Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
184 posty 3136 komentarzy

Wrzodak Z

Spirala nienawiści żydów do Polaków c.d.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Publikuje kolejną b. dobrą analizę A. Śmiecha n/t plucia żydów na Polskę. Zastanawiam się, po co V4 czyli Słowacja, Czechy, Węgry i Polska spotykają się w Izraelu???

 

Adam Śmiech

 Sytuacja związana z posiedzeniem Wyszehradu w Izraelu, jak widzimy, jest rozwojowa.
Po wypowiedziach Netanyahu (dementowanych przez Azari i wyjaśnionych! Ha, ha!) przyszła kolej na wypowiedź Israela Katza ("Pamiętasz Katz...", chciałoby się rzec), p.o. ministra SZ Izraela:

"- Nasz premier wyraził się jasno. Sam jestem synem ocalonych z Holokaustu. Jak każdy Izraelczyk i Żyd mogę powiedzieć: nie zapomnimy i nie przebaczymy. Byli Polacy, którzy kolaborowali z nazistami. O tym mówił też były premier Icchak Szamir, wspominając historię swojego zamordowanego ojca - powiedział w trakcie wywiad Katz. - Icchak Szamir, któremu Polacy zamordowali ojca, powiedział: "Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki". I nikt nie będzie nam mówił, jak mamy się wyrażać i jak pamiętać naszych poległych".

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/israel-katz-nikt-nie-bedzie-mowil-nam-w-jaki-sposob-mamy-wyrazac-siebie/6l58zlb

Skutek może być taki, że nikt z Polski nie pojedzie na posiedzenie. A potem wszystko wróci do "normy", bo sojusz ze strażnikiem interesów Izraela na świecie - USA - jest dla PiS bezalternatywny. Jest to w najwyższym stopniu żałosne, że ludzie rządzący Polską cały czas tkwią jak nie w uprzedzeniach XIX-wiecznych, to w w latach 50-tych i 60-tych XX w., kiedy Ameryka rzeczywiście wydawała się dla wielu wyśnioną krainą wolności i obrońcą "wolnego świata". Coś się jednak w ciągu ostatnich 50-60 lat stało, coś się zmieniło, tymczasem w Polsce panuje absolutna, lekkomyślna i dziecinna bezrefleksyjność. Od przynajmniej początku lat 90-tych XX w. - przyjmijmy, że mniej więcej od śmierci Icchaka Rabina (bardzo pozytywnej postaci polityki izraelskiej) - twardogłowi zwolennicy wymuszania interesów Izraela siłą zaczęli dominować nad polityką amerykańską. Sukces mesjanistycznych neokonserwatystów ugruntował tę sytuację.

Na zupełnie innej płaszczyźnie, USA, z państwa jednak hołdującego w dużym stopniu wartościom cywilizacji łacińskiej przekształciło się w kraj, w którym te tradycyjne wartości zanegowano, i który stał się promotorem wszelakich "nowych wartości" na świecie, tym groźniejszym, że będący supermocarstwem. To nie przeszkadza jednak po dziś dzień pisać fanatykom (np. w Gaz. Pol.), o tym, że Polska chce stać po stronie "wolnego świata" z Ameryką i Izraelem. Tymczasem "wolny świat" lat 50-tych i "wolny świat" dzisiaj, to tylko ten sam szyld, z całkowicie zmienioną treścią.

Bezalternatywni polscy atlantyści zapędzili się w kozi róg. Jak można było nie rozumieć, jaka jest rzeczywista postawa Izraela wobec Polski? Jak można nie rozumieć, że USA zawsze staną po stronie Izraela? No i mamy sytuację, w której naszym bezalternatywnym sojusznikiem jest państwo, które prowadzi narrację nienawiści wobec Polski oraz drugiego sojusznika, który stoi na straży interesów tego pierwszego, a na innej płaszczyźnie wykorzystuje Polskę jako tarczę do swoich hegemonistycznych zapędów na wschodzie.

Nie wińmy jednak USA i Izraela. Kierując się własnym interesem zrobiły tylko to, na co pozwoliły im okoliczności, a te - czyli zachowanie Polski i wielu Polaków - wręcz zaprosiły ich do zachowań, jakie teraz obserwujemy.

Polityka bezalternatywna, wynikająca z obsesyjnej rusofobii, była i jest klęska od samego początku na kierunku ukraińskim. Dzisiaj, po owocach powinno być widać również, że bezalternatywny sojusz z USA i Izraelem jest również klęską.

Niestety, nie widzę żadnego światełka w tunelu. Obyśmy tylko nie skończyli przywróceniem stosunków własnościowych w Polsce z 31 sierpnia 1939 r. (o czym marzy wielu głupców nie biorących pod uwagę żadnych okoliczności i ich implikacji). Przestaniemy być wówczas Polską - będzie to oznaczało faktyczne ustanowienie polskiego kolonialnego rezerwuaru najemnej siły roboczej i mięsa armatniego, pozbawionego głosu decydowania o sobie we własnym kraju. Wbrew pozorom i całej naszej uzasadnionej niechęci do wielu aspektów Polski po 1989 r., jeszcze tak źle nie jest. Czasu na zmianę jednak coraz mniej.

Adam Śmiech

KOMENTARZE

 • 5*
  "nikt nie będzie nam mówił, jak mamy się wyrażać i jak pamiętać naszych poległych"
  A nam?
 • @
  https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/podsumowanie-warszawskiej-konferencji-z-przyjaciolmi-izrael-polska-usa-dresiarze-pobicie.jpg
 • Ameryka to kraj tysięcy...
  różnych satanistycznych sekt protestanckich, zwanych dla niepoznaki Kościołami.
  To właśnie tutaj widziałbym główne przyczyny tej pędzącej już teraz równi pochyłej USA, której jeszcze nie widać na pocztówkach z Manhattanu i produkcjach Hollywood, głównym źródle wiedzy Polaków o Ameryce.
 • Dywersyfikacja gazu PIS codziennie przypomina !!!!!!
  Dywersyfikacja polityki to co PISOWCY ? już nie obowiązuje ? tylko żydom syjonistom wchodzenie w dup.. bez mydła ? kanalie !!!

  POLACY ! żydowski PIS Morawieckiego TO SYJONISTYCZNA AGENTURA to ZDRADA Dobrej Zmiany pani Szydło !!!!!

  Apel ! głosować na partie Narodowcy-Korwin ! na Kukiz 15 ! na partie pana Piotrowskiego Ruch Prawdziwa Europa !

  byle nie na partie okrągło stołowe solidaruchów bo to zdrajcy żydowscy


  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! wolna od żydów solidaruchów !!!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Co do światełka w tunelu
  Dodaję informację, że:

  "Premier Czech: szczyt V4 w Jerozolimie odwołany"

  - Podjąłem taką decyzję, ponieważ te sformułowania, które padły z ust powołanego na ministra spraw zagranicznych pana (Israela) Katza, są absolutnie niedopuszczalne. Są niedopuszczalne nie tylko w dyplomacji, ale dla mnie one są niedopuszczalne absolutnie w sferze publicznej - powiedział premier.

  Dodał, że Polacy byli narodem najbardziej poszkodowanym, obok Żydów, Romów, w czasie II wojny światowej. Szef rządu podkreślił, że Polacy ponieśli wielką ofiarę w czasie wojny ratując dziesiątki tysięcy, setki tysięcy Żydów.

  Jeżeli faktycznie nikt nie pojedzie to może się to obrócić nawet w dobrą stronę.

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/premier-czech-szczyt-v4-w-jerozolimie-odwolany/9t0qdtx

  Pozdrawiam.
 • "Tymczasem "wolny świat" lat 50-tych i "wolny świat" dzisiaj, to tylko ten sam szyld, z całkowicie zmienioną treścią."
  Ciekawa kwestia.
  Moim zdaniem ten świat (zachodni) i wtedy i dzisiaj jest podobnie "wolny".
  Jedyna różnica to taka że w czasach ZSRR toczyła się globalna rywalizacja na systemy. Na zachodzie system post niewolniczy, oligarchiczny bazujący na wyzysku i kolonialnej grabieży .. a na wschodzie nowy system komunistyczny obiecujący walkę ze wszystkimi patologiami systemu oligarchicznego.
  (dekolonizacja, nacjonalizacja zasobów gospodarczych, naturalnych, powszechna edukacja...walka z oligarchami w tym z kościelnymi oligarchami)

  Trwała globalna konfrontacja system~w. Kraje kolonialny zrzucały jarzmo kolonializmu po niezwykle krwawych operacjach wyzwoleńczych...i przechodziły na inne systemy czasem lepszy lub gorszy rodzaj komunizmu a czasem na dyktaturę z wielkim socjalem czyli dyktaturę socjalistyczną (Libia, Irak..Kuba)

  Ta walka przenosiła się na programy społeczne zachód musiał socjalem też rywalizować z komunistami.. zachód był bogatszy nie doznał zniszczeń wojennych miał jeszcze liczne kolonie które mógł grabić..
  .. no i socjal na zachodzie stał się lepszy tłuściejszy niż a wychodzących ze zniszczeń wojennych krajach "socjalistycznych" w tym w ZSRR.

  Rywalizacja na socjal i idee trwała do momentu upadku ZSRR..
  Teraz już zachodnim oligarchom socjal dla malutkich nie był potrzebny.
  Teraz już małych nikt nie "buntował" w kwestiach wyzysku...niewolnictwa...
  no i poszli na całego teraz tylko interes oligarchów się liczył...ideologie neoliberalizmu wydoiła wszystkie siły witalne tak bogatych narodów zachodnich...
  Neoliberałowie (mafią żydowska) zaczęli traktować wszystkie kraje łącznie z zachodnimi tak jak kolonie... Dla oligarchów żydowskich już żaden naród (poza żydowskim) nie miał statusu człowieka a tylko status taniej siły roboczej czyli zasobu w dyspozycji żydowskich oligarchów.

  Stąd multikulti, sprowadzanie imigrantów (bo tańsi) wywalenie ludzi na emigrację bo tam są oligarchom potrzebni a tu tylko marudzą ze nie mają pracy.... stąd koncepcje że każde "amerykanin" musi kilka razy w życiu się przeprowadzać do innej "lepszej" pracy czyli oderwanie niewolników od przywiązania do miejsca na ziemi...itd itp..
  a do tego napędzanie konsumpcji po trupach niewolników...(trucie fastfudami i leczenie drogim placebo)..
  Mafia żydowska oszalała na tle chciwości, robienia biznesu... już myśleli ze bez ZSRR zawojują cały świat i spełnią się ich Talmudyczne proroctwa.
  (żydzi Nardem wybranym a goje to ich niewolnicy zwierzęta w ludzkiej postaci stworzone przez żydowskiego Boga by lepiej służyły żydom).

  No i tak doszliśmy d dnia dzisiejszego.
  Rosja powstała z kolan, Chiny powstały z kolan...grabieżcze podboje już się nie udają...Europa właśnie powstaje z kolan...Japonia już też się budzi...
  Kraje Arabskie aż się gotują w nienawiści do żydów za niezliczone zbrodnie przeciw ludzkości dokonane na zlecenie żydów i wprost przez samych żydów.
  Nawet Polska strzela fochy..

  Globalna nienawiść do żydowskiego zła narasta na całym świecie...
  Tu już nie III Rzesza ... to Ameryka, Azja, Bliski wschód, Europa...

  Nich się żydzi modlą do swojego żydowskiego Boga by gdzieś do władzy nie doszedł nowy Hitler.
  Dzisiaj powszechnie wiadomo co trzeba zrobić by odwrócić żydowskie trendy i przywrócić Narodom suwerenność gospodarczą i polityczną.
  (powszechne renacjonalizacje zagrabionych zasobów, renacjonalizacje mediów, wprowadzenie racjonalnego socjalu czyli socjalizmu (jak Hitler)
  .. no i kwestia drażliwa .. rozwiązanie kwestii żydowskiej...
  Kwestia żydowska to dwa aspekty..
  - odpowiedzialność żydowskich zbrodniarzy za ich zbrodnie...
  - systemowe odsunięcie mniejszości żydowskiej od władzy wszelakiej.

  Obie kwestie i te gospodarcze i te żydowskie będą w różnych krajach rozwiązywane różnie..

  Od metod łagodnych to metod skrajnych (jak np za Hitlera)
  Ruskie zastosują metody łagodne (Putin już tak robi) a kraje Arabskie ...mają swoje tradycje ...
  Ciekawe jakie metody zastosuje tzw zachód wobec mafii żydowskiej
  w tym USA.

  Pojawią się oczywiście kraje na peryferiach świata które będą przyjmowały żydów ale tylko z walizkami pełnymi "pieniędzy" a już nie z "nieruchomościami posiadanymi gdzieś na świecie...(bo masowe, systemowe renacjonalizacje zmienią status tych nieruchomości)
  Australia jest taki kandydatem..
  W takich sytuacjach pojawią się globalni szmalcownicy z różnych krajów świata w tym rządy pragnące dorobić na biznesie szmalcowniczym..

  Jedno jest pewne żydzi jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną
  a popyt na paszporty dramatycznie wzrośnie.

  Tak sobie kracze...
 • @ele 12:52:37
  Oczywiscie, glosowac na Narodowcöw.
  Bylo fatalnie, ale kto wie, czy zydzi sami sie nie zaorali: echa calej awantury rozlaly sie po swiecie. Nie ma takiej opcji, aby jakikolwiek kraj poglaskal Israel za ich chamstwo i bezczelnosc. Byc moze Morawiecki i jego swita zalagodza konflikt, ale spoleczenstwo zapamieta zydowskie hultajstwo na dlugi czas! Nawet Sovieci zachowywali sie przyzwoiciej.
  To ekipa Kaczyskiego, poczynajac od Lecha, umozliwila zydom hasanie po polskich glowach!
 • @Oscar 13:11:58
  I co im po tych paszportach? Teraz wiedza, ze w Polsce nie doznaja radosnego przywitania. Ukraina ma juz kandydata na nowego prezydenta, o ktörym niewiele wiadomo, jednak ma przewage nawet nad Tymoszenko.
  Ciekawych czasöw ciag dalszy.
 • @NWO 12:55:27
  ale jakie to swiatelko?
  wszystkie ustalenia dokonaly sie tydzien temu w Warszawie - byl namiestnik z USA, ktory zadecydowal...po co kolejny raz maja powtarzac to w Jerozolimie to samo?
  Karty zostaly rozdane, rozkazy przyjete obowiazki podjete...
  to tylko taki trick Morawieckiego bo juz jutro albo jeszcze dzis razem z Duda beda kleczec albo lezec krzyzem w ambasadzie usa...bardzo dobrze komentuje to premier izraela, Nachujtaniu ktory uprzedzajac decyzje Morawieckiego stwierdzil - "w Polsce juz niedlugo sa wybory"...i oczywiscie teraz ci co watpili w "moc i sile" PiS zapewne doznali olsnienia jacy to prawi politycy tam zasiadaja - prosze nawet postawili sie Izraelowi i nie pojechali do Jerozolimy,...a to wszystko pic na wode fotomontaz
 • @NWO 12:55:27
  gdyby jeszcze dzis wydalono cala ambasade Izraela z Polski...wowczas uznal bym to za swiatelko w tunelu :)
 • @siwekperu 14:14:20
  gra jest bardziej wielowarstwowa, wyrafinowana.
  Nataniachu tez ma wybory .. i prokuratora na karku ..

  W co gra PIS nie wiemy do końca.

  woskowe zasady maskowania są proste...
  głośno wykrzykujemy nieprawdy mylące wroga a po cichu robimy swoje.
  pokazujemy widoczne atrapy czołgów a prawdziwe czołgi skrywamy i podciągamy na pierwszą linię...

  Kto dla PISu jest wrogiem a kto sojusznikiem .. tego wiedzieć nie możemy...
  w warunkach wojennych wszystko jest tajemnicą....
  "poliszynela"
 • @siwekperu 14:19:30
  To zła strategia.
  Na bitwę decydujmy się wtedy gdy mamy pewność wygranej...i to po wielokrotnych weryfikacjach (wróg zawsze może mieć niespodzianki np nóż w rękawie).
  Czas pracuje dla nas... warto czekać.. bo szanse na zwycięstwo rosną..
  i to nie nasza zasługa .. ale mądrzejszych i mocniejszych ...
  nie warto polec tuż przed wyzwoleniem.... nie warto.... choć to bohaterstwo.... o il nie głupota.
 • @siwekperu 14:14:20
  Pisząc o światełku, miałem na myśli solidarność pozostałych członków grupy Wyszechradzkiej. Same odwołanie wizyty przez Naszego premiera nic nie znaczy ale zdecydowana reakcja innych państw może nam pomóc w tym konflikcie. Zdają sobie one na pewno sprawę, że są następni w kolejce w przedsiębiorstwie o nazwie Holocaust.
 • @Oscar 14:38:30
  tylko w sytuacji kiedy to my jestesmy strona ktora atakuje, mozemy decydowac o terminie bitwy...jezeli to nas atakuja musimy sie bronic o kazdej porze ;) Wydalenie ambasady bylo by dobrym zimnym prysznicem - ja nie mowie o zerwaniu stosunkow dyplomatycznych...tylko o wymianie urzedasow, tak dla zlosliwosci - wiadomo ze oni zrobia to samo ale Izrael w stosunkach z Polska ma na pewno wiecej do stracenia
 • @siwekperu 14:14:20 Odnosnie uwagi "to tylko taki trick premiera Moraweckiego
  ... bo juz jutro albo jeszcze dzis razem z Duda beda kleczec albo lezec krzyzem w ambasadzie usa..

  Otóż jeśli chodzi Jeśli chodzi o program 500+ dla rodzin wielodzietnych, to oczywiście napędził on z glosów 50% plus dla PIS-u "Liżącego d... USA". Ale jednocześnie ten ZABIEG PROPAGANDOWY tak znacznie poprawił on sytuację osób posiadających nieletnie dzieci, że całkowicie zmienił np. sytuacje w trakcie zimowych wakacji szkolnych: instruktorzy narciarscy (w tym ja lat 76) na gwałt byli/są „wyzyskiwani” przy obsłudze tej, mającej okazję poprzebywać przez tydzień-dwa na śniegu młodzieży. Co juz samo w sobie jest EWIDENTNYM SPOŁECZNYM PLUSEM.

  No i z tą – wyreżyserowaną, czy też szczerą – kłótnią izraelsko-polską w ostatnich dniach będzie podobnie.

  Otwartości mówienia co w Polsce się sądzi i o Władcach Izraela i o „idących na pasku Izraela” Władcach USA już trudno będzie ZASZNUROWAC GĘBĘ. Co oczywiście wpłynie nie tylko na 50% plus głosów na PIS, ale i na zdrowszy stosunek do WŁADCÓW ŚWIATA ZSYJONIZOWANEGO, przez Józefa Stalina o chęć Panowania Nad Ziemia, oskarżanego.
  https://wiernipolsce.files.wordpress.com/2019/02/cechy-boga-jahwe.jpg?w=302&zoom=2
 • Szkalowanie Polski, a za nim ustawka MM
  Moim zdaniem przedwyborcza ustawka, PiS tupnął nogą, he,he Gdyby mieli odrobinę godności nie byłoby wycofania zapisów z ustawy o IPN, wyrzucenia ustawy reprywatyzacyjnej Jakiego do kosza, masowego wydawania polskich paszportów Izraelitom (nawet nieznającym polskiego), panoszenia się Mosadu w Polsce itd. Dziś nawet ambasador w Izraelu dał głos, niesłychane, zawsze działał w interesie Izraela, a tu taka odwaga. Nie wierzę im za grosz, nie będzie V4, będą rozmowy dwustronne, a czy dowiemy się co przehandlowali, wątpię.
 • @Berkeley72 15:02:24 To nagłe odwolanie, przez premiera Czech, wyjazdu "Grupy Wyszechradzkiej" do Izraela, zmienia gruntownie
  SYTUACJĘ W ŚRODKOWEJ EUROPIE.

  Ot, znowu źle wkleiłem SYMBOL NEW WORLD ORDER:
  https://wiernipolsce.files.wordpress.com/2019/02/cechy-boga-jahwe.jpg

  Ewidentnie WYKREOWANA przez Władców Izraela, ANTYIZRAELSKA SOLIDARNOŚĆ Grupy Wyszehradskiej, to także znaczący element uwolnienia się, od "idącego na pasku izraela" dyktatu USA w Europie Środkowej.

  może jednak jest to światełko w tunelu...
 • @finka 15:15:51
  Coraz więcej takich głosów jak Twój , pojawia się w internecie!!To jest bardzo możliwie ze to ustawka, a za plecami zrobią swoje!
  z netu:
  Anna podał/a dalej

  Bartłomiej Kurzeja


  @BartKurzeja
  8 godz.8 godzin temu
  Więcej
  W związku z jawnym atakiem żydów z Izraela na Polskę uaktywnili się agenci mossadu którzy Polaków nazywają ,,ruskimi onucami: i za wszelką cenę chcą odwrócić uwagę od żydowskich wymuszeń . Czuj Duch !

  Anna podał/a dalej

  Wojciech Horwat
 • @trojanka 15:58:01
  Ponieważ poprzednią wypowiedź z netu , KTOŚ mi "uciął po wklejeniu tutaj, wklejam ponownie.
  Głos ludu!

  @Albert301271
  Obserwuj Obserwuj @Albert301271
  Więcej
  Czy nie bierzecie pod uwagę możliwości,że obie strony grają uzgodnioną grę w roku wyborczym pod swój elektorat?#DoDyskusji

  01:31 - 18 lut 2019

  =================================

  @JBKatarzyna1
  4 godz.4 godziny temu
  Więcej
  W odpowiedzi do @Albert301271
  Jak najbardziej, ktos kto klamie, kombinuje i oszukuje od 4 lat (nawet wiecej, lecz tu po zdobyciu wladzy) nigdy nie bedzie prawomowny!!!
  Ustalona gra na emocjach Rodakow w tonacym statku...
  ======================================

  @Albert301271
  4 godz.4 godziny temu
  Więcej
  Koryto odpływa w szybkim prądzie....


  ‏===============================

  @JBKatarzyna1
  4 godz.4 godziny temu
  Więcej
  Na przyplyw czekali dlugo, zamecili wiec teraz niech razem z nim splyna!
  =================================
  @Albert301271
  4 godz.4 godziny temu
  Więcej
  Wydawało im się,że zamiotą wszystko pod dywan,ale nie wzięli pod uwagę powodzi ;)
 • WPS
  Tak na marginesie,

  nie widzę konsekwencji, a jedynie uznaniowość w działaniach redakcji neon24.pl, która ewidentny przedruk ( autorstwa cenionego przeze mnie kolegi A.Śmiecha: " Po konferencji - bez Polski w Izraelu?" http://www.jednodniowka.pl/news.php?readmore=668) nie umieszcza w rzekomo specjalnie stworzonego działu " Co piszą inni".

  Wczęśniej redakcja dużo mniej "łaskawie" obeszła się z kilkoma w znacznym stopniu autorskimi wpisami D.Kosiura.

  Nie pisżę powyższego, aby kwestionować wartość tekstu Adama, ale jedynie po to, aby zwrócić uwagę na chcianą czy nie manipulację adminów, co nie służy ani merytoryce, ani autorom.

  Na coś trzeba się zdecydować, a nie jak PiS udawać, że raz się jest za Żydami, a raz ponoć przeciwko ich rozbestwieniu politycznemu :)))

  Komiczna jest "eskalacja oburzenia" szeregu jawnie nie tylko żydolizusów i żydodupowłazów ( tych z PiS, PO, PSL i SLD), ale po prostu środowisk żydowskich - wobec skandalicznej, albo co głoszą mniej "odważni" wobec nieuzasadnionych historycznie, zbyt geeralnych wypowiedzi na temat antysemityzmy Polaków, wyssanego z mlekiem matki.

  Ciekawe z czego lub z czym wyssany jest obłąkańczy antypolonizm światowych środowisk żydowskich ?!

  Mam wrażenie, że a polecenie rabinów, do południa każdego dnia trzeba "potępiać" zbyt daleko idącą krytykę Żydów wobec Polaków, ale po południu rabini dopuszczają "przypominanie" Polakom o ich " materialnych grzechach zaniedbania i zaniechania" wobec Żydów, pozbawionych ich rzekomych majątków, których dorobili się - żerując w na pracy i wyzysku polskich owieczek watykańskich oraz na głupocie i lekkomyślności polskich "elit' magnacko-rodowych.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930