAZEM PRZYJĘLI TL, RAZEM KOSZTEM POLSKI BUDUJĄ BANDEROWSKĄ UKRAINĘ, RAZEM BUDUJĄ POLIN.

Przez 3 lata nie ma zasadniczych zmian w Polsce. Wszystko jest to samo. PISOWCY DORWALI SIĘ DO KORYTA I KRADNĄ JAK POPRZEDNICY, TAMTYCH ZŁODZIEI ZASTĄPILI SWOIMI ZŁODZIEJAMI.

NIC ZASADNICZO SIĘ NIE ZMIENIŁO.  
Może po za tym, że bardziej oddani USraelitom są pisowcy od poprzedników.

Przecież obecne elity rządzące, to w połowie ludzie z przeszłością UW – PO, wielu z nich ma przeszłość komunistyczną, wielu ludzi z wierchuszki PIS to dzieci stalinowców np.; Terlecki, Błaszczak, Kaczyński, Kornhauser-Duda.

Jawnie już garbonosy z naleśnikiem na głowie rozdają karty w rządzie i sejmie. Obcierają resztę polskości ze skóry, pod pustymi hasłami patriotyzmu, by uśpić naiwnych i tak kręci się ten kierat przy pomocy, niestety, ale Nas Polaków. Obdzierają Nas żywcem z skóry, a My, nie wymagamy od swoich przedstawicieli nic, co by Nas wzmacniało na przyszłość jako Naród!

To politycy żądają od Nas, żeby na nich głosować, zamiast My, mamy ich zobowiązać do takich działań aby służyli dobru wspólnemu, a nie interesom swoim i obcych.

Polacy nie dajcie się nabierać na propagandę polityków od tego samego jednego woźnicy. PIS pluje na PO, a PO pluje na PIS, wyborca jeden głosuje na PO przeciw PIS-owi, a drugi głosuje na PIS przeciw PO!!!

Przecież POPIS to to samo, w sprawach zasadniczych dla przyszłości Polski mają ten sam program, tego samego pana.

Spór toczy się tylko o to, kto ma w imieniu naszego okupanta lepiej nadzorować niewolników. Tu nie chodzi o dobro Polski i Polaków, tu chodzi o bycie przy korycie, a koryto załatwia im propaganda, czyli antypolskie media ich, które w interesie Ameryki prowadzą wojnę medialną z chrześcijańską Rosją, i My im, tym z USraela, potrzebni jesteśmy jako mięso armatnie, w momencie konfliktu zachodu z wschodem.

Każdy Rząd i Prezydent z Ameryki, jest tylko marionetką potężnych korporacji finansowych, a im zależy na przejęciu bogactw Rosji, nas już mają, upadłą też, nawet wojnę im wywołali i zabijani są tam obywatele jednego Państwa.

Polska to klasyczny przykład podbitego kraju. Musimy się z tego wyzwolić, ale bez świadomości narodowej, będziemy My i nasze pokolenia albo niewolnikami, albo prochem, gdy z naszego terytorium zrobią ci tzw. "nasi przyjaciele" teatr wojenny w interesie biznesu USraelskiego.

Polacy, wiedza i budowanie świadomości narodowej jest nadzieją na wybicie się na prawdziwą Niepodległość Polski. Nie ma niepodległości, gdy politycy realizują politykę w Polsce w interesie USraela, nie ma niepodległości gdy Polacy nie mają wpływu na media, pieniądz, energetykę, własną ziemią, wojsko, służby specjalne, politykę żywnościową, handel, zasoby naturalne ziemi itp.
zw

KOMENTARZE

 • Czy
  Z naszego terytorium zrobią pole bitwy jeszcze nie wiadomo, natomiast bardzo możliwe jest, że weźmiemy udział w wojnie perskiej. Tak na jesieni. Chyba nie ma wątpliwości, że Duda z PiS bez mrugnięcia okiem wyślą nasze wojsko, bo zażyczą sobie tego koniokrady. Jeszcze będą się chwalić, z jakimi to sojusznikami ramię w ramię przywracamy demokrację.
 • @Autor
  W znacznym stopniu jest to prawdą. To fakty.

  Ale czy Autor proponuje jakieś rozwiązanie? Jeśli - to chyba gorsze od tego co jest.

  PS. Przyjmując (założenie), że rzeczywiście rola PiS jest taka jak w notce, mamy do wyboru albo to, albo to co było za PO.

  Myślę, że jednak to, że społeczeństwo dzięki PiS żyje na wyższym materialnie poziomie i są (jakieś) zabezpieczenia socjalne, to dzięki temu pewna część społeczeństwa zaczyna myśleć.
  Może nawet o Polsce.
  I to największa zasługa PiS.
 • Witam
  Trochę zredagowałem tekst by się nadawał na 1 SG. Jak się Panu nie podoba to przywrócę Pana oryginał.
 • @ Autor - 5*
  To wszystko prawda, ale musimy pamiętać także o żydo-katolickim Kościele - wiem, że dla wielu osób słowa prawdy o Kościele są szokujące i nie do przyjęcia -, który nie tylko umożliwił opanowanie władzy w Polsce przez syjonistyczną bandę, ale brał i bierze czynny udział w okradaniu Polski i Polaków i wspiera konserwowanie istniejącej sytuacji politycznej.
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:39:21
  "Myślę, że jednak to, że społeczeństwo dzięki PiS żyje na wyższym materialnie poziomie"

  Jeśli oprzeć się na żydo-medialnej propagandzie (od Michnika do Rydzyka), to taki wniosek nie dziwi.

  Wystarczy jednak analiza danych GUS, roczników statystycznych, żeby wyprowadzić wniosek odwrotny. Pauperyzacja polskiego społeczeństwa systematycznie się pogłębia i nie istnieją jakiekolwiek oznaki zmiany tej sytuacji.
 • @adevo 12:54:49
  Adevo!

  W co ty się bawisz?
 • @Rzeczpospolita 13:46:30
  Tak szczerze?
  Mam w dupie takie uwagi.
  Nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek najadł się danymi z rocznika statystycznego, a już tym bardziej PKB i temu podobnymi.

  Natomiast miałem okazję za PO spotkać się z łzami w oczach kobiet, które nie miały czym nakarmić dzieci. Głodowe stawki (5 PLN/h) itd.

  Co do pauperyzacji.
  Fakt. Mamy z tym do czynienia. Z zarobków - nawet tych średnich, nie da się odłożyć na kupno działki, budowę domu, czy założenie firmy. To jednak odrębny temat.
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:39:21
  Myślę, że jednak to, że społeczeństwo dzięki PiS żyje na wyższym materialnie poziomie i są (jakieś) zabezpieczenia socjalne, to dzięki temu pewna część społeczeństwa zaczyna myśleć."
  Zdaje się, że to nie myślenie ale przyjęcie informacji propagandy.
  https://innpoland.pl/153299,gus-wzrasta-wskaznik-skrajnego-ubostwa-w-polsce
 • @Janusz Kamiński 14:17:46
  W redaktora naczelnego :))
 • @wercia 14:51:19
  "pomocy pielęgniarki lub opiekunki środowiskowej potrzebuje ok. 2 mln emerytów w Polsce, "

  Oj, czasami przydałaby mi się pomoc pielęgniarki, zwłaszcza w ramach opieki domowej.

  PS. Skoro ci narażeni na ubóstwo żyją na wsi; kazał się im kto przenosić na wieś? W mieście byłoby im lepiej. Przecież miasta czekają na takich. Można zapytać Trzaskowskiego jak dba o dobro starszych mieszkańców. Specjalną strefę relaksu im na lato zbudował.
 • @zbig71 11:54:06
  "bardzo możliwe jest, że weźmiemy udział w wojnie perskiej. Tak na jesieni. Chyba nie ma wątpliwości, że Duda z PiS bez mrugnięcia okiem wyślą nasze wojsko"

  Nie da się, bo wojsko nie ma takich możliwości.
 • @Pedant 15:19:08
  Jak to nie ma możliwości?

  Drzwi od stodół jest ci u nas dostatek.
 • PO.PiS demokracji w Wolnej Polsce
  .
  tu na ławie oskarżenia. „Miłe złego początki, lecz koniec żałosny“

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  dobrze byłoby sobie uświadomić własny udział w tym wielkim dziele, jakim jest dzisiajsza Wolna Polska.

  „wyborca jeden głosuje na PO przeciw pisowi, a drugi głosuje na PIS przeciw PO!!! “

  oddajmy większości wyborców sprawiedliwość, bowiem choć fałszowania wyników wyborów nie można całkiem wykluczyć, to pomimo tego była ostatnio ZAWSZE większość,

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

  która na PO.PiS i inne grupy przestępcze, nazywane partiami, nie oddała żadenego głosu.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Partia

  Polacy mogą z całą śmiałością uznać zajmujących stanowiska w żądzie warszawskim za bezprawnych uzurpatorów, ba, nawet puczystów.
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:42:28
  "Mam w dupie takie uwagi.
  Nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek najadł się danymi z rocznika statystycznego, a już tym bardziej PKB i temu podobnymi."

  Za to zakłamaną propagandą można obeżreć się jak świnia.
 • @Pedant 15:19:08
  A w Iraku jakoś te możliwości miało.
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:39:21
  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/inflacja-ceny-dane-gus-2017-zywnosc-odziez-i,163,0,2396323.html | 16.01.2018
  Żywność drożeje najszybciej od 2011 r. W dekadę ceny wzrosły o 30 proc.
  Jaja w ciągu ostatnich lat podrożały o połowę, drób - o 21 proc., a cukier i mleko o ponad jedną dziesiątą. Średnio zakupy w spożywczaku wzrosły więc w ciągu dekady o 31 proc.
  Najbardziej przyczyniła się do tego drożejąca żywność, która tylko ostatniego miesiąca ubiegłego roku poszła do góry o 5,8 proc.

  Średni wzrost cen żywności w całym 2017 r. był jednak nieco mniejszy - wyniósł 4,6 proc. Nie zmienia to faktu, że to wciąż największy średnioroczny przyrost cen od 2011 r.

  Więcej niż w 2016 r. kosztowały owoce (+8 proc.), jaja (+12,9 proc.), sery (+5 proc.) oraz mleko (+2,9 proc.). Wzrosły też ceny cukru (+ 5,5 proc.) oraz mięsa - przeciętnie o 4,8 proc., w tym wieprzowina - o 8,6 proc., wędliny (+4,5 proc.), wołowina (+2,9 proc.) i drób (2,1 proc.).

  https://www.forbes.pl/handel/ceny-zywnosci-rosna-od-2015-roku/enzb76j | 5 sie 2018
  Tak drożeje żywność w Polsce
  Od 2015 roku produkty spożywcze stopniowo drożeją. Ze statystyk GUS wynika, że w ciągu ostatnich 10 lat jedzenie podrożało o 31 proc. Na dodatek trzeba przygotować się na kolejne wzrosty cen.
  W 2015 r. średnia cena mięsa wynosiła 20 zł za kg, a w 2017 - już 22,19 zł. Najbardziej jednak zdrożało masło i jajka - odpowiednio o 14 zł/kg i 31 gr/szt.

  https://businessinsider.com.pl/firmy/zadluzenie-polskich-firm-na-koniec-2019-r-big/5gxrzjp | 11.02.2019 r.
  Rosną długi polskich firm
  Na koniec 2018 r. zadłużenie polskich firm sięgnęło 29,57 mld zł. To wzrost o 17,6 proc. w stosunku do roku poprzedniego.

  https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/zadluzenie-polakow-dlugi-polakow-wzrosly-o-niemal-7-mld-zl-big-infomonitor,917364.html | 11 mar 2019
  2,78 miliona - tylu Polaków nie radziło sobie z terminową spłatą zobowiązań kredytowych i pozakredytowych na koniec 2018 roku. Łączna wartość ich zaległych długów wyniosła 74 miliardy złotych, o 6,8 procent więcej niż rok wcześniej - wynika z raportu przygotowanego przez BIG InfoMonitor

  http://wyborcza.pl/7,155287,24960619,rosna-dlugi-polakow-i-niechec-do-ich-splacania.html | 3 lipca 2019
  Rosną długi Polaków
  W pierwszym kwartale tego roku wynosiły już ponad 76 mld zł.

  http://www.egospodarka.pl/154231,Upadlosci-firm-I-2019-r,1,39,1.html | 13 lut 2019
  Upadłości firm I 2019 r.
  Są już znane najświeższe dane dotyczące upadłości polskich przedsiębiorstw, do których doszło w pierwszym miesiącu br. Z informacji, które udostępnił właśnie Euler Hermes wynika, że sytuacja nie prezentowała się najlepiej - z bankructwem musiało zmierzyć się aż 98 firm. To o 16 przypadków więcej niż w analogicznym okresie minionego roku i o 29 więcej niż przed dwoma laty. Dynamika upadłości rdr sięga dziś 20%.

  http://www.egospodarka.pl/155583,Upadlosci-firm-I-kw-2019-r,1,39,1.html | 15 kwi 2019
 • @adevo 15:00:11
  Dzięki. Może byc,
 • "POPIS razem rozkradali Polskę, razem służą temu samemu panu" ! -- Zagadka: Kto jest PANEM, a kto sługą??
  .


  http://static.kremlin.ru/media/events/photos/big/8X8ljPSLknni7P5zrOpVoPMSwRL2ShzF.jpeg

  https://theroyalcorrespondent.files.wordpress.com/2011/11/610x19.jpg

  https://4.bp.blogspot.com/-6KrO0O5hd80/WBkE78KrV4I/AAAAAAAALg0/o71_x5Rwp2M_hsaTvPD6HJTp76ZPc4J2wCLcB/s1600/2016-1101-banquet1.png


  https://www.scmp.com/sites/default/files/2015/10/21/banquet-queen-a.jpg
  Bogumił Boguchwał
 • W ciągu 66-letniego panowania królowa Elżbieta widziała więcej niż kilka zmian rządów w amerykańskiej polityce, a dziś spędzi
  czas z prezydentem Trumpem podczas jego drugiej oficjalnej wizyty w Wielkiej Brytanii.  W sumie spędziła czas 12 z ostatnich 13 siedzących prezydentów USA!!
  Zagadka:


  Kto ma władzę nadaną podobno od boga??

  Kto ma władzę dożywotnią zagwarantowaną przez urodzenie??


  Kto komu PRZYDZIELA, nadaje:
  TYTUŁY, PRZYWILEJE, ORDERY, MEDALE??


  Kto kogo zaprasza na AUDIENCJĘ??

  Kto komu udziela AUDIENCJI??
  A więc, - Kto jest PANEM, a kto sługą??  https://thenypost.files.wordpress.com/2019/06/trump-queen-0363-1.jpg

  https://akm-img-a-in.tosshub.com/indiatoday/images/story/201604/queen-obama-meet-story_647_042216031519.jpg

  https://akns-images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/20141015/rs_1024x759-141115113602-1024.Queen-Elizabeth-Regan.jl.111514.jpg

  Bogumił Boguchwał
 • "Prawdziwa historia tego, jak Kennedy-owie spotkali się z królową Anglii.
  .


  Co się naprawdę wydarzyło w dniu, w którym pierwsza para przybyła do Pałacu Buckingham.
  https://www.townandcountrymag.com/society/tradition/a13128840/john-kennedy-jackie-kennedy-queen-elizabeth-meeting-buckingham-palace/


  Według America's Queen, biografii Jackie Kennedy autorstwa Sarah Bradford, początkowe wahanie aby zaprosić siostrę Jackie, księżniczkę Lee Radziwiłła i jej szwagra, polskiego księcia Stanisława Albrechta Radziwiłła na to wydarzenie.


  Tradycyjnie rozwódki nie były zapraszane na kolacje w Buckingham Palace - Stan był drugim mężem Lee; Lee był trzecią żoną Stana - ale rodzina królewska ostatecznie ustąpiła i wysłała zaproszenie do krewnych Jackie.

  W końcu był to tylko bankiet, a nie oficjalna kolacja państwowa...."  https://hips.hearstapps.com/hmg-prod.s3.amazonaws.com/images/gettyimages-515280876-1509479582.jpg
  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 16:31:19
  No to koniec wątku. Bogochulec Samochwał zapaskudził go debilnymi obrazkami.
 • @Pedant 16:45:35
  Są różne formy walki.
 • @Pedant 16:45:35
  Ja nic nie usunę, gdyż to może zrobić właściciel bloga.
  Gdy mu się podobają foto-komentarze Boguchwała to tak pozostanie. Chyba że czytelnicy masowo zaprotestują.
  Od 7 wskazań nadużycia będę jednak usuwał.
  Pozdrawiam
 • @adevo 16:51:55
  "Od 7 wskazań nadużycia będę jednak usuwał."

  Zgłosiłem, jako "złośliwe zaśmiecanie".
 • napisałbym: razem budują żydobanderowską ukrainę
  popis w polin to jak republikanie i demokraci w usaelu opłacani przez tych samych bandytów uprawiają polityczny wrestling dla ogłupionych gojów
 • @Wrzodak Z. 15:50:38
  Jednostronne dane.
  Należałoby podać relację zmiany cen żywności z innymi krajami UE (zwłaszcza "starej" UE).
  Druga sprawa. Polskie rolnictwo dostaje tylko 50 % dofinansowanie tego, co w "starej" UE. To musi prowadzić do zniszczenia infrastruktury rolnej. Do tego brak inwestycji w rolnictwo - choćby retencja. Efektem jest szybki brak żywności potęgowany suszą.
  Nieopłacalność rolnictwa (obserwuję to na sobie) powoduje brak ludzi do pracy.
  Za to społeczeństwo musi zapłacić. Działania PiS są dalece niewystarczające - musi zaistnieć silna presja społeczne, ale też i zmienić się stosunek do rolnictwa.
 • demokracja ma swoje prawa i bezprawia
  W całym, tak zwanym cywilizowanym na demokracje świecie (zachodnim) władza nie lubi i nie toleruje na dłuższą metę takich ludzi i takiej twórczości jaką uprawia ZW, stąd nierzadko są uciszani w przeróżny sposób.
  W tym przypadku, raczej po, a nie przed wyborami uznać mogą, że autor popadł w chorobę psychiczną, i zamkną w zakładzie zamkniętym na dłuższe leczenie no bo o szpiegostwo tak jak M. Piskorskiego trudno będzie posądzać czy oskarżać kogoś kto do Rosji nie jeździ, na Białorusi wyborów nie obserwuje, partii nie przewodzi.
  Inna możliwość to wypadek drogowy, zatrucie pokarmowe, udar słoneczny, samobójstwo.
  Ale jak ktoś chce krytykować władzę, to ma do tego prawo, tylko co za dużo to i świnie nie lubią,…. szczególnie te przy korycie.
 • ZW
  cytat z notki;
  Teraz Antypolacy z portalu SZALOM24wciskają w interesie PIS ciemnocie....

  Pisuje pan na portalu Szalom24, nie wstyd panu?

  Czy za ciemnotę, ma pan nas Polaków żyjących w tym kraju, także tych którzy za pańską namową rozwalali ,,komunę” i PRL by utorować drogę zachodnim lichwiarzom i rodzimym złodziejom?

  Jacyż to są ci Antypolacy?
  Czy to ci co, wolą PiS a nie PO, czy wszyscy ci, którzy mają odmienne od pana zdanie, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że rozgrabiona i rozbita Polska dziś nie ma szansy na nagły zryw, że jeśli cokolwiek zmieniać to małymi krokami i tylko wówczas gdy są ku temu właściwe okazje.
  Judz pan panie Wrzodak, a nam potrzeba spokoju.
  Niech świat się zmieni na wielobiegunowy i nie za naszą sprawą, bo my za mali i za słabi.
  Niech zrobią to więksi od nas.
  Wówczas przyjdzie czas na to by Polska była Polską w pełni tego słowa znaczeniu.
 • @Laznik 15:28:37
  Polacy mogą z całą śmiałością uznać zajmujących stanowiska w żądzie warszawskim za bezprawnych uzurpatorów, ba, nawet puczystów"

  Polacy mogą uznawać, co chcą ale prawo, jakie sobie napisali nie określa % głosujących dla ważności wyborów. Praktycznie sami kandydaci z rodzinami mogą na siebie głosować: im większa rodzina, tym więcej głosów. PiS coś tam majstrował przy Kodeksie wyborczym, ale tego nie zmienił. Już Kwaśniewski i Tusk chitrze apelowali o grilowanie zamiast głosowania.
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:34:08
  Jeśli na rynku pojawiają się dodatkowe pieniądze, a takie się pojawiły, to automatycznie ceny idą w górę.
  To po prostu prawo popytu i podaży.
 • @Oświat 18:11:40
  Tylko chwilowe gdy rynek jest połączony z innymi dużymi rynkami.
  Potem poziomy cen się wyrównują.
  Rynki są jak woda w jeziorach...
  Jak się doleje do jednego a jeziora są połączone a są i to szerokimi kanałami
  to poziomy wody szybko się wyrównują.
 • @Pedant 17:19:57
  Witaj, minęły 2,5 godziny, a oprócz Ciebie nikt zaśmiecania nie zgłosił. Pani Trzcińska zrobiła 3 wpisy, a ty dałeś 3x zaśmiecanie. Nie wiem, wg mojego smaku to ja bym przy 3 fotkach nie robił hałasu. Natomiast przy 8 jestem po Twojej stronie :)) Tylko jest nas za mało.
 • A skąd u nas świadomość narodowa ?
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  Ta, owszem, była, za czasów pierwszej Solidarności, i Pan również w tym uczestniczył.

  Kto pozwolił na to, aby KK opanowała agentura? Po owocach poznacie. Tak, KK to była agentura i pożyteczni idioci.

  Kto jest temu winien?

  Nasze wady narodowe. Bezsensowne pieniactwo, bezsensowne, bo oparte na nieuznawaniu faktów, totalne olejwajstwo prowadzące do tego, że nigdy lepsze nie wygrywa, no chyba, że lepsze dla decydenta. Wypychanie do władzy szumowin. Tak też właśnie wyglądały wybory w Solidarności. Ty, do niczego się nie nadajesz, masz mnóstwo czasu, to idź na przewodniczącego. Tak było.

  Nic dziwnego, że szumowiny szymowin, gdy tylko poczuli siłę 10 milionów, naszumieli się co nie miara w celu rozwalenia komuny, bez refleksji, że komuna to państwo, jak rozwalą komunę, to i państwa nie będzie.

  No to i nie ma. Przy okazji zniszczyli zaufanie Polaków do samych siebie. A potem, i jeszcze potem, wszyscy już chcieli z tego stanu wojennego na zmywak.

  Pamiętak, jak Bujak oddawał legitymację. Czapki z głów. Był niezależny, ale po paru latach, gdy kolesie u żłobu odstawili go na bok, jakoś spokorniał.

  My, szeregowi, nie mieliśmy nigdy takich szans. Rzeczywiście szumowiny nie tylko wspięły się po naszych plecach do władzy, to jeszcze przebierając nogami do tej władzy wdeptywały nas systematycznie w gówno.

  Młodzi czują się jak wieśniacy, każdy chce się wyrwać z kraju, bo to zaścianek, każdy wie, że aby istnieć musi szprechać, a łamaną polszczyzną to tylko jak zjedzie na ojcowiznę, aby poszpanować.

  Powtarzam, skąd ta świadomość narodowa? Tylko pogarda dla innych narodów plynąca z doświadczenia mogłaby ją przywrócić. Nie zanosi się na to.

  A może szanowny autor ma jakiś pomysł ?
 • @Wrzodak Z. 15:50:38
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg

  Szanowny Panie,

  profesor Hubner, mając obiecane stanowisko komisarza, mamiła Polaków obiecanką, że po wstąpieniu do uni tu nic nie podrożeje.

  To jest dopiero wzorcowa korupcja.

  Mi się wydaje, że najbardziej podrożały plomby w zębach.
 • @Oświat 17:56:41
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg

  co można zrobić małymi krokami ? Wszystko się rozpada w coraz szybszym tempie. Małymi krokami to nawet nie spowolnimy tempa, o zawróceniu możemy jedynie marzyć.
 • @Oświat 18:11:40
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  rynek jest globalny. Kasa pojawia się też za granicą.

  Przez jakiś czas przynajmniej jabłka były tanie.
 • @interesariusz z PL 20:16:10
  ...więc co proponujesz?
 • 5* oczywiście, GDYBYM MÓGŁ DAŁ BYM 6 *!!!
  /Polacy, wiedza i budowanie świadomości narodowej jest nadzieją na wybicie się na prawdziwą Niepodległość Polski./

  WSPÓŁCZEŚNI ZDRAJCY Z NIZIN SPOŁECZNYCH POLSKI JAK PŁATNE TROLE NA NEONIE O TYM WIEDZĄ, DLATEGO TAK MOCNO KRZYCZĄ JAKI TO PIS WSPANIAŁY.
  TO DLATEGO TAKI HUJSKI NIE WYSTĘPUJE POD SWOIM NAZWISKIEM BO WIE, JAKĄ KRECIĄ ROBOTĘ ROBI
 • @Paulus Aquarius 20:27:18
  //TO DLATEGO TAKI HUJSKI //

  Dlatego taki hujski ma w dupie Pawła Chujca
 • @Wrzodak Z. 15:50:38
  Do PIS'owców to i tak i tak nie dotrze
  Jak mają więcej w kieszeni to dzięki kurduplowi ,jak mniej to: wina tuska
  KOMUNISTYCZNO POPULISTYCZNY BETON - szkoda czasu i nerwów
 • @Husky 20:49:59
  JA PRZYNAJMNIEJ MAM NAZWISKO, którego się nie wstydzę a ty jesteś zerem bez tożsamości.. tchórz z zapchlonym nickiem

  do budy psie !
 • tak dokładnie, kaczyści niszczą kraj tak samo jak POtwory
  no dokładnie a kto zniszczył puszczę xD..
  Nic zmiana nie zrobiła polakom na lepsze, jedną ręką dała 70 zł drugą ręką to wszystko w ciągu roku odbiorą z naddatkiem
  Wrzodak, już cię lubię xD..
  Dla mnie naczelny kaczysta to taki sam zdrajca jak brukselczycy....
  Pozory robót stwarzają, nie ma ani przekopu xD... ani niczego. O kanałach chyba zapomnieli xD... Sądy leżą, ustawy inwigilacyjne poszły... tacy sami zdrajcy jak poprzednicy, naczelny kaczysta żyrował tamtym wszystkie ich lewe ustawy.. o czym tu mówić.
  3 pociągi na podlasie wróciły ale to pewnie żeby łatwiej imigrantów wozić ;-) sam nie wiem co o tym myśleć xD
  5 Wrzodak xD
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:42:28
  NO i wiele kaczyści zrobili...
  dali 500 plus gdzie w całej europie to już dawno jest.
  Dobrzy kaczyści bo dali 500 plus, a mogli zabić przecież xD..
  Nie, oni niczego nie dali, czyli oszukują jak donald T.
  Oni tym matkom co miesiąc zabierają po 1000 minus... to co oni dali.. nie oszukujmy się kradli kradną i będą kraść xD
  Służba zdrowia leży - zdrada narodu polskiego.
 • @Leon. 01:03:02
  Jak czytam takie uwagi to nabieram przekonania, iż SZ działa ZA DOBRZE, bo Naród Polski miałby się lepiej, gdyby tacy jak Szanowny powymierali.

  Tu nawet nie ma jak się odnieść do takiej uwagi.
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:22:04
  PiSiorku je..ny, nie masz pojęcia o ekonomii.
  Rząd nie ma swoich pieniędzy!!! Oni dają to co zabiorą i kredytem wspomogą się w żydowskich bankach.
  Wyższe rachunki na OC, prąd, wodę; koszyk w markecie za 100zł w połowie pusty. 6 lat temu zarabiałem więcej, a wydawałem mniej. Mi się pogorszyło bardzo, ale to nie tylko wina PiSu, ale ogólnej tendencji.

  Byłbym 10 lat starszy to byłbym kierownikiem w korporacji, byłbym 20 lat starszy byłbym tam dyrektorem. Ci co tam obstalowali stołki trzymają je od lat. Mój wujek kończąc studia w latach 80-tych miał 3 oferty pracy, które do niego same przyszły, wybrał stanowisko kierownika w Philips.. od 20 lat jest dyrektorem oddziału PZU, gdzie ze złamaną nogą jedzie do pracy, bo na jego miejsce czai się pięciu młodych wygłodniałych, co to prezesowi mówią, że za połowę stawki zrobią to samo..

  Mam nadzieję, że jak pisiory wprowadzą podatek katastralny, przeprosisz i odbędziesz pielgrzymkę na klęczkach na Madagaskar.

  "Miło kto w podzięce Cię wesprze": ku przemyśleniu pomidorowemu sarmacie ;)
 • Prawo jest tylko umową
  .
  @wercia 18:03:07

  "Polacy mogą z całą śmiałością uznać zajmujących stanowiska w żądzie warszawskim za bezprawnych uzurpatorów, ba, nawet puczystów"

  Polacy mogą uznawać, co chcą ale prawo, jakie sobie napisali nie określa % głosujących dla ważności wyborów"

  a umowa obowiązuje tak długo, jak długo się strony umowy trzymają, gdy jedna ze stron łamie umowę, to druga też nie musi jej repstektować, to jest nawet bardzo rozsądne. Jakaś grupa Polaków może zarządcom w Polsce wygarnąć: "jesteście uzurpatorami, my nie uznajmy was za naszych reprentantów", w tym przypadku może tak powiedzieć nawet WIĘKSZOŚĆ wyborców w Polsce. Oszuści z PO.PiSu nie byliby tym zbytnio zachwyceni, nawet gdyby to była tylko niewielka grupa Polaków, to gwarantuję.

  Czemu nie wylansować hasła w mediach:

  "KOLABORNACI z PO.PiSu, PRECZ Z POLSKI ! Nie macie żadnej legitymacji do pełnienia waszych funkcji, czy reprezentowania nas Polaków." ?

  Polacy muszą sobie uświadomić, że ta cała menażeria w Warszawie to kolaboranci okupanta, po drugie jest nasz kraj od dziesięcioleci pod okupacją, a po trzecie kolaboranci przygotowują WIELKI RABUNEK majątku narodowego, patrz Just Act 447.

  To już od dawna nie są żadne gierki czy żarty, to jest WOJNA !

  Wolna Polska, to Polska pod obcą okupacją, którą wspierają i obsługują całe pułki kolabroantów. To nie jest tak, jak po 1939. roku, kiedy wróg był w miarę dobrze zdefiniowany i łatwy do rozpoznania.

  Okupant zawsze w pierwszej kolejności opiera się w podbitym kraju na elementach przestępczych

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  tak jest w Wolnej Polsce. Michlakiewicz wskazuje na służby specjalne, to są istotnie zawsze organizacje posidające licencję państwa na przestępstwo a nawet zbrodnię, gdy zajdzie potrzeba, weźmy choćby jakiegoś samobójstwa. Warto może też zastanowić się nad najważniejszym atrybutem państwa:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Panstwo

  jak widać z parwem nie ma to nic wspólnego.
 • Na temat prawa w RFN
  .
  @Laznik 17:36:09

  Art. 20 pkt. 4 tzw. ustawy podstawowej (Grundgesetz (GG) - namiastka konstytucji, której RFN nie ma do dziś, jako kraj okupowany) zawiera

  - https://www.gesetze-im-internet.de/gg/art_20.html

  "(4) Przeciwko każdemu, kto podejmie się zniszczenia tego porządku,
  mają wszyscy Niemcy prawo do oporu, jeśli inne środki nie są możliwe."

  Autorzy GG nie mieli jak widać zbyt wielu złudzeń, co do skuteczności prawa, dlaczego mielibyśmy my mieć ?
 • @Wrzodak Z. Czy mógłby pan napisać artykuł komentujący ukryte znaczenie tych SYMBOLICZNYCH PRZEDSTAWIEŃ TEATR-AnaLNYCH?
  .

  "razem rozkradali Polskę, razem służą temu samemu panu"


  Komu ONI służą? Jaka krew w nich płynie?  Orzeł ma DWA skrzydła, ale tylko JEDNĄ GŁOWĘ i JEDNO SERCE !!!  Skrzydło PRAWE to NIEBIESKIA ARYSTOKRACJA

  Skrzydło LEWE to CZERWONA BURŻUAZJA


  GŁOWA jest PURPUROWA !!!  Wolnomularstwo (freemasonry) to ORGANIZACJA ARYSTOKRACJI FRANCyjskiej - to znaczy Świętego Cesarstwa ROMAono-EGIPTskiego.  FENIKS ODRADZA się CYKLICZNIE ze SWOICH POPIOŁÓW (zgliszczy) !!  Lista tytułów ARYSTOKRATYCZNYCH / RYCERSZKICH Lecha Wałęsy, który nie jest Słówianinem i SŁÓŻY SWOIM PANOM - ROMA-nowom:)

  https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_awards_and_honors_received_by_Lech_Wa%C5%82%C4%99sa


  KRZYŻ rŻąYDZI !!!!!!!!!!!!!!!!

  https://jastrzabpost.pl/wp-content/uploads/2017/07/All-ONS_49326-Jolanta_i_Aleksander_Kwasniewscy_Krolowa_Elzbieta_II.jpg

  http://static2.money.pl/i/galeria/89/28/699481_m644.jpg

  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_FLp59isBHxJnCgDAbDEISIwDxVIWcYNO.jpg

  https://prawy.pl/wp-content/uploads/2016/05/duda_norwegia1-960x600.jpg

  http://e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/38ef9f9eb3e62da28e1c089ec45646bece6b029e.jpg  . . . . . INTERES UBITY i ZADANIA R O Z D Z I E L O N E . . . . . ..  https://s3.dziennik.pl/pliki/8263000/8263518-andrzej-duda-barack-obama-wladimir-900-599.jpg
  Bogumił Boguchwał
 • @Laznik - BREXIT głosowanie i Biblijna przepowiednia Daniela rozdział 7 (3+4=G).
  .  http://endtimepilgrim.org/brexit.htm  POPIS KRK widoczny jak na dłoni !!!


  Wszysrkie Drogi Prowadzą do Rzymu (CESARSTWA) !!!  CZERWONY (PO) ---- NIEBIESKI (PIS) ---- PURPUROWY (KRK)


  http://www.clker.com/cliparts/3/r/G/H/u/8/eagle-red-blue-md.png

  http://endtimepilgrim.org/dan7-beasts.png


  http://endtimepilgrim.org/dan7beasts.png

  Bogumił Boguchwał
 • Bardzo potrzebny i madry artykol panie Zygmuncie...
  Niech pan wywali niepotrzebny chlam komentujacych polglowkow…

  Panie Boguchwal..jak pan Zygmunt ma komentowac pana fotografie...nie jest anicmasonem , ani esoterykiem...jak pan sie na tym zna to niech pan wytlumaczy...
 • @RomanKa 21:33:16
  Bogochulec Samochwał: "Wrzodak Z. Czy mógłby pan napisać artykuł komentujący ukryte znaczenie tych SYMBOLICZNYCH PRZEDSTAWIEŃ TEATR-AnaLNYCH?"

  Głupszego komentarza chyba nie da się napisać.
 • @Krystyna Trzcińska 18:42:20
  Pani Krystyno, proszę nie wklejać zdjęć bez opisu, które sama pani powinna swoim tekstem opisać o co chodzi z tymi zdjęciami
 • @RomanKa 21:33:16
  Panie Romanie, nie przywykłem wywalać tekstów nawet takich ,,przygłupiastych", ponieważ autor sam sobie wystawia cenzurkę, jaki poziom intelektualny reprezentuje.
  Serdecznie pozdrawiam
  ps. czy nadal w Dallas panują straszne upały?
 • @Wrzodak Z. 23:11:01
  "Panie Romanie, nie przywykłem wywalać tekstów nawet takich ,,przygłupiastych", ponieważ autor sam sobie wystawia cenzurkę, jaki poziom intelektualny reprezentuje."

  Jest drugi problem, masa obrazków utrudnia otwieranie strony. Zwykle jak widzę, że dany wątek jest spaskudzony przez Samochwała to go omijam. Wszedłem teraz, tylko dlatego, że zauważyłem ten konkretny komentarz na liście. Opuszczam stronę.
 • @RomanKa 21:33:16 -- "jak pan sie na tym zna to niech pan wytlumaczy..."
  .  Żądanie znaku

  11 Gdy miejscowi faryzeusze usłyszeli o Jego przybyciu, postanowili Go poddać próbie.

  —Uczyń cud!—prosili. —Jeżeli ukaże się jakiś znak na niebie, wówczas Ci uwierzymy.

  12 Jezus westchnął i zapytał:

  —Dlaczego żądacie znaku? Mówię wam, że żaden znak nie będzie dany temu pokoleniu.

  13 Zostawił ich samych, wsiadł do łodzi i odpłynął na drugi brzeg jeziora.

  Bogumił Boguchwał
 • @Pedant 21:46:01 --- "Głupszego komentarza chyba nie da się napisać." --- Ostrzeżenie przed faryzeuszami:
  .
  14 A uczniowie mieli ze sobą tylko jeden bochenek chleba, bo zapomnieli dokupić żywności.


  15 Gdy płynęli, Jezus przestrzegł ich:

  —Bądźcie ostrożni i wystrzegajcie się kwasu króla Heroda i faryzeuszy.


  16 —Co On chce przez to powiedzieć? — zastanawiali się uczniowie.

  !!!!
  W końcu doszli do wniosku, że pewnie chodzi o to, że nie kupili chleba.


  17 Widząc ich zakłopotanie, Jezus wyjaśnił:

  !!!
  — Nie chodzi mi o chleb!

  !!!
  Czy wy wciąż nie rozumiecie?


  !!!
  Czy aż tak twarde są wasze serca?


  !!!
  18 „Macie oczy, żeby widzieć” — mówił Izajasz.


  !!!
  „Czemu więc nie patrzycie?


  !!!
  Czemu nie nadstawiacie uszu, aby usłyszeć?”


  !!!
  Czy już zdążyliście wszystko zapomnieć?  Bogumił Boguchwał
 • @Wrzodak Z. 23:07:27 - " autor sam sobie wystawia cenzurkę, jaki poziom intelektualny reprezentuje."
  .  Najbardziej tragiczne i smutne jest to, że ludzie którzy zabierają się do przwodzenie w RATOWANIU Polaków / Słowian (narodu), nie mają zielonego pojęcia z jakim przeciwnikiem mają doczynienia:


  Wodzowie ci nie mają żadnego pojęcia kto jest ich prawdziwym przeciwnikiem,

  jakie są jego PRAWDZIWE CELE, metody działania, wierzenia RELIGIJNE,

  CZYJA KREW tak naprawdę w ŻYŁACH KLASY RZĄDZĄCEJ PŁYNIE.
  Tragedią dla całych NARODÓW jest to, że ani ich samozwańczy przewodnicy, ani oni sami, nie chcą i nie mają zamiaru, z tą ważną Wiedzą się zapoznać, a która jest niezbedną do ostatecznego powodzenia - Wyzwolenia się z jarzma / niewoli tego nie-Słowiańskiego ludu.  Tragedią dla całych NARODÓW jest to, że ŚLEPCY PRWADZĄ GŁUCHYCH !!!! że, NIEWIDZĄCY PROWADZĄ NIEWIEDZĄCYCH i BEZMYŚLNYCH.
  Agentów / SZPICLI / KAPUSIÓW SOCJALISTÓW i KAPITALISTÓW nie biorę pod uwagę.

  ONI swoim PANOM / ziomalom służą ZA ŻARCIE wzorowo.
  ---- Opisywanie symptomów to oczywiście podstawowy i dopiero pierwszy krok do podjęcia działań w celu zdobywania i pogłębiania wiedzy.


  Plany Mądrego, roztropnego działania pojawią się dopiero po nabyciu potrzebnej / niezbędnej wiedzy.
  A tym czasem, Ludzkość / Świat, nie stoi już na krawędzi przepaści, ale spada w jej odchłań - Czeluści Piekła.
  Bogumił Boguchwał
 • @Janusz Kamiński 14:17:46
  ADveo w nic się nie bawi, oprócz pisania BZDUR, bo mu zajumali zabawki!!!
 • @Laznik 15:28:37
  Pisze się rządzie, analfabeto i tobie się gówno z gliną pomieszało!up se opatke i rób babki z piasku!
 • @Paulus Aquarius 00:43:30
  Ty powinieneś dodać przed nickiem słowo VON, to by pasowało do takiego łba!!!Nie obrażaj głupku patrioty Huskiego, bo przy nim to jesteś mały ratlerek!!!
 • @Wrzodak Z. 23:11:01
  Nie.... nie jest tak zle panie Zygmuncie upalow jeszcze nie ma ...dzis tylko 105F,,to ciut ponad 40C
 • Osieroconym
  .
  duchowo, jak choćby

  @zibi 20:34:10

  "Pisze się rządzie, analfabeto i tobie się gówno z gliną pomieszało!up se opatke i rób babki z piasku!"

  należy wyjaśnić, że słowo "żąd" jest tu celowo umieszczone, ten termin pochodzi o "żądzy" i z rządzeniem nie ma nic wspólengo, jak też żąd w Warszawie nie ma zamiaru rządzić a jedynie grabić, dlatego został też powołany przez okupantów do realizacji Just Act 447.

  Intelektualnych wypocin samego zibi nie komentuje, są jego najlepszym świadectwem.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930