Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
172 posty 2895 komentarzy

Wrzodak Z

Moje komentarze

 • @kula Lis 68 11:13:09
  Kula, gdyby POPIS nie było jedną bandą, to PiS powinien co drugiego peowca zamknąć, a tak to tylko dla picu coś tam robia i odwrotnie, dlaczego peowcy nie pozamykali pisowców przez 8 lat, jednych i drugich jest za co. Choćby za zdradę interesów narodowych na rzecz banderowców i złotego cielca.
  Słuchacze RM poszczą w intencji PIS
 • @Robik 10:17:58
  Do czego doprowadziła chciwość OTR, by zrobić z wiary, naiwności ludzi sektę!!!
  Słuchacze RM poszczą w intencji PIS
 • @RomanKa 21:58:09
  Święte słowa. Częściowo o tym pisze. Dobitnym przykładem na to co Pan pisze są media pisowsko - izraelskie w likwidującej się Polsce.
  Proszę zauważyć co tu wyprawia świnia od koryta syjonistycznego ten tezeus, klasyczny stalinowiec, udajacego przyjaciela ,,zachodu". Nie chce wymiany zdań, On pluje tylko do tyłu.
  Nie wiem czy był u pana w Dallas Singer - Macierewicz, ale w sobotę dostał w Chicago łomot od polaków z Chicago, gwizdali na niego na spotkaniu, wykrzykiwali Singer, awantura była o 447. Takze Dzierżakowska i jej swita z bliskiego wschodu była nie zadowolona.
  serdecznie pozdrawiam
  Dziennikarze na usługach polityki
 • @Tezeusz 17:44:32
  Poszeł von kolaborancie
  Dziennikarze na usługach polityki
 • @stanislav 15:58:56
  Kim jest Łęski - fragment tekstu z gazety finansowej

  Kto stał za karierą Łęskiego w mediach ujawnił mjr Tomasz Budzyński, oficer Urzędu Ochrony Państwa (a następnie ABW). Spisujący słowa Budzyńskiego dziennikarz Wojciech Sumliński nie wymienił Łęskiego z nazwiska, jednak opis jednoznacznie wskazuje o kogo chodzi, bo mowa o autorze artykułu o Bogatinie, który później zrobił wielką ogólnokrajową karierę.

  „Do UOP Redaktor zgłosił się sam. Wyglądał na bystrzaka, mówił jak bystrzak i naprawdę był bystrzakiem – i generalnie spodobał się. Sprawę uprościło także i to, że miał tu kolegów. Znał się z zastępcą szefa Lubelskiej Delegatury UOP, Zbigniewem Niezgodą i Erykiem Chojnackim, funkcjonariuszem kontrwywiadu, byłym działaczem NSZ Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. W Delegaturze Redaktor funkcjonował jako zabezpieczenie operacyjne i na swoim stanie miał go kapitan Zbigniew Związko, kierownik sekcji do spraw przestępstw gospodarczych, znajdującej się wówczas w strukturach wydziału kontrwywiadu. Pierwszym poważnym zadaniem, jakie Redaktor wykonał dla UOP, była pomoc przy wyeliminowaniu z rynku banku pewnego amerykańskiego Żyda, o którym kontrwywiad lubelski posiadał szeroką wiedzę na podstawie informacji przekazanych przez stronę amerykańską. (…) Redaktor „odkrył” i opisał nieprawidłowości w Banku (…). Ktoś ciekawski mógłby zapytać: po co dziennikarz śledczy wiąże się ze służbami specjalnymi, skoro w ten sposób traci niezależność – czyli tak naprawdę clou tego, co dziennikarza czyni dziennikarzem – i staje się chłopcem na posyłki? Odpowiedź jest prosta: wygrzebywanie informacji spod ziemi, związana z tym strata czasu i cała ta stresująca otoczka w połączeniu z nieustannym narażaniem się ludziom na wysokich stołkach to nie są i nigdy nie będą rzeczy przyjemne. Po co kopać się z koniem, skoro można dostać gotowca i zyskać splendor bez ryzyka? A że nie ma to nic wspólnego z dziennikarstwem? Trudno. Zresztą, kto by się przejmował takimi drobiazgami, prawda? Przez szereg następnych lat Redaktor oddał nam nieocenione usługi. Jako dziennikarz zrobił oszałamiającą karierę i tylko nieliczni domyślali się, że tak naprawdę nigdy nie był dziennikarzem w dosłownym tego słowa znaczeniu. Był za to dobrym i sumiennym „współpracownikiem” – jednym z kilku, jakich „Firma” miała wówczas na Lubelszczyźnie, jednym z setki, jakich miała na terenie całego kraju. I współpracował jeszcze długo – wspomina Łęskiego mjr Budzyński w książce „Oficer”.

  - W „Oficerze” ujawniony znany PR-owiec i dziennikarz TVP jako tajny współpracownik służb specjalnych – skomentował sytuację, w listopadzie ub. roku, na Twitterze dziennikarz śledczy Robert Zieliński.

  Dotarliśmy w tej sprawie do dwóch oficerów dawnego UOP, którzy potwierdzili nam fakt iż współpraca Łęskiego miała miejsce i rozpoczęła się na początku 1992 r. Wówczas było to najzupełniej legalne i dość powszechne – zaznaczają, podkreślając iż Łęski – szczególnie na początku – wykonał dobrą robotę dla kraju.

  Do „uwolnionego” od złej sławy SB UOP-u dziennikarze zapisywali się chętnie i dobrowolnie. Gdy w 1997 r. szef MSW Zbigniew Siemiątkowski polecił szefowi UOP – gen. Andrzejowi Kapkowskiemu sporządzenie listy dziennikarzy (i polityków) współpracujących z cywilnymi służbami specjalnymi, efekt okazał się piorunujący. Na liście znalazło się wielu dziennikarzy i dziennikarek – dziś będących w pierwszym szeregu tzw. narodowych mediów. Siemiątkowski zakazał wówczas służbom werbowania dziennikarzy bez zgody premiera (jak pokazała późniejsza historia III RP przepis ten okazał się w praktyce martwy).

  Kierunek wschód

  Łęski porzucił dziennikarstwo i zdecydował się na bardziej dochodowy biznes – public relations. - Z własnej woli nigdy bym z dziennikarstwa nie odchodził. Przez rok jednak nie miałem środków do życia. Chodziłem od redakcji do redakcji. Przygarnęli mnie przyjaciele, którzy rozpoczynali przygodę z PR – bronił się w rozmowie z SDP rok temu.

  Jako PR-owiec Łęski zrobił karierę dzięki pracy dla Przemysłowego Związku Donbasu. Donbas działał w Polsce poprzez spółkę córkę ISD Polska. Jak alarmował wówczas m.in. „Najwyższy Czas!” Donbas w 2007 r. bardzo korzystnie nabył Stocznię Gdańską, a także przejął inne polskie strategiczne zakłady produkcyjne –np. Hutę Częstochowa w 2005 r. O tym kto kryje się w cieniu „ukraińskiego” Donbasu „Gazeta Finansowa” pisała równo dekadę temu (jednak do oficjalnego przejęcia przez Rosjan doszło w 2010 r. gdy ukraińscy akcjonariusze sprzedali pakiet kontrolny akcji ISD rosyjskiemu konsorcjum na czele z Aleksandrem Katuninem).

  Obsługa PR-owa „Ukraińców” przypadła prowadzonej przez Łęskiego firmie Aimcomms (dawniej PBL Public Affairs, której właścicielem był również Marcin Ciok). Łęski zaczął występować jako rzecznik Donbasu.

  Co ciekawe – z tym epizodem z życia Łęskiego łączy się powstanie firmy obecnego właściciela tygodnika „Wprost” – PMPG Michała Lisieckiego. W 2004 r. obsługiwana przez Łęskiego ISD kupiła spółkę Arksteel. Miała być ona „platformą biznesową do kolejnych akwizycji w Polsce” (cyt. za Łęskim na portalu Salon24 – red.). Dwa lata później kontrolę nad Arksteel przejęła Point Group Lisieckiego i połączone firmy pod nazwą PMPG (Platforma Mediowa Point Group) zaczęły działać na Giełdzie Papierów Wartościowych.

  Sąd nad Łęskim

  W Krajowym Rejestrze Sądowym można zapoznać się z historią kilku firm PR-owskich Łęskiego. W 2000 r. powstała spółka cywilna PBL S.C. Zawiązał ją Marcin Ciok i Dorota Mitrus. Następnie w 2006 r. powstała spółka jawna PBL Public Affairs Marcin Ciok (KRS 259209). W połowie 2006 r. nowym wspólnikiem został Jacek Łęski (nabywając akcje Mitrus).

  Od 2007 r. spółka zaczęła używać nazwy Aimcomms. W grudniu 2012 r. zarządzono postępowanie przymuszające o złożenie sprawozdania finansowego wobec spółki Łęskiego. Tutaj przypomnijmy (za blogiem adwokat Anny Patoleta) „Niezłożenie sprawozdania finansowego oraz sprawozdania z działalności w KRS, a także nie złożenie sprawozdania finansowego do ogłoszenia to przestępstwo, za które kierownikowi jednostki (w spółkach kapitałowych – członkom zarządu) grozi grzywna albo kara ograniczenia wolności, wymierzane na podstawie Kodeksu karnego”.

  7 stycznia 2013 r. Sąd Rejonowy dla Warszawy wszczął postępowanie z urzędu o przymuszenie do złożenia wniosku o ujawnienie wzmianki o złożeniu rocznego sprawozdania finansowego za lata 2009 - 2011. 23 stycznia sprawę umorzono. Co znalazło się w sprawozdaniach?

  W sprawozdaniu finansowym za 2011 r. Aimcomms na koniec roku miała ponad 2,66 mln zł aktywów, ponad 650 tys. kapitału własnego, ponad 2,66 mln zł pasywów, ponad 3,3 mln zł przychodów netto ze sprzedaży i ponad 550 tys. zł zysku netto.

  W 2010 r. spółka miała prawie 2,9 mln zł dochodu i ponad 2,9 mln zł kosztów uzyskania przychodu. W 2009 r. ponad 1,9 mln zł dochodu i prawie 1,49 mln kosztów uzyskania przychodu. W 2008 r. ponad 2,2 mln zł dochodu i ok. 1,6 mln zł kosztów uzyskania przychodu. W 2007 r. prawie 1,2 mln zł dochodu i ponad 1,3 mln zł kosztów uzyskania przychodu.

  Na koniec 2012 r. firma miała ponad 1,2 mln zł przychodów netto oraz ponad 167 tys. zł zysku netto.

  21 maja 2013 r., kilka miesięcy po postępowaniu ws. sprawozdania finansowego, Łęski i Ciok postanowili o rozwiązaniu spółki. Stan spółki z okresu 1 stycznia - 31 maja 2013 r. to: 63 tys. zł aktywów i pasywów, zero przychodów i zero zysku.

  Drugą firmę – Influent.PR (KRS 414132) Łęski i Ciok powołali do życia w 2012 r. Trzecim „wspólnikiem” było Aimcomms / Anchugo Limited. W marcu 2016 r. – gdy Łęski wchodził z programem do TVP – firma nazywała się już INF, Ciok i Łęski byli jej udziałowcami, z czego Ciok prokurentem, a Łęski prezesem. W KRS nie ma jej sprawozdań finansowych.

  Influent.PR Marcin Ciok (KRS 501349) to jedno z ostatnich ich przedsięwzięć. Łęski ponownie założył ją ze swoim wieloletnim partnerem w 2014 r. Spółka została rozwiązana bez procedury likwidacji 1 marca 2016 r. W 2015 r. miała ponad 865 tys. zł przychodów netto ze sprzedaży i prawie 126 tys. zł zysku netto. W 2016 r. zero.
  Dziennikarze na usługach polityki
 • @stanislav 14:12:42
  Łęski - Wikipedia - fragment

  Według niektórych źródeł od 1992 roku pracował jako tajny współpracownik Urzędu Ochrony Państwa[4].

  Prowadzi własną firmę w branży public relations. W październiku 2013 został rzecznikiem prasowym Stoczni Gdańsk. Od 2008 był też rzecznikiem większościowego ukraińskiego udziałowca Stoczni i kontrolowanej przez niego spółki Gdańsk Shipyard Group[7].

  W 2014 wraz z drugą żoną Aliną Łęską wydał w wydawnictwie Wielka Litera książkę pt. „Pokochać Ukrainę”, opisującą życie codzienne na Ukrainie z perspektywy małżeństwa polsko-ukraińskiego[8].

  Od marca 2016 przez rok prowadził w TVP1 autorski cykl reportaży ekonomicznych „Chodzi o pieniądze”[3]. W lutym 2017 r. został współprowadzącym programu "Studio Polska" w TVP Info[9]. W marcu 2017 zaczął prowadzić w TVP Info program ekonomiczny "5x5"[10]. W kwietniu 2017 został także prowadzącym programu Biznes Info w TVP Info[11]. Prowadził program „Info Wieczór” a od lutego 2018 jest gospodarzem programu „Alarm!” na antenie TVP1[12].

  Od 2004 do lipca 2008 był członkiem zarządu Stowarzyszenia Transparency International Polska[13][14]. Jest prezesem Stowarzyszenia Osób Poszkodowanych Przez Instytucje Finansowe „Przywiązani do polisy”[1][15].
  Dziennikarze na usługach polityki
 • @stanislav 14:12:42
  Dzięki za tego Johna.
  Łęski to lobbysta Tarruty, ten co od PIS kupił Stocznie Gdańską za 1 zł, a teraz PIS odkupił SG za 1,5 mld zł. Łęski w lobbował za sprzedażą na rzecz Tarruty Hute Częstochowa, Tarruta kupił za grosze najnowocześniejszą hute w Europie. Tarruta to sponsor władzy banderowskiej na Upadłej. Łęski to przyjaciel Kurskiego, ma żone Ukrainkę, udający teraz dziennikarza.
  Dziennikarze na usługach polityki
 • @Tezeusz 15:57:02
  Spadaj kolaborancie okupanta
  Dziennikarze na usługach polityki
 • @krzysztofjaw 19:46:17
  PIS – PO wszelkie zło!!!

  POPIS - czyli partie powstały z rozpadu AjWajES-u, ale wcześniej były to PC-UW-Road-KL-D. Szyldy pozmieniali, ale twarze sprzedajnych polityków te same. Oni razem są za: zgoda na 447, Trakt Lizboński, UE, NATO, wspieranie banderowców, podporządkowania systemu politycznego i ekonomicznego w Polsce NWO (nowy porządek świata). Podobnie jak skrzydło SLD Kwaśniewskiego - Cimoszewicza.
  POPIS - to wspólna zgoda na zakupy po zawyżonych cenach uzbrojenia dla wojsk USA na rzecz wojsk NATO w Polsce, za polskie pieniądze, kosztem własnej zbrojeniówki.
  AWS – czyli obecny POPIS pod kierunkiem Balcerowicza wyprzedali za grosze pół Polskiego majątku.
  Np: PIS sprzedał Stocznie Gdańską, URSUS, Polskie Huty Stali (razem z SLD) przemysł farmaceutyczny oraz wiele innych mniejszych Polskich firm.
  Obecnie w przejętych przez nich mediach - to pranie mózgu zamiast rzetelnych informacji, jedni i drudzy nie potrzebują ludzi wykształconych, zdolnych do krytycznego myślenia, którzy mają duchowe cele. POPIS potrzebuje posłusznych robotów, głupich, by ci nie zadawali pytań, by byli tylko wykonawcami ich polityki, którą realizują w interesie ,,nie widzialnego systemu finansowego zniewolenia". Maszyną do takich zadań staje się TVPIS i pozostałe media tzw. ,,prawicowe" w których zamiast obiektywnej informacji, jest terror psychologiczny w interesie władzy okupacyjnej.
  POPIS zachowuje się jak bezpaństwowcy, którzy realizują tajne plany, umowy, min. Tajna umowa z rządem Izraela, tajna umowa o okupacji wojsk usraelskich w Polsce itp.
  Opozycja, która jest taka sama jak rządzący, tzn. sprzedać duszę narodową, wyrwać co się da dla siebie i chodu,,,,,,,,,,,Jedni i drudzy, wiedzą, że Niepodległej Polski nie ma, jest atrapa państwowości, a wiec rządzą w interesie własnym i swoich mocodawców, ponieważ mocodawcom zależy na tym, aby mieć niewolników, którymi gra się na szachownicy.
  Dla realizacji antypolskich strategicznych interesów, gotowi oddać 50% tego co ludziom z podatków zabrali, czyli uzależniać ludzi od władzy, która rozdaje ich własne pieniądze, dodatkowo jeszcze zadłużając obywateli jeszcze nie narodzonych,
  Dwa światy - dwie Konwencje Wyborcze
 • @Tezeusz 15:45:41
  Tchórzu, mnie już notki o ,,ruskim agencie" nie wzruszają, wręcz przeciwnie, jak padaja z ust takich kolaborantów jak Mind Service, DzO czyli tezeusa to jest dla mnie zaszczyt, gdy podczas okupacji Polski zieją nienawiścią do mnie kolaboranci okupantów.
  KOMENTARZE usunięte przez TEZEUSZA(Dziennikarza Obywatelsk.)
 • autor
  Prawie wszystkich znam, a z prof. Górskim działałem w ROP ( nie będac jej czł.) To wyselekcjonowany gracz, ekspert TVP, kolega Kurskiego no i bezwzględnie oddany interesom USA i Izraela.
  Tym ludziom nic nie zrobią, jeszcze awansują z powodu służby dla innych. (wiadomo których)
  Wyższa szkoła przekrętów
 • auto
  W Odpowiedzi na brednie tezeusa.
  Tchórzu, boisz się nawet napisać, że autorem fragmentu tekstu, który zamieszczasz na swoim blogu jestem ja. To wspaniały i mądry Tekst. Dlatego jest tak zwalczany przez szabes – goi i tych co interes Polski przedkładają nad interes banderowski i syjonistyczny, czego dobitnym przykładem jest pseudo – bloger tezeus.
  Oczywiście, że dla szabes - goi i zwykłych debili, troli, tajnych agentów wywiadów, będę oczywiście agentem rosyjskim, tylko dlatego, że napisałem 100% prawdy. Piszesz prawdę jesteś agentem rosyjskim, według ciebie. Ty, publikujesz wyświchtane bzdury podsuwane przez syjonistyczny świat, perfidnie z nimi kłamiąc - to taki nie jest agentem ani mossadu, ani cia??
  Dumny jestem z tego i wielu innych wpisów dotyczących zniewalania Nas, przez świat złodziei koorporacyjnych, którzy na usługach swoich, mają potężne lobby służb specjalnych, banksterów na czele z dziennikarzynami.
  Pisze, to co uważam za słuszne oparte na głębokich analizach historycznych i obecnych. Potrafię jak mało kto, kojarzyć fakty, doceniali to prawie wszyscy parlamentarzyści w sejmie IV i V kadencji.
  Zachęcam do analiz moich interpelacji, zapytań, wystąpień sejmowych, wystąpień komisjach: odpowiedzialności konstytucyjnej, obrony narodowej, skarbu państwa, masz tam kopalnie wiedzy o mojej służbie Narodowi Polskiemu.
  Atakujesz Rosję w interesie świata syjonistycznego, któremu kończy się świat amerykański, potrzebują nowych terytoriów, nowych zasobów ziemi, nowych niewolników itp. Nas już dosiedli w 100%, nie jesteś głupi, dobrze wiesz, że Polski Niepodległej nie ma, a rządy, politycy, dziennikarze pracują w Polsce w interesie tych co chcą dorwać się konfitur rosyjskich.
  Dobrze wiesz, że wojna medialna z Rosją trwa od wielu lat, a media w Polsce biorą w tej brudnej grze czynny udział.
  Żydzi rządzili Rosją za Gorbaczowa i Jelcyna, rozkradali Rosję na niebywałą skale, dopiero Putin odciął ich od krowy dojnej, dlatego jest nie dobry.
  Branie udziału w wojnie medialnej przeciwko sąsiadowi w interesie żyda amerykańskiego jest prymitywnym i antypolskim działaniem.
  Obecni zarządzajacy Polską, to perfidni wasale, polityczne śmieci, którzy przedkładają interesy obcych nad naszymi i mam prawo na podstawie obserwacji tak pisać. Tak samo jak miałem prawo działać i mówić ,,precz z komuną, SB, związkiem sowieckim" tak samo teraz mam prawo i obowiązek pisać i mówic PRECZ Z NOWYM CCCP CZY PRECZ Z DYKTATURĄ USRAELA W POLSCE.
  Mieszasz Rosję z sowietami. Uświadamiam cię kolejny raz, Rosjanie mieli tyle do powiedzenia za sowietów, co Polacy za Bieruta, Bermana, Wandy Wasilewskiej, Brygisterowej, Kornauschnera, Lepolda Terleckiego i innych stalinowców. Ty teraz albo jesteś dzieckiem stalinowca, albo nie kojarzysz wrogów Polski.
  Wiosłujesz dla tego samego żyda sowieckiego, a teraz dla tego samego żyda amerykańskiego. Wtedy wrogiem naszym był żyd sowiecki, to ten sam żyd co teraz amerykański. Pojmujesz to!!!!!!!!!!
  Pisze to człowiek, który prawą ręką się żegna, czapkę przed krzyżem zdejmie, w domu rodzinnym matka chleb zawsze zaznaczała krzyżem, pisze to człowiek, który nic nie miał wspólnego z żadną, ale to z żadną organizacją pro - komunistyczną czy komunistyczną. Pisze to człowiek, który od 80 roku był w Soli, w podziemiu, był czł. Komisji Krajowej, Zarządu Regionu Mazowsze, szefem do 2001 roku S Ursusa, założyciel LPR, który uratował PZU przed oddaniem Eureko przez PIS i SLD, uratował Chemię Ciężką, która chciał sprzedać PIS i mnóstwo inicjatyw pro- polskich. Ty, kryjesz się pod Nickiem i za węgła plujesz na ludzi jak najgorszy tchórz, który w trudnych sytuacjach dla Polski świetnie nadaje się na kolaboranta. Wracając do ideologii, Ty wierzysz tym co wychowani zostali przez ,,ideologa" masonerii JJ. Lipskiego. Obejrzyj ich teczki, Rajmunda też, Balbinę, Śpiocha.
  Popatrz sobie na zdjęcia dwóch ,,przyjaciół" Pawła Rabieja i twojego Kaczelnika itd.
  KOMENTARZE usunięte przez TEZEUSZA(Dziennikarza Obywatelsk.)
 • @interesariusz z PL 22:25:24
  Widać jak na dłoni, że PIS niczym nie różni się od poprzedników. Oni rozdawnictwo pieniędzy nazywają programem, podobnie jak ci ich poprzednicy.
  Nikt nie posiada z obecnych pchających się do knesejmu, żadnego programu który zmienia system upadłosci Polski i Polaków.
  Sciganie imigrantów z Afryki i zboczeńców z pod znaku lgbt, to żadne programy.
  Np; czy w interesie narodowym jest kupowanie za mld $ uzbrojenia u naszych okupantów, czy zamiast przeznaczyć te pieniądze na rozwój i nowoczesne technologie, albo czy zabierać pieniądze ludziom w wysokich kosztach stałych i oddawać je w formie 500 zł???
  Chodzi o to, ze nikt nie mówi, że to Polacy w Polsce mają być właścicielami Polski, w przeciwnym razie są ci co grabią tylko do siebie.
  Rząd daje rolnikom pieniądze za likwidacje gospodarstw!
 • @Jan Twardowski 08:40:39
  Husky, ostrzegam, że i ciebie wywalę, ponieważ piszesz jak sadysta, cieszysz się z tego, ze kogoś oczerniłeś, tak zachowuje się psychopata, jeszcze troche i wejdziesz na ścieżkę psychopaty i sadysty tezeusa.
  w odpowiedzi szabes - goi-wi
 • @Tezeusz 07:50:04
  Te smrody ubecko - banderowskie klei u siebie, z mojego blogu spadaj
  w odpowiedzi szabes - goi-wi
 • @Husky 22:36:40
  Hasky, spadaj z tymi banderowcami z nienormalni.pl
  w odpowiedzi szabes - goi-wi
 • @Rzeczpospolita 22:29:45
  Niestety, ale zaczynają już grozic, oczerniać w takic sposób, by świrowaci po przeczytaniu, mieli cię znienawidzieć a wiec szukać zemsty. To co robi tezeus to kwalifikuje się do podania go do prokuratury.
  w odpowiedzi szabes - goi-wi
 • @Oscar 12:24:19
  ,,Tramp sprzeda mafii Polskę dla jakichś wewnętrznych Amerykańskich korzyści tak jak sprzedał Palestynę, wzgórza Golan...Jerozolimę" Świete słowa.
  Polska już jest sprzedana, a wybory to tylko spór klakierów o to kto ma być lepszym nadzorcą nad niewolnikami w Polsce.
  Niestety, przegraliśmy wszyscy, My Naród, ponieważ zachłyśnięcie sie ameryką, zachodem sprawiło, że takich naiwnych wypada tylko okraść, no i za pomocą zdrajców okradli. Gdy w latach 90 - robilem demonstracje strajki w obronie majątku narodowego i przeciwko takim łobuzom jak Balcerowicz, nie miałem pomocy z zewnątrz.
  Nawet dzisiaj taki tezeusz, szkaluje zamordowanych ludzi, których mafia sprzątneła tylko za to, ze myśleli do przodu i uprzedzał nas przed rozbiorami.
  Dzisiaj mld zł wali się na rzecz przemysłu zbrojeniowego w ameryce, finansuje sie armię amerykańska, finansuje się prace nad nowoczesną technologią w USA przez Nas.
  Tak postępuje Naród??? Pozwala na to. Te pieniadze powinny być zainwestowane w Polską Myśl Techniczna w Polski przemysł.
  MLD zł wali się naszym okupantom, zamiast ochronic nasze potężne złoza w ziemi, niestety, które sa zajmowane już przez naszego okupanta.
  Który Naród, tak sobie pozwala na panoszenie sie obcych wojsk w Polsce, które służą do obrony interesów mafii zydowskiej a nie Nas.
  Zbliżają się wybory i co z tego, nie ma na kogo głosować, słucham tych co moze coś powiedzą interesie narodowym, albo cos napisane mają w interesie narodowym, a no Nic takiego co by zmieniało system. To pudrowanie tego co jest, a wiec bez jednego wystrzału bln $ naszych skarbów przechodzi w ręce mafii swiatowej.
  Co do Trumpa, to gracz pod swoich rzeżników z mafii korporacyjnych.
  Trump napluł na Polskę, jak "Malowany ptak" na nią na..ł
 • @Tezeusz 17:47:01
  Proszę, zacytuj moje ,,wulgaryzmy", które mi przypisujesz nie podając treści???? Miej odwagę spojrzeć prawdzie w oczy.
  Chamstwem i poniżaniem innych blogerów zajmujesz się Ty,
  Te uwagi zastosuj najpierw sam do siebie, zeby wymagać od innych.
  Mój blog - mój dom. Nie toleruję chamstwa
 • @Tezeusz 05:44:23
  No prawdy się boisz, kasujesz moje wpisy, które pokazuja prawdę o tzw. ,,przesmyku suwalskim". Tylko tchórze tak postepuja.
  Czy Przesmyk Suwalski może stać się miejscem agresji Rosji

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30