Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
184 posty 3136 komentarzy

Wrzodak Z

Familia Kaczynskiego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Już w 2007 roku, pokazaliśmy drugą utajnioną twarz J. Kaczynskiego, przypominam aferę związaną z prywatyzacją PZU oraz czerpane korzyści z PZU przez układ biznesowo - złodziejski powiązany z Kaczyńskimi.

APEL

do Jarosława Kaczyńskiego Premiera Rządu RP

w sprawie: publicznego wyjaśnienia braku złożenia wniosku przez Pański rząd o unieważnienie prywatyzacji PZU S.A.


My, niżej wymienieni posłowie na Sejm V kadencji, publicznie pytamy Pana Premiera Jarosłwa Kaczynskiego, dlaczego Pańska partia PiS oszukuje wyborców wmawiając im, że walczy z korupcją.  Jak dotychczas, nie wyjaśniliście żadnej, nawet najmniejszej afery prywatyzacyjnej. Udowodnioną aferą prywatyzacyjną przez Komisję Śledczą ds. PZU była prywatyzacja PZU dokonana przez układ rządowy AWS-UW- Kancelaria byłego Prezydenta A. Kwaśniewskiego w osobie Marka Belki.
Podczas prac Komisji Śledczej wyszło na jaw, że w momencie prywatyzacji dużą rolę odgrywali politycy, którzy byli mocno powiązani z obecnym PiS-em, a wcześniej z AWS.
Podczas procesu prywatyzacji PZU, prezesem PZU był doradca gospodarczy PiS Jerzy Zdrzałka, który po procesie prywatyzacyjnym dostał bardzo intratną posadę w Banco Commercial Portugues, udziałowca większościowego Eureko. Jerzy Zdrzałka był przez blisko 4. lata wiceprezesem BCP.
Oczekujemy, aby Pan Premier wyjaśnił Polakom za co dostał tak intratną posadę w BCP Pański strateg gospodarczy Jerzy Zdrzałka - czy przypadkiem nie była to nagroda za uległość podczas prywatyzacji PZU na rzecz Eureko?
Drugi „ekspert” PiS od gospodarki Mirosław Styczeń, kandydat na posła z listy PiS w czasie prywatyzacji PZU był doradcą prezesa BiG BG Bogusława Kotta – przyjaciela Aleksandra Kwaśniewskiego i Marka Belki, a BiG był określany jako „czerwony bank” powstały za pieniądze wyprowadzone przez oligarchie komunistyczną z państwowych firm.
Pytamy, co robił ekspert PiS-u przy boku prezesa BiG BG?
BiG BG w latach 90-tych przejął kilkakrotnie większy od siebie Państwowy Bank Gdański za pieniądze tegoż banku. Kancelarią prawną, która zabezpieczała tą pseudo-prywatyzację była Cliford Chens, w której pracował były Wiceminister Skarbu Państwa Paweł Szałamacha (dzisiaj czł. zarzadu NBP) za rządów PiS.
Czy nie uważa Pan, że stworzył się klasyczny układ biznesowo-polityczny w roli głównej z osobami z PiS? Bogusław Kott – Mirosław Styczeń – Paweł Szarmacha – Mirosław Kasza – co Pan na to, Panie Premierze?
Dlaczego, za pańskich rządów ,,zamarło” śledztwo dotyczące tzw. TV Familijnej gdzie z PZU i innych spółek Skarbu Państwa wyprowadzono do TV Familijnej kwotę ok. 220 mln zł, jak dotychczas nie ma, ani TV ani pieniędzy a śledztwo utknęło w martwym punkcie. Chcemy wiedzieć z jakich powodów, a może uczciwe śledztwo uderzyło by w środowisko PiS.?
Prosimy o wyjaśnienie Panie Premierze nadużyć w PZU, o których napisali w notatce z dn. 29.04.1994 r. inspektorzy NIK którą skierowali do byłego Prezesa NIK Lecha Kaczyńskiego, opisując w niej remont domu państwa Wachowskich w Gdyni dokonany przez PZU, zgodnie z zawartą umową w dn. 08.06.1993 r. pomiędzy M. Wachowską a prezesem PZU Jarmuszczakiem. Koszt remontu domu opiewał na ok. 3 mld starych złotych.
Panie Premierze, czy mógłby Pan spytać Pańskiego brata co zrobił z tą wiedzą o remoncie domu państwa Wachowskich za pieniądze PZU? Czy była o tych nadużyciach poinformowana prokuratura przez prezesa NIK? Czy mógłby Pan wyjaśnić to Polakom?
W tej samej notatce inspektorzy NIK piszą, że przekazali na ręce L. Kaczyńskiego plik dokumentów dotyczących spółki „Laktopol”, które otrzymali od UOP i Izb Skarbowych. Dokumenty te dotyczyły działalności byłego prezesa PZU A. Adamskiego i jego powiązań ze spółką Art-B. Inspektorzy NIK St. Chrzanowski, W. Siennicki, W. Kochera i R. Wadecki informują byłego prezesa NIK L. Kaczyńskiego o operacjach przestępczych pomiędzy spółką „Laktopol” a PZU, wykazując jak prezes PZU Adamski udzielał bezprawnie bezzwrotnych, wielomiliardowych pożyczek na rzecz spółki „Laktopol”, a spółka ta zamieniała złoty na dolary i wyprowadzała je do Izraela na prywatne konta Baksika i Gąsiorowskiego w wysokości 39 000 000 mln $.
Publicznie pytamy co zrobił z tą ówczesną wiedzą prezes NIK Lech Kaczyński? Dlaczego nie ma o tej sprawie raportu NIK, jest tylko notatka, ale bez ww. opisów, podpisana przez Wojciecha Jasińskiego? Czyżby pan Lech Kaczyński „odpłacił się za wcześniejszą udaną współpracę” pomiędzy Art-B – Telegraf – PC?
To dlatego tak bardzo zależało Panu na tym, aby prezesem NIK za pańskiego rządu został swój człowiek, ponieważ nie ujrzą już światła dziennego materiały, które za czasów prezesury L. Kaczyńskiego mogły być tuszowane?
Czy dlatego środowisko dzisiejszego PiS bało się konfrontacji przez Sądem z Eureko, bo Eureko może mieć haki na ludzi PiS i pańską partię pogrążyć.
Inny powód jest trudny do wytłumaczenia, dlaczego rząd „Prawa i Sprawiedliwości” nie chciał skierować do Sądu polskiego wniosku o unieważnienie umowy prywatyzacyjnej PZU. Bo złamanie prawa przy tej prywatyzacji było oczywiste, co udowodniła Komisja Śledcza ds. PZU.
Panie Premierze, prosimy publicznie wytłumaczyć ww. sprawy Polakom. Tylko prosimy jak zwykle nie oskarżać Polaków, którzy pana i pańskiego brata dawno już rozszyfrowali jako piątą kolumnę nieboszczki Unii Wolności bo cel PC-PiS ma ten sam co UW, tylko metody macie inne ale skutki te same czyli likwidacja Państwa Polskiego, UW też chce Konstytucji UE, okupacyjnych wojsk obcych w Polsce, likwidacji złotego, PiS też chce tego samego. Panie Premierze, czas odkryć fałszywe karty którymi Pan gra.
Posłowie na Sejm IV i V kadencji W-wa 22-09-2007r.
/Zygmunt Wrzodak/
/Marian Daszyk/
 

KOMENTARZE

 • C.D.N
  Warszawa, dnia 10.04.2007 r.  Pan
  Mariusz Kamiński
  Szef Centralnego
  Biura Antykorupcyjnego


  ZAWIADOMIENIE

  W sprawie: licznych podejrzeń korupcyjnych w kierowaniu grupą PZU S.A.


  Pomimo zmian kadrowych w grupie PZU S.A. sposób zarządzania tej firmy nie zmienił się. Poprzedni Zarząd PZU podpisał umowę na pełną informatyzację PZU, system informatyczny nie zadziałał do dziś, a mimo to obecny Zarząd PZU podpisał kolejny aneks do umowy na dalszą informatyzację PZU, nie analizując przyczyn niedrożności informatyzacji. Oczywiście umowę wraz z aneksami PZU podpisało z firmą R. Krauzego Prokom Software. Dotychczasowy koszt informatyzacji wyniósł ok. 800 mln zł.
  Drugim biznesem PZU S.A. z firmą Bioton, którą kontroluje R. Krauze był zakup akcji tej firmy przez zależną w 100% od PZU S.A. Asset Menegment. Wartość Akcji Biotonu były prawdopodobnie bardzo zawyżone, po to aby PZU S.A. wzmocniło rynkowo Bioton.
  Następną kwestią niegospodarności w PZU S.A. było i nadal jest, ale na mniejszą skalę - zlecenia dla firm audytorskich takich jak: Ernest&Yong, McKinsey oraz Boston Consulting Group (BCG). Firmy te dostały zlecenia na wiele set milionów zł, np. McKinsey w ciągu trzech lat, zleceń otrzymała na kwotę 100 mln zł (mechanizm opisany w interpelacji nr 2128). W sumie firmy te mogły zarobić nawet ok. 600 mln zł za tzw. ekspertyzy na rzecz PZU S.A. Firma BCG z chwilą objęcia p.o. prezesa PKO BP przez Sławomira Skrzypka otrzymywała intratne zlecenia z tego banku.
  Panie Ministrze, opisane kwestie wielokrotnie podnosiłem na obradach Sejmowych Komisji oraz w interpelacjach i zapytaniach poselskich, ale MSP pan Jasiński i jego zastępcy odpowiadali w kompromitujący sposób, dlatego sprawdzeniem ww. zarzutów powinno zająć się Centralne Biuro Antykorupcyjne.


  Z wyrazami szacunku


  Zygmunt Wrzodak

  Poseł na Sejm RP
 • cdn
  Warszawa, dnia 17.07.2007 r.  Pan
  Mariusz Kamiński
  Szef Centralnego
  Biura Antykorupcyjnego


  ZAWIADOMIENIE

  W sprawie: niegospodarności w działalności PZU S.A.
  oraz braku odpowiedzi CBA na wcześniejsze zawiadomienia


  Składam kolejne zawiadomienie o niegospodarności w PZU S.A. W pierwszym wniosku z kwietnia tego roku domagałem się śledztwa w sprawie zleceń dla firm consultingowych oraz kupna akcji Biotonu przez spółkę zależną od PZU Assent Management i sprzedaży NFI PZU na rzecz CAiB.
  Niestety, ale Centralne Biuro Antykorupcyjne nawet nie raczy odpowiedzieć co zamierza zrobić z moim wnioskiem. Złożyłem wniosek o podejrzenie popełnienia przestępstwa przez Syndyka masy upadłościowej ZPC Ursus i przez byłego naczelnego Architekta Warszawy, dotyczącego przekwalifikowania 54 ha ziemi w Ursusie z przemysłowej na usługowo-budowlaną, gdzie Skarb państwa mógł nawet stracić ok. 400 mln zł i nic w tej sprawie się nie dzieje.
  Moje zawiadomienie dotyczy umów zawieranych przez PZU ze spółkami, które funkcjonują na rynku wydawniczym gazet:
  1. Umowa z niemiecką spółką Axel Springer Polska Sp. z o.o. wydawcą gazet ,,Fakt”, ,,Dziennik”, ,,Newseek” z siedzibą w Warszawie ul. Dominikańska 52 na kwotę 300 000 tys. zł, umowa obowiązywała do dnia 30.06.2007 r.
  2. Bonnier Business Polska z siedzibą w Warszawie ul. Kijowska 1 wydawca ,,Puls Biznesu” na kwotę 500 000 tys. zł netto oraz 184 583 zł brutto, umowa obowiązywała przez ostatnie pół roku.
  3. Media SKOK Sp. z o.o. z siedzibą w Sopot ul. Władysława IV 22, wydawca ,,Gazety Bankowej” na kwotę blisko 120 tys. zł.
  4. Umowa ze spółką Sport Vision Sp. z o.o. z siedzibą w Sopot ul. Grunwaldzka 12, na kwotę 1 200 000 tys. zł, okres obowiązywania umowy do dnia 28.02.2007 r.
  To są tylko niektóre bulwersujące umowy, a należałoby sprawdzić wszystkie umowy tzw. sponsorskie oraz umowy zmieniające za wynajem pomieszczeń przez PZU od różnych właścicieli, gdzie niektóre ceny zostały rażąco zawyżone oraz dlaczego ostatnio tak dużo zleceń otrzymuje spółka consultingowa Boston Capital Group od grupy PZU S.A i PKO BP.
  Panie Ministrze, jeszcze raz żądam zbadania przekwalifikowania 54 ha ziemi w Ursusie z przemysłowej na usługowo-budowlaną.
  O powyższych sprawach informowałem właściciela PZU i PKO BP - Ministra Skarbu Państwa na posiedzeniach Sejmowej Komisji Skarbu Państwa, ale oni lekceważą każdy taki sygnał.


  Z wyrazami szacunku


  Zygmunt Wrzodak

  Poseł na Sejm RP
 • I wszystko
  w temacie.
 • a może dobrze widać z tej perspektywy
  John Bolton

  @AmbJohnBolton

  We continue to pursue all paths to disconnect the illegitimate Maduro regime from its sources of revenue and ensure that interim President Guaido and the Venezuelan people have the resources and support they need to bring democracy back to Venezuela.
 • @interesariusz z PL 12:57:20
  Bez zasobów nici z demokracji.
 • A dlaczego PZU nazywa się PZu gdy nie jest Polskie ?
  To jest jawne wprowadzanie w błąd potencjalnych klientów.
  To oszustwo na wielką skalę (miliony klientów myślą że patriotycznie kupują OC w Polskiej firmie...i są oszukiwani).

  Powinien być ustawowy zakaz używania nazwy Polski dla podmiotów nie Polskich... tak jak obowiązuje taki zakaz w stosunku do obozów koncentracyjnych również położonych i działających kiedyś na terytorium Polski.
 • @Oscar 13:52:28
  .. to tylko malutka poprawa przy zapisie o obozach koncentracyjnych ...
  wystarczy dodać coś na kształt ...."i czasopisma"

  ...no ale od zdrajców narodu Polskiego nie można oczekiwać działań na rzecz interesów Narodu Polskiego.
 • @Oscar 13:55:22
  Od momentu powstania w nazwie nie było Polski tylko Powszechny.Tak dla wyjaśnienia.
  Pozdrawiam
  (A zawsze z ciekawością czytam Pana kom. z , którymi się zgadzam)
 • @sredni 15:29:04
  .. a to sorry ..moja niewiedza..
  PZU to zły przykład...to może PKO ?.. PKP, PKL ?...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:09:50
  Fundacja w Kaczyńskich w pigułce


  Warszawa, dnia 21.08.2007 r.


  Pan
  Zbigniew Ziobro
  Minister Sprawiedliwości
  Prokurator Generalny RP


  Szanowny Panie Ministrze,
  Zwracam się do Pana o publiczne wyjaśnienia utworzenia przez Jarosława Kaczyńskiego Fundacji Prasowej Solidarności oraz Fundacji „Nowe Państwo”.
  Fundacja Prasowa Solidarności otrzymała od Skarbu Państwa nieodpłatnie majątek warty dziś ok. 300 mln zł, najpierw jako dzierżawę, następnie na własność aktem notarialnym w dn. 29.12.1994 r. taki jak:
  1. Działka gruntowa o pow. 6012 m2 w Warszawie, przy ul. Nowogrodzkiej 84/86 i Al. Jerozolimskie 125/127 wraz z budynkami.
  2. Budynek murowany 6-kondygnacyjny o kubaturze 23.300 m3 wybudowany w 1972 r.
  3. Budynek murowany o kubaturze 20.879 m3 wybudowany w 1966 r. (obecnie siedziba władz PiS)
  4. Budynek murowany 4-kondygnacyjny o kubaturze 13.046 m3 wybudowany w 1955 r.
  5. Budynek murowany o kubaturze 58 m3 wybudowany w 1972 r.
  6. Budynek murowany o kubaturze 35 m3 wybudowany w 1966 r.

  Fundacja Prasowa Solidarności otrzymała ww. majątek od Skarbu Państwa pomimo, że dysponowała kapitałem założycielskim w wysokości 180 zł. Na w/w działkę zgłosili się właściciele, ale działki im nie oddano tylko przekazano tą działkę Fundacji J. Kaczyńskiego? Panie Ministrze, czy zgodnie z prawem FPS otrzymała na własność od Skarbu Państwa w/w działkę oraz w/w nieruchomości.
  Fundacja Prasowa Solidarności jeszcze nie mając na własność budynków wynajmowała w nich pomieszczenia bankowi państwowemu BPH, pobierając czynsz za 13. lat z góry oraz przyjmując miliardy starych złotych darowizny od BPH.
  Czy mógłby Pan Minister ujawnić umowę o wynajęcie budynku od Fundacji Prasowej Solidarności przez BPH oraz kto finansował fundację Jarosława Kaczyńskiego, czy był to też „Budimex”, który buduje terminal -2 na Okęciu i obwodnicę wokół Augustowa oraz tajemnicza firma z Austrii o nazwie ,,Qutschrist”?
  Należy także wyjaśnić, na co szły pieniądze ofiarowywane tak hojnie na Fundacje J. Kaczyńskiego. Czy były zasilane m.in. takie pisemka jak „Ziemia Garwolińska”, o nakładzie ok. 1000 szt. miesięcznie którą kierował obecny poseł PiS Marek Suski i był z tego tytułu Chojnie wynagradzany z pieniędzy zarobionych przez FPS na majątku otrzymanego od Skarbu Państwa oraz ,,Tygodnik Centrum” i ,,Polska Dzisiaj” tuby propagandowe PC?
  Czy z majątku fundacji finansowana była partia PC i kampania wyborcza PC do Parlamentu w 1993 r.? Czy były prowadzone przez prokuraturę śledztwa jeżeli tak to proszę poinformować z jakim skutkiem.
  Pomimo przegranych przez PC wyborów i utraty wpływów finansowych Fundacja Prasowa Solidarności tworzy spółkę Srebrna Sp. z o.o., w której wiceprezesem był poseł Wojciech Jasiński, który przyszedł z NIK-u, a prezesem poseł Adam Lipiński, w Radzie Nadzorczej była poseł J. Szczypińska. Spółka Srebrna w imieniu Fundacji wydzierżawia 829 m2 pomieszczeń na rzecz funduszu emerytalnego PZU płacąc za 1m2 26 $, ten precedens może trwać do dziś.
  Panie Ministrze, proszę o ujawnienie umowy zawartej między PZU a spółką ,,Srebrna”, której Fundacja Prasowa Solidarności jest właścicielem i czy nie była to umowa fikcyjna tzn. pieniądze wpływały na konto spółki ale pomieszczenia wynajęte przez PZU formalnie nie były wynajmowane.
  Jakby tego było mało tworzy Pan J. Kaczyński wraz z Ludwikiem Dornem drugą Fundację ,,Nowe Państwo”, Fundacja ta tworzy drugą spółkę ,,Srebrna Media”. Spółki te aktem notarialnym w dniu 29-10-1997 r. otrzymują od Skarbu Państwa dwie działki przy ul. Towarowej w W-wie w trybie bezprzetargowym, pomimo że na działki te zgłosili się byli właściciele, ale działek im nie oddano. Panie Ministrze, jak to możliwe, że spółki te, których właścicielem jest Fundacja ,,NP.’’ Fundacja ta otrzymuje bez przetargu działki w centrum W-wy. Panie Ministrze, czy w tym przypadku nie złamano prawa.
  Z tych fundacji i spółek pączkują jeszcze następne spółki jak Air Link, gdzie prezesem do 2006 r. był Sławomir Siwek, obecny wiceprezes TVP. Spółka ta otrzymała od Fundacji Prasowej Solidarności działkę o powierzchni 6012 m2 , tą którą dostała od Skarbu Państwa. Panie Ministrze, jak można kombinować majątkiem przejętym ,,pod stołem”, który otrzymało się od Skarbu Państwa?
  Udziałowcem Air Link jest spółka ,,Inter Poligrafia”, której prezesem był obecny poseł PiS Krzysztof Tchórzowski.
  Panie Ministrze, nie jestem przeciwny ludziom przedsiębiorczym, uważam, że trzeba ich wspierać, ale J. Kaczyński ewidentnie wykorzystał swoje wpływy z czasów kiedy był Ministrem w Kancelarii Prezydenta RP L. Wałęsy i przejął gigantyczny majątek od Skarbu Państwa, z którego dobrze żyli dzisiejsi posłowie PiS-u jak: Adam Lipiński, Wojciech Jasiński, Przemysław Gosiewski, Ludwik Dorn, Krzysztof Tchórzowski, Marek Suski, Jolanta Szczypińska, Sławomir Siwek, Ryszard Legutko, Krzysztof Czabański i jego żona i inni.
  J. Kaczyński jest po części wraz z L. Dornem zwornikiem całego tego układu polityczno-biznesowego, stworzył sitwę, klikę nic nie różniącą się od zorganizowanej grupy przestępczej za pieniądze państwa polskiego. Pomimo że, wyszarpał z Skarbu Państwa ogromny majątek to wiele z niego zostało zmarnowane na błazeńskie pomysły świty J. Kaczyńskiego.
  Panie Ministrze, Pan i Pańskie środowisko głosi hasła budowy IV RP, jak Pan chce budować IV RP z takim bagażem machlojek kontrolowanych przez J. Kaczyńskiego, dokonanych w III RP?
  Panie Ministrze, czy Pan wzniesie się na wyżyny swojej uczciwości którą chce się Pan kierować i wyjaśni przebieg przejmowania majątku od Skarbu Państwa na podstawione Fundacje takie jakie zakładał J. Kaczyński, po to aby służyły klice politycznej. Proszę, poinformować mnie ile śledztw było prowadzonych przez prokurature w/w sprawach i jaki jest efekt tych śledztw?  Z wyrazami szacunku


  Zygmunt Wrzodak

  Poseł na Sejm R
 • @Oscar 13:52:28
  Ta stara polska marka warta jest pewnie połowę całego kapitału tego zakładu ubezpieczeń, dlatego dla frajerów trzeba było ją zostawić.
 • @Wrzodak Z.
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/georgette_mosbacher_nczas.jpg


  Ambasador Mosbacher żąda archiwów IPN dla Muzeum Holocaustu w Waszyngtonie? „Padają groźby, że nie powstanie Fort Trump, jeśli pewna pula archiwów nie zostanie przekazana do USA”. Ambasador USA, Georgette Mosbacher, żąda dostępu do archiwów IPN. Ma się spotkać w tej sprawie z Jarosławem Szarkiem, prezesem Instytutu Pamięci Narodowej. Grozi, że w przypadku odmowy „Fort Trump” nie powstanie. Ambasador Mosbacher chce aby pełny dostęp do archiwów Instytutu Pamięci Narodowej otrzymali przedstawiciele Muzeum Holocaustu w Waszyngtonie. Padają też jednak słowa o „przekazaniu” części zbiorów IPN. Kolegium Instytutu Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu podjęło wczoraj uchwałę, z której wynika, iż kierownictwo IPN chce wyrazić na to zgodę.


  http://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/uchwa%C5%82a-IPN.jpg

  Informację ujawnił dziennikarz Polskiego Radia Rafał Dudkiewicz. Z wizytą do Prezesa IPN wybiera się się Pani Ambasador USA Georgette’a Mosbacher. Chce rozmawiać o archiwach. Padają groźby, że nie powstanie Fort Trump, jeśli pewna pula archiwów nie zostanie przekazana do USA. Więcej o tym w najbliższym. Jak twierdzi, że szczegóły tej sprawy zostaną ujawnione w poniedziałkowym wydaniu programu „Warto rozmawiać”. Twierdzi też, że największym problemem jest aneks do obecnie obowiązującej umowy jakiego domaga się ambasador Mosbacher. Żeby można było sfałszować historię, Padają też jednak słowa o „przekazaniu” części zbiorów IPN. Brak dowodów łatwiej kogoś oskarżać ustawa (447).

  https://nczas.com/2019/01/30/ambasador-mosbacher-zada-archiwow-ipn-dla-muzeum-holocaustu-w-waszyngtonie-padaja-grozby-ze-nie-powstanie-fort-trump-jesli-pewna-pula-archiwow-nie-zostanie-przekazana-do-usa/


  Ps...Oj będzie sromotnie w wyborach. Ta pani jest szantażystką, Najpóźniej jutro, powinna opuścić nasz kraj na zawsze. Ale tak się dzieje w normalnych państwach, a tu chuj dupa i kamieni…kupa! Chcą na nowo napisać historię NASZYCH! ziem i tak zmanipulować dokumentami, że za chwilę będą udowadniać, że to my jesteśmy gośćmi w ich "kraju"!? To oszuści od zawsze i na oszustwie zawsze bazowali! Nie tak dawno był art. że niby im ciasno w ich Izraelu, to szukają "poszerzenia" swojego państwa dla swoich!? Chcą pewnie tych wszystkich dokumentów które ukazują żydów w złym świetle jako morderców Polaków. Takie niewygodne fakty mogły by być przeszkodą w dojeniu kasy przez przedsiębiorstwo holokaust, no bo jak biedni żydzi i mordercy. Kiedyś prof. Kulesza "wypożyczył" 40 000 oryginałów fotografii o zbrodniach niemieckim Niemcom, do dziś nie oddali. Może to Amerykanie by przekazali kopie archiwalne AK, Rządu Emigracyjnego , raportów Karskiego i Nowaka Jeziorańskiego, śmierci gen. Sikorskiego, Wieniawy Dlugoszowskiego, mordu KATYŃSKIEGO, tajne dokumenty z Konferencji w Teheranie i Jałcie…itd itd itd.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930